TheVR Regionális Találkozó - Budapest Foci Kupa [VÉGE]

@yo_immark elküldtem a lóvét, remélem megérkezett :wink:

1 Like

Jelentkezések lezárva, a nevezési díjakat pedig várom! Ott találkozunk!:sunglasses:

2 Likes

IT’S ON! :sunglasses:

Sziasztok,

Az egyik csapat visszamondta az utolsó utáni pillanatban, úgyhogy vagy elindulunk 11 csapattal és kevesebb lesz nyeremény, vagy várunk még új csapat jelentkezésére. Az én fejemet már ütik, mert nem tudom így utalni a pénzt. Várom valaszotok.

Sziasztok. Sajnos akadtak egy kis problémánk, így ma nem tudtuk küldeni a pénzt viszont holnap már 100% hogy küldjük. Elnézést kérek, viszont eléggé elcsúsztunk a dolgokkal. (Mező FC csapata)

En ugy gondolom hogy ha van esely arra h par napon belul jelentkezik egy csapat akkor varjunk ha nincs akkor 11 csapat Is On :wink:

Sziasztok. Arra jutottam, hogy a versenyt mindenképpen megtartjuk, ha más nem, akkor kevés nyereménnyel.

Szerintem nem 7500 forinton fog múlni a dolog :slight_smile:

A jelentkezést újra megnyitjuk! 1db (legelsőnek jelentkező és befizető) csapatot tudunk fogadni!

Az 1 csapat helye foglalva van!

VÁLTOZÁS! VÁLTOZÁS! VÁLTOZÁS! VÁLTOZÁS! VÁLTOZÁS!
Házirend 9. pontja: A műfüves pálya használata csak teremcipőben, salakcipőben vagy tornacipőben megengedett. Gumistoplis, műanyag stoplis, fémtalpú és szegecsű cipő használata tilos. (Mindenkitől elnézést kérünk a változtatást tegnap tudta meg Yo_immark kolléga!)

1 Like

Kérlek jelezz vissza vagy az emailre, vagy a facebookos üzenetre, vagy csak küldjétek a pénzt! :smiley:

Sziasztok. A jelentkezés és az utalás is megtörtént, de nem kaptam semmien visszajelzést.

1 Like

@yo_immark szerintem hamarosan visszajelez neked!

Szia, a befizetett csapatok illetve egyéni jelentkezők Teegrah honlapján találhatóak. Ma még nem kaptam utálást ha most küldted, lehet csak nem érkezett még meg :slight_smile:
http://www.teegrah.nhely.hu/focikupa.htm

Mindenkinek beérkezett a nevezési díja! WOHOOO! OTT TALI! <3

3 Likes

Szuper! Mindent jelöltem a honlapon, mindenkinek jó készülődést kívánok. :slight_smile:
És persze kellemes ünnepeket!
Ha valami fontos történik vagy változás van akkor azt itt is és a honlapon is jelezni fogjuk. :slight_smile:

1 Like

Nézők hogy tudnak menni?
szeretnétek regisztrációt? Kihával most beszéltük, és igaza van!

1 Like

Szia!

A nézői regisztráció úgy lesz, hogy nekem kell majd írni üzenetet itt fórumon annak aki ott lesz, de a holnapi napon ez ki lesz írva ide, pontosan mindenki számára érthetően!

Sziasztok!

A nézői regisztrációt megnyitjuk, 30 nézőt áll lehetőségünkben fogadni!
Aki nézőnek szeretne jönni, csak írjon nekem egy privát üzenetet, amiben benne van valós neve és email címe!

Ott találkozunk!

1 Like

Még 15 nézői hely maradt!