TheVR Regionális Találkozó - Budapest Foci Kupa [VÉGE]

A nyeremények:

Szerintem nagyon állat volt, remélem Ti is élveztétek! Gratulálok mindenkinek!

Le a kalappal! Sajnos 2-1 re kikaptunk , igaz fura összerakott csapattal voltam , 2 kisfiúval :slight_smile: De , szépen helytálltak , sok idősebb srác kalapot emelhet előttük , élvezték a játékot , és ennyi elég is volt! Mindenki élvezte , kissebb nagyobb sikerrel , de nagyon rendben volt minden! Szép szervezés volt , jó volt megismerni új embereket! Köszönjük a lehetőséget, gratulálok a helyezetteknek!:slight_smile:
Természetesen a közreműködőknek is! Remélem lesz még a jövőben hasonló program/rendezvény! Megérte azért 180km-t jönni a mai napért! GG!

Hát, azért érződött ez az első szervezéses dolog, de úgy gondolom hogy ennek az egésznek nem az eredményesség volt a lényege, hanem hogy együtt legyünk! :slight_smile:

Tényleg köszi a szervezést. :slight_smile:

Egy észrevétel, ami kicsit bántotta a csapattársaimat, és legbelül engem is.

• Elég hamar összekerültünk (konkrétan az első meccsen) a Kisújszállási fiúkkal, akik előtt le a kalappal, nagyon ügyesek voltak, sokat mozogtak, abszolút megérdemelten nyertek ellenünk. Talán a 3-0 kicsit túlzó volt :slight_smile:

• Úgy gondolom hogy sok gyengébb csapat tovább ment, ennek az egyeneskieséses szakasznak köszönhetően. (Nem akarok senkit bántani, nagyon távol álljon Tőlem, de azért lássunk tisztán. ^^

• Legközelebb inkább 8 csapatra szervezz két 4-es csoportot, jobban kezelhetőbb, a pihenőidő is kevesebb. :slight_smile:

• Ha a helyszín megengedi (lásd Törökbálinti aréna ahol 2 pálya van) akkor inkább legyen 16 csapat, 4 csoporttal, és akkor simán kilehet fizetni a nevezési díjat + a pálya bérlést is :slight_smile:

Köszönjük a rendezést, remélem senkit sem bántottam meg azzal hogy leírtam a gondolataimat.

TheDM - Nagy Viktor

Apropó. Az eredményeket, és a fotókat hol tudjuk majd elérni? :slight_smile:

Sajnálom, és egyetértek!

Sziasztok!

Szeretném megköszönni mindenkinek aki eljött, aki játszott, aki szurkolt, a játékvezetőknek a videósnak és a közreműködőknek is a munkáját! Borzasztóan örülök annak, hogy mindenki nagyon jól érezte magát, ez volt a cél.
nos igen, nem kevés hiba merült fel a szervezés során amiből okulni tudunk, hogy legközelebb ezek már ne jelenthessenek problémát. A következő meccseket többpályás helyszínre tervezzük ahol több csapat is tud majd egyszerre, egy időben játszani. Minden pozitív és negatív kritikát szívesen fogadok (tanulási célzattal, hiszen a foxihoz én még mindig nem sokat értek… :P)
Ide nyugodtan leírhatjátok a véleményeteket, vagy amin változtatni kéne. ^^ Köszönöm Viktornak, hogy ezt már megtette. ^^ Legközelebb ennél csak jobb lesz meglátjátok. :slight_smile:

Köszönöm a támogatást: @Nessaj, @Meggymag36, @mozduljkispimi, @lengyelb, @azmo36 (JOBBULÁST!), és természetesen @yo_immark.
Találkozunk a következőn! ^^

Én még mindig Teegrah voltam, naaaa szevasztok! :smiley:

Magam részéről én is köszönöm a szervezést és a lebonyolítást. Talán mondhatom, hogy egy igazán Baszó napon vagyunk túl. Nagyon király volt megismerni egy rakás nagyszerű embert :slight_smile:

@nagyviktor1995 észrevételével egyet tudok érteni, egy körmérkőzéses rendszer utáni egyenes kieséses ágrajzzal mindenki egy kicsivel többet tudna játszani (végülis ezért voltunk ott :wink: )

A következő hasonló eseményen találkozunk,
Üdv,
Gery :wink:

@nagyviktor1995 @gery1111
Teljesen megértem amit mondotok, az eredeti terv alapján két kisebb pályán lett volna (de az még mindig nem lett volna elég!
Azt, hogy melyik csapat, milyen erős volt, nem tudhattam, mivel ez lényegében itt derült ki. Sajnálom azokat, akik keveset tudtak játszani, de MOST erre volt keret, valamit lehetőség!

Bár nekem is van egy észrevételem , persze nem szeretném szítani a tüzet!:slight_smile: Csak ugye egy közösség vagyunk , és persze mindenkinek van valakiről egy véleménye, van aki szimpatikus van aki nem. Nyilván nekem is volt , de hát ez talán így van “rendjén”. De a mellettem ülő csapat… igen hangosan kritizált minden egyes játékos játékát, nézőket. Van aki ügyetlenebb de szeret focizni , ezzel semmi baj, én úgy gondolom hogy focizni egyikünk sem tud, mert akkor nem itt lennénk magyarországon már , de szeretünk mindannyian! Ez is hozott részben minket ma össze! Lényég a lényeg, finom szólva is nem érett viselkedést tanusított egy konkrét csapat , minden egyes játékosa…ha nem tetszik valami , vagy nem szimpatikus valaki valamiért tartsa magában. Szerintem ez meg így van rendjén , és az sem éppen tökös dolog , mikor játszok akkor kezdenek ki a barátnőmmel konkrétan.Bocsánat lehet nem ide tarozik, csak zavart ez a dolog…mert nem hinném hogy ezért voltunk ma itt. Tényleg elnézést ha nem ide tartozik, csak el kellett mondjam. :slight_smile:

Sajnálom, hogy ilyen attrocitások értek. :frowning: Nem tudunk mindenkire figyelni egyszerre de ha tapasztalom biztos leállítom őket. Legközelebb ültesd le a közelemben a barátnődet, akkor biztosan nem mernek vele kikezdeni. :wink:

@Teegrah Köszi! Ez rendes tőled! Akkor így lesz legközelebb :)) Persze , ez világos nincs is ezzel baj úgy mond !:slight_smile:

Sajnálom nagyon, legközelebb szólj, ha ilyen van. Ha gondolod, küldd el a csapat nevét, és beszélek velük :slight_smile:

Rendes tőled nagyon! De nem szeretnék neked sem kellemetlenséget!:slight_smile:

Nem hittem volna hogy illendő viselkedésre is fel kell szólítani némely csapatot/embereket, de ha így van akkor legközelebb ez is felkerül a szabályzatba. Akinek nem inge az ne vegye magára, akinek meg inge az nőjön bele és legközelebb már úgy jöjjön!

Teljesen egyetértek @Teegrah-val :slight_smile:

Ez így a legkorrektebb válasz!:slight_smile: @Teegrah @yo_immark
Köszi, hogy ennyire figyeltek/ figyelnek itt az emberek egymásra!

@tanacsdani ez a Community lényege :wink:

Ez így van, de nehogy már az illendő viselkedés ne legyen alap dolog :confused: sajnos van, aki a monitor elől kilépve elfelejti, hogy már nem az internetokon van…

lesz valami kis video vagy kepek?

Hatalmas élmény volt! várom a következő hasonlót.