TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

Talán megtudom oldani, hogy felmenjek mert mindig is akartam egyet lanozni, de eddig ez kimaradt az életemből. Lenne esetleg más aki Szombathelyről jönne?

1 Like

Ha vonattal jössz, akkor én Székesfehérvártól tudok becsatlakozni.

Eddig úgy néz ki nem tudok menni :(( sajnos :frowning: pedig olyan jó volna de a kolléganőm nem pont azon a héten vett ki 1 hetes szabadságot?:confused:

Sajnálom, de ne aggódj, ha minden jól fog alakulni, szervezek még ilyen alkalmat :slight_smile:

3 Likes

Rendben :confused:

Senki se ijedjen meg, nem maradt abba a szervezése a találkozónak :slight_smile: A háttérben zajlanak apróbb dolgok :slight_smile: Március 4-én lesz egy kis időm Budapesten és megnézem mi a helyzet a GG-vel.

5 Likes

Ráírjak az ismerősömre aki ott dolgozik ?
Hátha tud valamit :slight_smile:

1 Like

Köszike :slight_smile: Hogyha van kontakt és tudsz infót, megköszönjük :slight_smile: Sajnos én egy korábbi alkalmazottal tudtam csak beszélni, ő nem tudott sok infót mondani.

1 Like

Azt írja ismerősöm hogy csődbe mentek és valószínűleg nem fog újra nyitni már :confused: Szóval szerintem máshová kéne szervezni :confused:

1 Like

Na szuper, akkor gondolkozom a továbbiakban :slight_smile: Van egy helyszín ötletem, meglátjuk, mennyire lehet kivitelezni.

2 Likes

Neeee :open_mouth: és ilyenkor amúgy mit csinálnak a sok géppel? :upside_down_face:

2 Likes

Odadják Endrének. :grinning:

Vannak helyek, ahol nyomott áron le lehet adni. Nagyon sok esetben, ha volt tartozása és nem futja ki a tőke, lefoglalják a csődeljárás keretében, attól függ, hogy szervezték a céget. :frowning:

3 Likes

Vagy beindult a bányászat #kappa

6 Likes

Szerintem is odaadták Endrének @Jhadexx Amúgy meg szerintem eladták hisz ha csődbe megy egy válalkozás nem sok pénz marad utána :wink:

Értem. Nincs vállalkozásom,nem tudom,hogy megy ez. Remélem azért megoldódik a helyszín! :slight_smile:

1 Like

Nekem sincs nyugi :slight_smile: Énis csak remélni tudom :blush:

1 Like

Akármi is lesz jó szórakozást kívánok nektek srácok / lányok! :confused: remélem idén fogunk tudni találkozni :/:slight_smile:

2 Likes

Egy kis infó morzsa. Elkezdtem egy lehetséges helyszínnel a levelezést, amint meglesz minden részlet megosztom veletek :slight_smile:

6 Likes

Remélem minden jól megy, szólj ha segítségre van szükséged!

3 Likes

#Update3:

Kedves Mindenki! Megpróbáltam egy olyan helyet keresni, ahol kényelmesen elférünk és a lehetőleg az eszközök háttere is adott legyen. Nem volt könnyű a helyzet, de sikerült valamit összehozni :slight_smile:

Az új helyszín: InGame esport lounge and VR arcade (http://www.in-game.hu/)

Olyan helyszínre volt szükség, ahol kényelmesen elférünk és nincs más nagy rendezvény ez idő alatt. Infinity bárt néztem még, de ott Dota LAN bajnokság lesz, így a gépek offosak, illetve a helyszín adotságai miatt a durván 60 fő nagyon szűkösen férne el.

Jöjjön a lényeg: A helyszínen van pc (5-10), ps4 (2), xbox one és ha beérjük 1 ps4-gyel, akkor 2 HTC Vive. Ha valaki streamelni szeretne, arra is van egy szoba. Sajnos több gépet úgy tudnánk biztosítani, ha valakinek van esetleg laptopja, amin elfut az éppen kiszemelt játék. Játékok telepítése és törlése a helyszín által engedélyezve van, bármit amit szeretnénk feltelepíthetünk, törölhetünk. A gépek óradíja hasonló, mint a GG-ben lett volna, 750 Ft/óra, PS4 1000 Ft/óra. Ezek az összegek ha azt nézzük, akkor könnyen eloszthatók több felé, így nem lesz megterhelő senkinek. A VR használat borsosabb, de ezt mindenkinek a saját döntésére bízom, hogy szeretné e igénybe venni. Várok még egy fontos dologgal kapcsolatban visszajelzést, ami ha úgy lesz, ahogy gondolom, csak jó lesz nekünk :slight_smile:

Figyeljétek a topicot, mert folyamatosan próbálom majd az infókat feldobálni, ahogy azok befutnak.

Nagyon bízom benne, hogy így is érdekel az esemény mindenkit, akik jelezték a részvételt. Tudom, kevesebb lesz a gép, de ha egymással szeretnénk játszani és sokatok a coach gaminget célozta meg, szerintem nagyon jól szórakozhatunk :slight_smile: Hogyha van más ötletetek vagy észrevételetek, kérlek írjatok itt vagy privátban, hogy tudjunk alakítani a programon.

A félreértések elkerülése miatt: Semmilyen üzleti kapcsolatban nem állok a helyszínnel, ez egy általam már meglátogatott és kipróbált hely, ezért mertem bedobni :slight_smile:

11 Likes