TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

Mivel elég korán eljöttünk,szeretném először is én megköszönni a lehetőséget a találkozóra és a játékra is! :slight_smile: @wedleslie a meglepetés hatttalmas ötlet,imádjuk,köszönjük,köszönünk mindent! :blush:
Örülünk,hogy találkozhattunk a legtöbbetekkel! :slight_smile:

3 Likes

Immár otthonról. :smiley:
Kösz @wedleslie , hogy megszervezted és kösz a badge-t, valamint, a lehetőséget az Overcooked-dal és hogy kipróbálhattam, hogy milyen, ha nem billentyűzettel játszom a Mortal Kombat X-t :smiley:
Kösz @Narugykivi, hogy nem kellett egyedül a Nyugatitól a helyszínre menni, majd legközelebb a társast kell kölcsönözni, akkor többen is bemegyünk darabszámolni :rofl:.

4 Likes

Egy kis kép a házigazdától

12 Likes

@wedleslie hatalmas pacsi a szervezésért , remek volt a találkozó , remélem még lesz valamikor tervezve.

@boglarka97 köszi az útbaigazítást a nyugati irányába , elég jól el is találtam a nyugatira vele :smiley: , majd a nyugatin kiderült , hogy egész véletlenül azzal ellentétben , hogy egész nap a nyugatiról indulnak a vonatjaim , az utolsó a keletiről indult :confused: . Úgyhogy 14 percem volt eljutni a nyugatiról a keletire , ugrás az első hiéna taxis mellé , aki lehúzott 3000 el , majd a vonaton kiderül , hogy ennél a társaságnál kötelező a helyjegy , szal további 3000 forint ment a lecsóba :joy: na mindegy, valahogy éreztem , hogy túll szerencsés voltam egész napom , úgyhogy már be kellett szólnia az életnek :confused:

1 Like

Legközelebb asszem inkább autóval megyek :joy:

1 Like

20 Likes

Fú hát sajnálom. :frowning:

Srácok köszi a remek estét @wedleslie kösz a Cash’n Gunst és nyugi épségben haza értem @boglarka97 kösz a játékot így a végén démon úrnő remélem még majd találkozunk a következő össze jövetelen vagy legalább fórumon. Kösz mindent.

1 Like

GG SPANOM :smiley:

5 Likes

@wedleslie
Azt a mocskos,ez mennyire állat lehetett!! Nagyon sajnálom,hogy lemaradtam erről ,@gogregina képeit nézegetve ez még job lehetett,mint az előző!Fú b@szki totál elkapott a bizsergés!
Micsoda hangulat lehetett ott!Remélem mindenki jól érezte magát!
Wedleslie , elképesztő vagy,hogy ezt mind ÍGY kihoztad az egészből! Hatalmas GG, a kitűzőkhöz meg már nem tudok mit hozzászólni, király vagy!
#thevrcommunity
Szerintem erről mindenképp tudniuk kell a srácoknak,milyen király is volt ez! @TheVR_Jani @thereal_thevr_pisti

5 Likes

Kèpek nagyon jók lettek:)
Minden hètvègèn lehetne ilyet csinàlni de maximum havonta nagyon jó volt kar Hogy melo miatt nem tudtam tovàbb maradni :slight_smile: :heart:
Köszi mindenkinek tènyleg :heart:️:kissing_heart:

3 Likes

@wedleslie Nagyon szépen köszönjük az esemény szervezését. Nagyon jó élmény volt még úgy is, hogy nem tudtam sokáig maradni és végre megismertem néhányotokat személyesen is. :slight_smile: Ha lesz még több ilyen és időm is engedi akkor feltétlen számíthattok rám! :slight_smile:

2 Likes

Basszus de sajnálom, hogy nem tudtam elmenni :frowning: remélem lesz még ilyen a közeljövőben amire el tudok menni :slight_smile:

1 Like

@wedleslie Köszi még egyszer és hatalmas GG a szervezésért! Nagyon jó volt a hangulat, remélem a következőre is el tudok majd jutni.

1 Like

Hölgyek, urak, végre sikerült normálisan gép közelbe kerülnöm :smiley: Szeretném megköszönni mindenkinek, hogy eljött és egy baromi jó napot sikerült összehozni :slight_smile: Köszönöm, hogy segítettetek laptopokkal, társasokkal, steam/uplay felhasználókkal! Nélkületek nem jöhetett volna össze ez az esemény :slight_smile: Legközelebb újra találkozunk :slight_smile: Pacsi Mindekinek :slight_smile:

15 Likes

Mi köszönjük neked a szervezést.
És külön köszönöm mindenkinek akivel bármit játszhattam legyen az Rainbow 6 vagy épp társas.
@wedleslie Külön köszönöm hogy megismerhettelek. :slight_smile: “Keresztapa” :wink:

3 Likes

“Keresztanya” a család nem felejt, a hűséges katonád maradok :joy::joy::joy:

1 Like

Úgyszintén. :sunny:

1 Like

@boglarka97 és @wedleslie mindketten jól teljesítettetek a don szerepében remélem legközelebb is le nyomunk néhány kört :smiley:

2 Likes

Mindenképpen. :slight_smile:

1 Like