TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

Hát 2:00-kor zár a hely. Legutóbb én @Narugykivi -vel fél 11-ig voltunk. Ez majd attól függ hogy ki hogy érzi magát, és hogy találja meg a közös hangot a többiekkel.

Köszi az infót :slight_smile: , én is ezt az útvonalat néztem ki a Nyugatiból, így most már biztosabb vagyok.

Örülök ha segíthettem.

Értem. Csak 16-kor el kell mennem egy másik eseményre és gondolkoztam vissza érek-e ha hamar vége, de szerintem nem. :frowning:

Ha valaki 12:50-ig a nyugatiba ér, megvárom és onnan megyünk a szellemlovasba és segít cipelni a társasokat :joy: onnan a fentebb említett útvonalon közelítjük meg a helyszínt.

Hát ezt majd látni fogod hogy annak a másiknak mikor lesz vége.

Elvileg 13:07re ér be a vonatom, ha meg vársz akkor segítek.

Én még sajnos nem tudom, pontosan mikor érek oda, de igyekszem :confused:

Lehet oda megyek én is. Úgyis hamarabb akartam menni hátha lesz már ott valaki, akár mehetek segíteni is :slight_smile:

Rendben, akkor 13:10-kor indulunk.

A nyugatin belul hol mert akk en is jovok segiteni

Szerintem az automatáknál találkozzunk.

Ott az aluljaronal?

A MÁV automatára gondolok. És ha nincs további késés 12:42re bent van a vonatom.

Ja jo akk ha ott vagy vhol a kornyekenel lattok egy navi kek szinu wearethevr os sapkas lanyt fekete kabatban egy budmil tornazsakkal az vagyok en

Rendben van, akkor majd ott kereslek titeket, fekete bőr dzseki és fekete puma sapkában leszek

Ezt keressétek

Mi kicsit később érünk oda mint kettő,de sietünk ahogy tudunk! :slight_smile:

3óra körül ott vagyok ènis szokàs szerint túl sokàig voltam fent így kèsek :woman_technologist:t4::video_game::sleepy: 8ra megyek a Szèchenyibe melózni így sajna csak fèl 8-ig tudok maradni :tired_face::sob:
(Ha valami kèsõbb jön Blaharól tud velem jönni :slight_smile: )