TheVR Regionális Találkozó Budapest -II. LAN party

Minimum fogyasztás pedig nincs meghatározva a helyszín által!!!

1 Like

Maximum fogyasztás van? :wink:
Remélem megtöltjük a helyet kényelmesen.
Ha már így alakult, lehetne esetleg társasjáték is. Abból elég 2-3 amivel legalább 6an tudnak játszani. Ezt szerintem szellemlovasból lehet kölcsönözni, ha úgy van ezt a részét vállalom. Sőt sajáttal is hozzájárulok ha úgy van, de nem szívesen cipelem. :wink:

4 Likes

Szerintem nem rossz ötlet, abban is lehet jót szórakozni :slight_smile: A csocsót elfelejtettem és még van egy úgynevezett: rotoring :smiley: Hogyha tetszik az ötlet másoknak is részemről had szóljon :smiley:

3 Likes

Leslie én szívesen felajánlom aznapra a laptopom (Lenovo Legion Y520 I7-7700hq +1050TI4gb+8GB RAM).
Én is megyek szóval simán tudom magammal vinni. Siege, pubg, csgo, division mennek rajta, ezeket én is tolom, szóval szívesen bedobom közösbe és az accom is adom hozzá szívesen ha vki be akar még szállni a többiekhez.

Ja és persze InGame jó hely szóval ha összejön velük a cooperálás akkor az nice.

2 Likes

Respect Zuzzancs, nagyon király vagy :slight_smile: Ingammel már lebeszélve, várnak minket :slight_smile:

1 Like

Ha kell a potato notimat én is feltudom ajánlani aznapra. Nem egy erőgép, de célnak megfelel. i5-6300hq, gtx960m 2GB, 8GB Ram

1 Like

Ha minden jól megy én is megyek, és én is bedobom a @sut1ee -éhez hasonló konfigú laposom :smiley: i7-6700HQ, GTX960M 4 GB , 16 GB RAM. :slight_smile: PUBG elkaristol 50 fps-el, Siege beállításfüggő, a többi multi game lazán megy
:slight_smile:

1 Like

Én magamat vinném és valaki játsszon már velem légyszi Dead by Daylight-ot! :smiley:

5 Likes

@mark_a_rokalany @sut1ee nagyon szépen köszi a notis segítséget :slight_smile: biztos királyul tudjuk használni majd mindegyik gépet :slight_smile: @Jhadexx tuti lesz, aki játszik majd veled :grin:

2 Likes

Én játszom veled de nincs meg :smiley: de mindig ki akartam próbálni, de egyedül nem annyira poén

1 Like

Ha discordon felveszed velem a kapcsolatot, összehívom a bandát és játszhatunk. :wink: A találkozón nem biztos hogy lesz rá idő a sok egyéb mellett. :disappointed:

1 Like

Nálam is ott a steamen a játék, úgyhogy simán ki tudjàtok próbálni :slight_smile:

1 Like

@mark_a_rokalany jeee! :slight_smile: Nekem sincs meg a játék,se pc-n,se laptopon nem futna… :confused: de annyira érdekel! Múltkor is vissza néztem amit a srácok játszottak,hogy valamit tanuljak belőle :smiley:
@Narugykivi néztem a napokban a discordot de nagyon bonyolultnak tűnt,ki is léptem egy perc után :smiley:
@wedleslie veled egy kört mindenképp le kell játszani! :slight_smile:

3 Likes

Bocs, kicsit offba megy, de @DanX27 és @VizesNinjonKovacs van egy feladatunk. Meg kell mutatnunk @Jhadexx nek, hogy annyira nem vészes ez a Discord és ebből kiindulva lehet érdemes lenne egy “fejlődős” rendszer kialakítása, ami 2-3 lépésben tárná fel az egész szervert, amikor már megszokta a szeme a látványt.
OFF vége

Ha úgy lesz, én is bedobom az accom :smiley:

2 Likes

én is szívesen játszom veled ha úgy alakul :slight_smile: Bár nekem sincs meg sajnos :no_mouth: Ja de akkor a péntek 13-at se lenne rossz azért kipróbálni :wink:

1 Like

@wedleslie Nagyon köszönjük hogy szíved lelked kiteszed értünk :slight_smile: nagyon király vagy :wink: MOST RESPECT :relaxed:

4 Likes

Köszönöm a szavakat, de ez nélkületek semmit sem érne :slight_smile: Örülök neki, hogy egy ilyen jó kis közösségben vagyok és ilyen állat dolgokat lehet megtervezni veletek :slight_smile:

5 Likes

Ha lesz rá lehetőség megkukkanthatjuk azt is! :wink:

1 Like

mindenképp :slight_smile:

Kérdés:
Nekem asztali gépem van. Ha hozok akkor tudnak asztal féleséget biztosítani? :slightly_smiling_face: