TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

akkor nem szóltam :V

Sziasztok,
Sajnos az elsőre nemtudtam csatlakozni, de ezt fix hogy nemhagyom ki ! :slight_smile:

2 Likes

Szerintem elfogok tudni jönni, bent szólók főninek, hogy az aktuális hétvége kellene :slight_smile:

2 Likes

Sziasztok!
@wedleslie említette, hogy lehet hogy lesz lehetőség a Rainbow Six kipróbálására. Ezt a dolgot, most megerősítem. Az R6hungary és a PlayON jóvoltából 10 db account áll majd rendelkezésre a lanra.

9 Likes

Húúha, ez egyre királyabb lesz! Köszönjük R6Hungary-nek és a PlayON-nak!!
Apropó, valaki megemlítette már Pistiéknek valamelyik HH-ban? Ha igen, melyikben,mikor? Köszi előre is :stuck_out_tongue:
#HypeIsON

2 Likes

lengyelb is és én is említettem nekik, még a hét első két HH-ja alatt :slight_smile:

3 Likes

Srácok,lányok egy kis HELP! Nullkilóméteresek vagyunk párommal mind R6,mind PUBG…lehet én csak a mortalra és az overcooked-re fogok “befizetni”,de valaki majd tartana egy gyorstalpalót ezekből,ha mégiscsak kellene? :smiley_cat: #bocsideeddigmindigcsaknéztükahogymásjátszik

3 Likes

@Jhadexx Ugyan,ne szórakozz :smiley: a múltkori találkozón én is,és szerintem még sokan mások,életükben először PUBG-ztak. Senki nem csinált belőle problémát,mindenki nagyon jól szórakozott,legalább is remélem. :slight_smile:

2 Likes

Ezek tudod jól, mind megoldott kérések :smiley:

1 Like

Megfogalmaztam, számomra mitől lenne még egyedibb az amúgy se mindennapi esemény. :smiley:
Annyi a lényeg, hogy ne ugyanabból álljon mint egy átlagos nap. Az, hogy múltkor leragadtunk a PUBGÉnél az nem volt baj, mert mindenki élvezte, mi @boglarka97 val meg tényleg odatettük magunkat :smile:

Ha megvan a dátum kiírok szavazást. Aki tud hozzon perifériát :smiley: De ami mindennél fontosabb, megkérdezem a GGG-t is ezekről. Sőt problémát se akarok, de szerintem abból nem lesz gond ha együtt játszunk páran egy gépen. :slight_smile:

1 Like

Millió meg egy köszönet Nektek @bendeguse ! :slight_smile:

3 Likes

Perifériát nyugodtan lehet hozni, ez korábban sem volt gond :slight_smile: Én is tervezek valamit, csak a GG legyen kész a felújítással :smiley: Mindenképpen jöhetnek a játék ötletek tonna számra :smiley: Szerintem jó kis nap elé nézünk már most :smiley:

2 Likes

Engem is érdekel a dolog :slight_smile:

3 Likes

@Narugykivi szerintem ha most is részt tudok majd venni akkor most már meglesz az a chichen dinner. Vagy másnem fizetek neked egy kínai csirkés levest. :slight_smile:

3 Likes

A PUBG, s a R6S engem is nagyon érdekel, főleg ha meglesz a PS4-m ezek instant vételek lesznek :slight_smile: Igen tervezik a PUBG-t PS4re :smiley: Csak annyit tudok a PUBG-ről, amit Paplovag vagy @TheVR_Jani nyomott :slight_smile: A Rainbow six siege-t meg sok mindenhol láttam, amolyan szerelem volt első látásra :slight_smile:
Lehet, hogy nagyon béna leszek benne eleinte, de nekem ennyit megér :slight_smile:

2 Likes

sziasztok! ha van még hely én is szivesen mennék :slightly_smiling_face: bár még nem tudom hogy fog alakulni mert Fonyódi vagyok, de egyenlőre úgy néz ki hogy mind a kettő időpont jó úgy hogy ha lehet akkor megyek szivesen :slightly_smiling_face: Rainbow, PUBG mindegyik jöhet :grin:

3 Likes

@tomwhite_hun szerintem még jelentkezés sem volt, szóval hely az biztos van :slight_smile: Várunk szeretettel!

1 Like

Szerintem jelentkezésre sem lesz szükség :slight_smile: rengeteg hely lesz a felújítás után ha minden igaz. De ezt csak februárban tudjuk meg biztosan :slight_smile:

4 Likes

A múltkori buliból kimaradtam, de most lehet, hogy én is benéznék… :wink:

4 Likes

Én vinnék egy controllert ha nem para aztán persze szívesen odaadom én másnak is ha kell :slight_smile: Mellesleg bármikor is lesz megyek ez nem kérdés!! :slight_smile:

3 Likes