TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

:100:

Abban az esetben ha billentyűzeten tudod a kombókat kötelező a kontroller! :joy:

1 Like

Nem kell aggódni, már egy ideje nem játszottam az MKX-szel. Hmmm… bár lehet, hogy újra feltelepítem és gyakorlok egy kicsit. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

En ugy vagyok vele h eljovok de elegge felek h mi lesz mert en mondhatni elegge sotet vagyok ezekhez​:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: de remelem jo lesz

1 Like

Itt csak jól kell érezni magad :slight_smile: Ha ez meglesz, akkor már sikeres a rendezvény :slight_smile:

3 Likes

Ne félj, a monitor fénye világosságot ad! :joy:

2 Likes

Jogos​:joy::joy::joy:

1 Like

De megprobalok en is ott lenni legalabb egy jo kis beszelgetesre

1 Like

#Update2: Lezárult a napválasztás, így az esemény időpontja Március 17. lesz :slight_smile: Igyekszem a GG-vel felvenni a kapcsolatot, hogy felkészülve várjanak minket.
Néhány apróságot, viszont még leírok, mert lehet félreérthető volt :slight_smile: Regisztrálni a rendezvényre nem kell, csak is a GG-ben lesz rá szükség, hogy a számítógéphez megkapd a felhasználót és tudják csekkolni az időfelhasználásod. Saját perifériát nyugodtan hozhattok, használhattok, ez nem volt probléma múltkor sem. Ha valaki fülest tervez hozni, mindenképp hozzon hosszabbító csatlakozót, mert az előlapi csatlakozók nem minden gépnél működtek. Játékok terén, aminél van rá módunk, azt megpróbálunk biztosítani olyanoknak, akiknek nincsen meg a játék. Minden egyéb játékot nekünk, érkezőknek kell biztosítani. Én részemről a steam/uplay fiókomban lévő játékokat fel tudom dobni közös játékokhoz/kipróbálásra :slight_smile: Igyekszem a kérdéseitekre válaszolni és próbálok egy nagyon jó kis találkozót összehozni :slight_smile:

Bárki csatlakozhat a nap folyamán vagy akik esetleg nem választottak napot, ez a választás csak nekem volt segítség az igények felméréséhez :slight_smile:

10 Likes

Juppíí! :slight_smile: Én csak magamat viszem-meg talán páromat is,mert idő közben rájöttünk,hogy Ő sulizik-,mert potato otthon minden. :smiley: :smiley: Xbox360-ra tudok max játékot vinni csak,azt be tudom dobni a közösbe.

2 Likes

Pubg custom infók: Nem biztos, hogy a custom szerverezés működni fog. Ehhez egy igen masszív hálózat szükséges, lásd duo cup, ami nem biztos, hogy a GG-ben rendelkezésre áll. Meglátjuk majd, mit tudunk kisajtolni a helyszín adottságaiból :slight_smile:

1 Like

@wedleslie mit szólnánk ahhoz,ha duokat vagy squadokat csinálva külön-külön játszanánk,és az a duo/squad,amelyik a legjobb helyezéseket éri el 3/5 meccsből,az kapná a party Chicken Dinnerjét? Most ez ugrott be ötletként.

2 Likes

Öröm és bódogság nekem is jó lett a 17.ei dátum :slight_smile:

@bendeguse Osztom a véleményt, lehetne egy egyeneságú kieséses megoldás. Attól függően hányan lesznek úgy az első top akárki jutna tovább stb stb :smiley:

3 Likes

én is csatlakoznok ha lehet :D, ha csak nem halálos ágyamon fogok feküdni éppen , mindenképp ottleszek.

2 Likes

Sziasztok, az előző király volt, valószínűleg most is csatlakozni fogok :smiley:

3 Likes

Nagyon jó ötlet a PUBG de nem lenne fer. Mivel mindenki más más ellenfelekkel nézne szembe, nem feltétlen lenne ugyanakkora esélye. Viszont a R6 szerintem megoldhatóbb :slight_smile:
Nem beszélve a couch gamekről. Ott is lehet egyeneskieséses minibajnokságokat csinálni. :smile:

4 Likes

@Narugykivi persze,én sem ragaszkodom a PUBG-hez,csak wedleslie írta a custom szerverrel kapcsolatos problémát,arra ötlöttem ki gyorsan vaalamit.

Csakúgy mint @wedleslie én is felajánlom aznapra a steam/uplay/origin fiókomat. Max egy két PUBG meccsre ülök be de azon kívül szívesen odaülhet más az accomhoz.

Illetve megemlíteném, hogy a GG-ben van egy nagyon király bónusz, hogy aki PUBG-ben chicken dinnerezik az kap 5000ft lejátszahtó játékidőt az ottani accjára.
És ez nem kamu, legutóbb mi egy squaddal nyertünk egyik meccsen és egyből kaptuk a jóváírást. Úgyhogy ez se egy rossz motiváció.

Perifériát pedig nyugodtan vigyetek, legutóbb én saját fejest vittem mert szeretem a saját fejesemet használni ilyen helyen, és semmi problem nem volt úgyhogy nyugodtan.

1 Like

Múltkori probléma nagyon nagyon általánosan: Sok géppel voltunk online és leszívtuk a hálózatot :smiley: R6 esetében nem tudom mennyire lenne adatkeret függő, de talán összehozható :slight_smile: Hogyha lesz kedvetek hozzá, nyugodtan összehozható a házi kupa :smiley: Ezt rátok bízom majd a helyszínen :slight_smile: Lebonyolítást megoldjuk valahogy, ha arról van szó :slight_smile:

1 Like

R6 esetében a 10 account–al 5v5 local-t is lehet hostolni és akkor nem terheli a netet :smiley: tactic :smiley:

3 Likes

Jut eszembe nekem megvan a gang beats-is :smiley: szóval viszek joy-t is aztán ha valaki más is hoz akkor azon is verethetjük :smiley:

3 Likes