TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. Még sosem jártam ilyen helyen. Itt a saját steam/uplay/… Fiokodat kell használni?

2 Likes

Igen, kell saját account.

2 Likes

Van, amelyik játékhoz tudnak biztosítani steam/uplay felhasználót, de ha valami saját játékkal szeretnél játszani co-opba akkor kelleni fog a saját felhasználó.

3 Likes

Múltkor sikerült pont lemaradnom a jelentkezésről, most majd jobban figyelek. :smiley:
Eddig úgy áll a hogy ketten jönnénk, haverommal

4 Likes

Nekünk még semmihez sincs kb. acc. Gondolom ott két perc alatt meglehet csinálni! :slight_smile:

1 Like

Ha pubg és r6-ra gondolsz első sorban, akkor az már kész is van :smiley: Ha más játékokra, akkor pedig más lesz a “player one” és ennyi :slight_smile: De ha mondjuk egy coach gamere, akkor nem is kell második acc, csak egy fő, akinek megvan a játék :slight_smile:

2 Likes

@wedleslie sikerült Janival beszélni a PUBG costom játékkal kapcsolatban?

Még nem volt rá alkalmam kérdezni, de pótoljuk a lemaradást.

Chatbe írtam egyik HH alatt de nem láttak. @wedleslie

1 Like

Áhá,értem,köszönöm a választ.Kicsit zavar volt a fejemben,de így -azthiszem-értem már. :slight_smile:

1 Like

Ha valami nincs meg vagy nem tiszta, kérdezz bátran :slight_smile:

1 Like

Jaj de jó! Az elsőről lemaradtam remélhetőleg erre most el tudok menni! :slight_smile: Mindenesetre szavaztam és ha nem ütközik céges sieléssel akkor biztosan én is ott leszek! :slight_smile: :slight_smile:

2 Likes

Kedves Mindenki :slight_smile: Szeretnék egy olyat kérni, hogy akiknek mindkettő nap megfelelő és random napra szavazott, ők segítsék annyival a végleges nap kialakulását, hogy átklikkelnek arra a napra, amelyik jelenleg a nagyobb százalékkal áll (17.). Ezzel csak könnyítetek a végleges létszám körülbelüli létszám kialakulását :slight_smile: Köszönöm szépen Nektek! :slight_smile:

5 Likes

Rendben köszönöm :smile: es bocsi hogy csak most valaszoltam :slight_smile:
Remelem tenyleg eltudok menni
#wearethevr :wink:

Szuper ötlet, hogy megint megszervezitek, az elsőről sajnos lemaradtam, de ez mindegy mikor lesz ott leszek. Nagy GG. Ami a couchgaminget illeti, gyakorlatilag bármilyen multi-coop játék jó, céges bulin ismerkedés mellé a sörrel kiváló móka szerintem, persze azért egy kis PUBG-t sem hagynék ki. Úgyis messze a gépem a high-endtől :smiley:

2 Likes

Ne aggódj, készülök. :wink: Ami pedig a PUBGÉ-t és a hájend pícít illeti, múltkor lehet több mézeskalács házat láttam ott, mint itthon összesen. :joy: Azóta változott a játék, és lehet a gépek is, de ami garantált, a jó közösség és a kínai dobozos csirkeleves. :laughing: :chicken: :ramen:

2 Likes

Nem vagy egyedül @dancika1997 , sok wooden pc-s jön.(én is) A gépem màr a PUBG hallatán elkékül :smiley:

1 Like

Eléggé gondolkodtam, hogy menjek-e, de láttam hogy van MKX, Overcooked, Gang Beasts és Worms, és ez meggyőzött.
Múltkor nem voltam, és bocs ha fentebb már valaki megkérdezte, de ott kell regisztrálni amikor odamegyünk vagy már előtte. Vagy egyáltalán kell regisztrálni? :thinking: Jelenleg úgy néz ki, hogy aznap ráérek, de ezt igazából majd márciusban tudom megmondani (mármint ha nem 31-én lesz, mert aznap biztos, hogy nem érek rá).

@lengyelb @wedleslie

Ui.: mortal kombat-nál van lehetőség billentyűzetet használni? Nem szeretem a kontrollereket. :confused:

1 Like

Regisztrálni csak a helyszínen kell, hogy a géphez legyen felhasználód :slight_smile: Ugye itt teszed le a forintot is, hogy az óra majd ketyegjen. Más regisztráció nincsen :slight_smile: Szerintem azt a perifériát használod, amihez kedved van, ez nincs kőbe vésve :slight_smile: Ha pedig tudsz jönni, gyere bátran :slight_smile:

2 Likes

Kösz a választ! Ha tudok ott leszek. :smiley:

2 Likes