TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

Pont egy tapasztaltabb ember válaszára vártam :smiley: Akkor úgy, mint média bajnokságon volt. Pöpec

2 Likes

Szevasztok srácok remélem én is csatlakozhatok a társasághoz ha minden jól megy nem kell március 17-én dolgoznom és így tudok menni, már várom a ninjon csapat hardmodot.

3 Likes

Ne ijedjen meg senki sem, ha ebben a hónapban felkeresné a helyet egy kis szórakozás céljából, felújítás miatt zárva vannak :slight_smile: @boglarka97 Köszi a tippet, ezt azért ide is írom :slight_smile:

1 Like

én sajna nem tudok vinni semmit :confused: de ha meglehet valahogy oldani hogy hostolni lehesen a steam/uplayes fiókomat igaz hogy csak egyenlőre a R6 van meg :slightly_smiling_face: de nagyon szivesen megosztom :relaxed::wink: meg nem tudom hogy lehet e egyáltalán ilyet csinálni :grimacing:

1 Like

Hoznod igazából csak magadat kell, másra nem nagyon van szükség :slight_smile: És ez rendes tőled is, hogy megosztod a felhasználód, ha úgy adódik :slight_smile:

2 Likes

sziasztok!
nekem is a r6 az, amit megtudok osztani másokkal, más játékom nagyon nincs. :disappointed_relieved:
de az r6-ot szívesen kölcsön adom másnak is.

egyébként egy kis r6 bajnokságban én is nagyon szívesen részt vennék.

3 Likes

Srácok ha úgy van én is tudok osztani R6 és PUBG-is és még sok mást is ha kell, eléggé betáraztam játékokból csak a gépemet kell újítani hogy el is menjenek rajta.

2 Likes

@Knockedly @egykisgg Köszi a felajánlást :slight_smile:

Csak egy kérdés. -hülye kérdés,persze :smiley: -Dead by daylight nem volt a listában,akkor azt nem is lehet kipróbálni? Az se biztos,hogy tetszene mert egy tojós csirke vagyok az ilyen játékoktól,de ahogy a srácok játszották nem tűnt olyan félelmetesnek. :slight_smile:

1 Like

Nekem megvan a jàték, fel tudom ajánlani kipróbálásra ha szeretnéd :wink:

1 Like

Ha lesz rá igény az én Steam accountomon is van pár coop, illetve egyéb érdekes akció játék, plusz Pubg (ráférne már a PB gyűjtés :smiley:) szívesen felajánlom valakinek.

2 Likes

5 Likes

Egy kis infó, tájékoztatás céljából. Jelenleg a GG gaming oldala facebookon megszűnt. Sikerült elérnem őket telefonon és ott annyit tudtam meg, hogy tulajdonos váltás történik. Jelenleg nem tudom, mikor lesz információ a helyről, de keresek egy alternatívát a biztonság kedvéért. Hogyha ti is ismertek ilyen helyet, írjátok meg nyugodtan. Mindenképpen össze hozzuk a LAN partyt, emiatt ne aggódjatok :slight_smile:

Elsődleges cél, hogy a helyszínnel újra fel tudjam venni a kapcsolatot, ugyanis 40 pc-vel rendelkező helyszín tudtommal nem igen van :confused:

7 Likes

Egy angyal vagy! :slight_smile:

köszönjük @wedleslie :slight_smile: !!

1 Like

@Jhadexx azért a Friday the 13th se lenn rossz kiprobálni nem igaz ? :grin:

Hááát…meglátjuk mennyire leszek bátor a játék után :smiley: A Mortal Kombat-tól is rosszul voltam először,de már nem zavar. :slight_smile:

Meg fogsz edződni 17-én :smiley: Baromi jók a játékok, főleg, ha többen játsszátok :slight_smile:

3 Likes

Van valami hír , hogy a GG gamingel minden oké lesz-e?

2 Likes

Egyenlőre semmi. A honlapon is még a régi telefonszám szerepel. De a felújítási munkálatok miatt, csak február végén lenne nyitás, lehet akkorra időzítették az információ frissítéseket.

1 Like