TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

Ahol az asztali gépek vannak, ott sajnos tele az asztal, lent pedig a bár rész van már. Szerintem a géped biztonsága érdekében, erre az alkalomra ne hozd magaddal :slight_smile: Tudom nem az igazi lan party érzés, de talán a későbbiekben egy nagyobb helyszínen megpróbálunk majd valamit.

1 Like

Lehet, hogy buta kérdés lesz, de muszáj megkérdeznem: az időpont az maradt ugyanúgy 17-e? Akkor sajnos dolgozok és hogy el tudjam cserélni vagy előre ledolgozni ahhoz tudni szeretném.

Nincsenek buta kérdések, természetesen az időpont marad. A héten írok még egy update részt, hogy minden világos legyen :slight_smile:

3 Likes

Szeretnék jelezni egy észrevételt, ha mindenki úgy használja a fórumot, hogy csak a beszélgetést követi, akkor a témaindítót nem minden esetben olvassa vissza (én épp havernak linkeltem és akkor láttam, hogy azt szerkesztetted), így érdemes lenne egy linket raknod hozzá.

És lehet csak én gondolom így, de a megváltozott részletek miatt lehetne egy szavazást ide csapni, hogy lásd mennyien érdeklődnek így is.

Mellesleg amit első körben írtam, hogy lehetne valami egyedibb, lehet pont erre gondoltam. :joy:

Ma lehet írok a végére is egy nagy összefoglalót, amiben minden részlet benne lesz :slight_smile: Szavazást nem terveztem újat, ha szükségesnek látjátok, írjatok, nagyon szívesen összedobok egyet.
Készültem egy aprósággal, amiről mi már beszéltünk, ezt is ma osztom majd meg veletek, csak még el kell mennem érte :slight_smile: Egyedibb lett szerintem, mert teljesen át kellett alakítani a dolgokat, a korábbi tervekhez képest :smiley:

1 Like

#Update 4:

Kedves Mindenki :slight_smile: Akkor egy gyors összefoglalás az eseményről, csak, hogy könnyen megtaláljatok minden fontos információt.

Helyszín: InGame esport lounge and VR arcade (Budapest Klauzál utca 26-28.)
Időpont: 2018.03.17. 14:00 Korábban bevált ez a kezdő időpont.
Költségek: A helyszínen a gépek óradíja (ez könnyen megosztható), illetve a fogyasztás (minimum fogyasztás nincs meghatározva)

A helyszín nem a legtökéletesebb egy LAN party lebonyolítására, de többen felajánlottátok a laptopotokat a közös játszásokra, amit nagyon nagyon köszönök. Így lesz lehetőség rengeteg játékkal, rengeteg módon játszani. Nem félek attól, hogy nem találjuk fel magunkat. Sokan írtátok, hogy coach game-kel szívesen játszanátok, erre mindenképpen lesz lehetőségetek. Emellett @Narugykivi írta, hogy hozna társasokat, @balazs_kopasz és az Rainbow six siege forgalmazója jóvoltából az R6-ot is megnézheti, akinek kimaradt eddig, szóval lesz játék lehetőség dögivel :slight_smile:
Egy aprócsaka ajándékkal is készülök nektek, ezt sajnos csak a első 50 érkezőnek tudom biztosítani (feltéve, ha tényleg eljöttök ilyen sokan :smiley:)
Gyertek bátran, csapjunk egy újabb felejthetetlen VR community találkozót :wink: Ha kérdésetek van, keressetek nyugodtan.

Link a kezdő bejegyzéshez: TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

12 Likes

Dejó! Tökre izgulok mi lesz a meglepi!! :blush:
Jaaa meg persze veletek is jó lesz találkozni! :grinning:

3 Likes

FUCKYEAH! :smiley: GG @wedleslie, reméljük jó sokan leszünk :slight_smile: Köszönjük a szervezést!

3 Likes

Sziasztok, sikerült elintéznem, hogy akkor ne kelljen bemennem dolgozni. Ha van, aki rajtam kívül Kecskemétről megy az eseményre, keressen meg és megbeszéljük az utazást. Valószínüleg vonattal fogok menni.

@wedleslie Lesz majd találkozási pont úgy, mint a legutóbbi alkalomkor is?

1 Like

Én nem terveztem most ilyet megmondom őszintén :slight_smile: Rátok bízom, hogyha előtte szeretnétek páran összefutni és egy csapatként eljönni a helyszínig :slight_smile: Természetesen akiknek előbb ér be a vonat/busz nyugodtan menjen a bárba korábban, nincs időponthoz kötve az érkezésünk :slight_smile:

2 Likes

Én lehet késni fogok,csak olyan csajosan,de párom is jön valószínűleg aki majd nem hagyja! :smiley:

2 Likes

@Jhadexx Hölgyek sosem késnek, csak stílusosan érkeznek! :point_up: :smile:
Végre én is eljutok egy találkozóra (munka és ügyelet se szólhat közbe) már nagyon várom srácok, köszi a szervezést kedves @wedleslie :blush:

2 Likes

Ott a pont! :wink:

Sajnos nekem közbejött egy kis családi program áttervezés, így nem fogok odaérni 14:00-ra, remélem azért 15 körül sikerül beesnem, de majd igyekszem. Am meddig tervez a csapat maradni, ha esetleg elhúzódna vmi…

3 Likes

Én ráérek zárásig, vagy akár tovább is :joy:

2 Likes

Semmi gond, gyere amikor tudsz :slight_smile: Én nem terveztem záridőt, ameddig jól érzitek magatokat :slight_smile:

2 Likes

Hozz mikrofont is, énekelünk! :smiley:

1 Like

sajna nekem megint kimarad :confused: Ha egy héttel később lenne a buli, nem lenne gond, mert akkor már szabadságomat töltöm

Én most olvastam hogy, akkor még sem a GG gaming lesz? Hogy hogy? @wedleslie
Társasokkal én is tudok szolgálni valamint ha kell laptoppal is amit a coach gamek azért elfutnak.

@szikla85 Legközelebb bizzunk benne, hogy tudsz jönni :slight_smile: @boglarka97 GG csődbe ment és nem akartam halogatni a helyszín kiválasztását, emiatt módosult igazából :slight_smile: