TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

Hogyha neked nem gond és a coach gamek elfutnak rajta, akkor megköszönöm, hogy el tudod hozni :slight_smile: @Narugykivi mi a helyzet a társasokkal? :slight_smile:

1 Like

Oké akkor elviszem a gépemet is, valamint kontrollert is tudok vinni. @wedleslie

1 Like

Akkor a GG már nem is fog üzemelni? :open_mouth:

@wedleslie a délután felhívom a szellemlovast, és megkérdem hogy működik a társas kölcsönzés. És ha ezzel megvagyunk keresünk valakit aki majd vissza is adja nekik ezeket. :joy:
@boglarka97 több dolog miatt is elnézésed kérem. Elfelejtettem szólni, de kárpótlásul előre telepítheted a játékokat :joy:

Én parti játékként tudok vinni Zombie Dice-t és Imagine, egy kicsit hosszabb játék, de egy Munchkint is. @boglarka97 te mit tudsz hozni?

Amúgy kölcsönzésre gondoltam 3-4 parti játékot.

1 Like

@Narugykivi Jaj hogy milyen kedves valaki…
Nem gondolod hogy kicsit nem megfelelő ez a hangnem??

Egyébként én egy társast tudok hozni az az Exploding Kittens. Egyébként van Cloudo-m is otthon ami nem olyan rossz.

1 Like

@boglarka97 uhh azt mindenképpen hozd el légyszi, nagyon menő és király játék!
@Narugykivi amúgy ha a szellemlovas budapesti szívesen segítek a visszaadásban neked.

1 Like

Rendben akkor ezt megbeszéljük. :wink:

Egyelőre semmi információ nem jött felőlük az újranyitásról. Mondjuk úgy, hogy elérhetetlenek. Köszönöm, hogy tudsz hozni jó pár dolgot :slight_smile:

1 Like

Hello srácok én is tudok társast vinni a Cash’n Guns-t remélem majd tetszik :smiley:

4 Likes

@wedleslie Nagyon szívesen.
@Narugykivi én is tudok segíteni a társasok visszavitelében.

2 Likes

@egykisgg az mindenképp hozd el, az nagyon jó lesz :smiley:

1 Like

@boglarka97 Elhozom ne aggódj amikor láttam Janit és Pistit játszani vele a Fun with Geeks videójában már mentem is megvenni.

2 Likes

Jól tetted.

1 Like

Ezeket a társasokat szeretném kikölcsönözni. Remélem mindet sikerül. :smiley:

4 Likes

Egy kis plusz infó azoknak akik jönnek.
Kaptam egy béta hozzáférést a Far Cry 5 Arcade mode-hoz, úgyhogy ha lesz rá igény akkor abba is bele tudunk nézni :smiley: #sohyped :smiley:

9 Likes

Jók nagyon ezek a játékok. :smiley:

1 Like

Nagyon király :smiley: állat vagy :smiley:

1 Like

Én még nem tudom hogy jutok fel meg ha fel is jutok nem nagyon vagyok tájékozott Pesten :sweat_smile: de majd valahogy megoldom :relaxed:

3 Likes

Honnan érkezel?

Fonyódról