TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

Valaki tuti lesz itt, akikkel össze futhatsz és segítenek eljutni a-ból b-be :slight_smile:

1 Like

ooh köszönöm valahogy csak megoldom :slight_smile: meg megnézem hogy megy vonat meg hogy meddig megy

2 Likes

@wedleslie Közbejött egy dolog, ami miatt nem tudok menni :frowning: Sajnos így a laptop felajánlásom se él. Nektek jó szórakozást szombatra! :slight_smile:

Én is vonattal megyek Kecskemétről s ahogy az útvonalakat néztem a Nyugatinál fogok leszállni onnan vagy gyalog vagy a 4-6 villamossal fogok menni.

1 Like

A társasjátékok még nem fixek, sajnos csak pénteken tudom lefoglalni, és akkor szombaton ott kezdek. (Nyugati mellett 12 körül)

Semmi gond :slight_smile: legközelebb várunk :slight_smile:

aki vonattal szeretne felmenni az jól nézzen utána mert vannak felújítások, és pótlóbuszok mennek
konkrétan így pécs - bp közötti részen tudok erről, vannak járatok amiknek a menetideje a 3 óra helyett 10 óra

1 Like

@pocokiller tudtommal azért annyira nem katasztrófa a helyzet. Annyi, hogy Százhalombattától a Kelenföldi megállóig (és vissza) vonatpótló busz megy. Illetve visszafelé is így van, azaz nem a Keletiből indul a vonatpótló busz, hanem a Kelenföldi megállótól :slight_smile: Vagyis nagyon remélem, mert holnap utazok xD

Kérdés hova fut be a vonatod/buszod. Akár keleti,akát nyugati pu.a blaha térig juss el,onnan meg már nincs messze,pár perc séta csak. :slight_smile: de beszélj össze valakivel,találkoztok és úgy talán picivel egyszerűbb! :slight_smile:

Én sajnos nemtudok menni, de társasjátékot én is tudok kölcsönadni. Ezek a társasjátékok vannak meg nekem:Beugró, activity, honfoglaló. Pesten odatudom adni holnap, ha úgy jó és kell valamelyik.

3 Likes

Jut eszembe nekem is van beugróm és honfoglalóm itthon. :slight_smile:

1 Like

Uff…Srácok,családi ügy miatt nem tudok menni :frowning: Hirtelen és váratlanul jött,helyettem is érezzétek jól magatokat! Lélekben ott leszek :confused:
Remélem ez is nagyon jól fog sikerülni,még egyszer köszönet a szervezésért @wedleslie -nek!
#wearethevr

4 Likes

Rendezd a dolgokat, legközelebb találkozunk :slight_smile:

3 Likes

@wedleslie akkor a 14:00 kezdés még áll? :slight_smile: Viszem a laptopom, bár nem egy erőgép, de megteszi :slight_smile:

Persze :slight_smile: a kezdés adott, a helyszínt te is ismered már :smiley: tökéletes lesz az a laptop tudod jól :slight_smile:

2 Likes

Tesztelés holnapra hogy hogy is működik :smiley:

3 Likes

Hivatalosan is ez a játék állat :smiley:

2 Likes

hát őszintén szólva nekem ez a multi nem jött be, Ellenben aj áték jól fut és ha adja a far Cry élményt, akkor jó lesz :smiley:

2 Likes

Szerintetek körübelül meddig fog tartani? Meddig lesztek ott? :slight_smile:

2 Likes

Egy kis infó azoknak aki esetleg messzebbről jönne és annyira nincs képben a Budapesti közlekedéssel:
Aki a Nyugati pályaudvarra ér be:
4/6-os villamossal elmegy 3 megállót a Wesselényi utca/Erzsébet körútig és onnan végigsétál a Wesselényi utcán. Ez az utca a 4/6-os söröző mellett megy. Ott pedig a harmadik utcában lesz a hely ahol találkozunk.

Aki a netalán a Keletibe érkezik:
Az 2-es metróval (Déli pályaudvar irányába) megy egy megállót a Blaha Lujza térig. Onnan vagy elmegy még egy megállót 4/6 villamossal(vagy elsétál ami kb 5-6 perc) a Wesselényi utca/Erzsébet körútig. És onnan pedig fentebb olvasható módon oda eljut.

Vagy ha feljön a metróból a felszínre akkor lesz egy Cream nevű bolt és mellette van a Klauzál utca. Azon sétálva meglehet rögtön pillanatani a helyét.

Nem tudom kell-e ezt a segítség valakinek. Ha valaki máshonnan jön, neki is segítek.

4 Likes