TheVR Regionális Találkozó - Budapest ll. [VÉGE]

Időközben byxtrix neve is felkerült!
@lengyelb szívesen, remélem jobban vagy és azt is, hogy legközelebb a te bemutatkozód is ki fog kerülni!

1 Like

És a Következő? :open_mouth:

Legyen? :smiley:
mikor legyen a következő Budapesti Ninjon találkozó

• 2017 November 18
  • 2017 December 9 (mikulás tali)
  • 2018 Január 13

0 egyedi szavazat

5 Likes

Csak egyet lehet választani? :smiley: ‘KAPPA’

Én benne lennék abban, ha ez egy havonta előforduló esemény lenne. :smiley:

Állandó helyszín kéne ahhoz!
olyan ahol télen nyáron esőben szélben tudunk találkozni
nyitva van és miegymás

Igaz. :hushed: Ezt nem gondoltam végig. :smiley: Hupsz.

Mint ahogy említettem, Barcraft 2 konzol terem (oda 30-40 ember tuti befér) És lehet opcionálisan inni is. :smiley:

3 Likes

GodRick993 helyett Ghodyl lesz az, de hajrá , jók lettek :wink:

1 Like

Köszi, javítom.
Szerintem lesz még egy pár másik nicknév, ami ugyancsak félre lett írva. Sebaj, majd máskor papírra lesznek írva a nevek.

Jut eszembe:
Milyen VR játéktermek vannak Budapesten? Van ahol tudnának akár egy csapatot is fogadni?

Nagyon szeretnék újra menni és találkozni veletek, de ez sajna csak a félév végén, vizsgaidőszak elején megoldott nálam :frowning:

2 Likes

előreláthatólag nekem január lenne a legjobb, persze ez változhat. Novemberben vizsgázok, így az kihúzva, december meg év végi hajrá a kereskedelemben = aludni minden szabadidőben, de meglátjuk

@gogregina segítségével a többieket is sikerült beazonosítani, így már mindenkinek ki van téve a neve (és ezzel együtt, módosítottam a bejegyzést is).

1 Like

Ha időben eldől akkor én tudok alkalmazkodni bármelyikhez :smiley: szívesen megyek legközelebb is :smiley:

1 Like

Elkészült, megvágtam, feltöltöttem, publikáltam a múlt heti taliról a videót :slight_smile:

itt a link:

Remélem lett olyan király mint az előző

15 Likes

@mozduljkispimi : b@szó lett a videó! A sörnyitás meg epic volt élőben is :smiley: Majd az Ipának adok még egy esélyt, elsőre nem nyerte el a tetszésemet. Mint írtam korábban, tervezek jönni a következő bulira, ez sok mindentől függ nekem, ahogy másoknak is. Elsősorban az október - novemberi 4 vizsgán legyek túl sikeresen, utána jön a második akadály a karácsonyi hajrá a kereskedelemben…

1 Like

Jó lett a videó!
Utólag belegondolva vicces volt nálam a tűző napon az esernyő! :smiley:

1 Like
3 Likes