TheVR Regionális Találkozó - Budapest Foci Kupa [VÉGE]

Készüljön mindenki aki érintett! :slight_smile: Szombaton focikupa! ^^

2 Likes

hangosítás lesz?
valami hangeszköz h a szünetet a meccs végét és kezdetét jelezze illetve valami zene esetleg az eredményhirdetéshez mikrofon?
bírónak síp, piros és sárga lap?

2 Likes

Szia! :slight_smile: Minderről @yo_immark gondoskodik. :slight_smile: Jelzem felé a kérdéseidet de a válaszokat ő tudja majd megadni. ^^

1 Like

itt ő is látja :smiley:

1 Like

Mikrofon nem lesz, hangosan beszélek majd! :smile: sípot és lapokat viszek :slight_smile:

1 Like

vigyek egy aktív hangfalat meg egy mikit?

1 Like

Hű, állat lenne!:scream: ha tudsz hozni, azt nagyon megköszönném!

1 Like

Felszereléseket mit vigyünk? gondolok itt mezre, megkülönböztetőre. Van valami irány szabva, mint pl: fekete és fehér?

Jelző trikót szereztem, ha valakinek van egy jó labdája, annak örülnék ha el tudná hozni :slight_smile:

csoa remelem lesz maskor is ilyen csinalva mert mostanira nem tudok elmenni!!!
sok sikert mindenkinek a mecseken !

2 Likes

Sziasztok! Sajnos egy játékos lesérült, így egy kapus hely kiüresedett! Kérlek titeket, ha valakinek van kedve, vagy van olyan ismerőse aki tudna jönni, kérem szóljon nekem üzenetben!

1 Like

Kedves csapatok, egyéni jelentkezők! Mindenkit szeretnék megkérni, hogy 9:40-re legyen a helyszínen, 10-kor pedig a pálya szélén! A csapatok együtt álljanak majd, lesz egy nagy közös fotó, valamit egy pici megnyitó beszéd! Előre is köszönöm mindenkinek!

2 Likes

Szerintem készüljön mindenki magának hamival, mert ugyan nem értesültem róla de nem hiszem h van büfé…

A házirendben az van h a bubin belül nem lehet kajálni, denem árt készülni vmi kajával jah!
@yo_immark @lengyelb! Nekem van egy kis keverőm meg mikrofonom ha kell állvány is, elhozzam?

1 Like

szerintem igen!

Okés, akkor hozom őket, hangfalat meg akkor hozol te @lengyelb?

végül nem, nem tudok vinni hangfalat :frowning: sajnos

Akkor sokat nem érünk a keverővel, mert hangfalam sajnos nincs :frowning:

én egy aktív hangfalat vittem volna, de sajnos nem tudtuk @yo_immark -kal megoldani!
így nem tudom vinni :frowning:

Valaki a résztvevők közül esetleg nem tud bedobni a közösbe egy nagyobb hangfalat és hozzá kábelt, amit keverőre lehetne kötni?
Holnap reggelig ha jön pozitív jelzés akkor viszek cuccot, ha nem akkor én se viszem el.