TheVR Regionális Találkozó - Budapest Mikulás találkozó [VÉGE]

A harmadik Budapesti Ninjon Találkozó
A dátumot az előző találkozó végén megszavaztuk!

Időpont: December 9-ke 16:00

A helyszín: Barcraft 2 esport bár!

Cím: Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 59, 1065

Ami az újdonság!
Az Ajándékozás, Angyalkázás!
Mindenki aki eljön és szeretne részt venni az ajándékozásban az hoz magával egy ajándékot, és a helyszínen kisorsoljuk egy kalapból a neveket, hogy ki kinek is lesz a kis Ninjonkája!
Az ajándékozás december 9.-én a helyszínen történik!
Az ajándék értéke nem lehet több mint 2000.- Forint!!!

A találkozó helyszíne és további részletek hamarosan!

30 Likes

Jelenleg úgy néz ki, hogy ott tudok lenni. :grinning:

1 Like

Jól hangzik :slight_smile:

1 Like

Nekem is jó az időpont, most vesztem el a találkozó szüzességem :slight_smile: :slight_smile:

2 Likes

Beírtam a határidőnaplómba :smiley: Ha valaki munkát próbál meg nekem erre rászervezni, akkor azt megölöm :smiley:
Tuti ott leszek

7 Likes

@lengyelb Az ajándékozás részt úgy lehetne megoldani kellemetlenségek nélkül, (de csak szerintem) hogy akik mennek a találkozóra alapból visznek egy kis csomagot, és ott a helyszínen lennének bedobva a nevek egy kalapba, a helyszínen rögtön oda is tudja adni az ajándékot.
És akkor nincs az, hogy a Józska nem kapott a Juliskától ajándékot, mert nem ment el, pedig megigérte.
Az ajándék meg nem nemre lenne szabva, hanem mindegyik ajándék uniszex lenne.
De ez csak egy ötlet…

6 Likes

ez egy kiváló ötlet, támogatom! így legyen! át ís írom :slight_smile:

3 Likes

Úgy néz ki, ezen végre én is ott tudok lenni. :slight_smile:

2 Likes

Sziasztok!
Nem ismerem kellően a közösséget, de már kiszemeltem egy ajándékot (remélem aki kapja, örülni fog neki).

1 Like

En szerintem erre is eljovok​:hugs::hugs::laughing::laughing::laughing:

2 Likes

Most remélem én is ott tudok lenni, sajnáltam hogy a múltkorit ki kellett hagyjam, de az első találkozó után kötelező újra menni :smiley:

@lengyelb felmerült egy olyan kérdés/ötlet a LAN tali után, hogy ha úgy alakul a találkozó akár a GG gamingben folytathatnánk is, egy kis funnal :slight_smile: Mit gondolsz erről? Illetve lenne rá igény a résztvevők körében? :slight_smile:

3 Likes

Helyszín javaslat:
van egy Mexikói étterem az Ariba az Oktogonnál!
Van emelete amit meg tudunk kapni ingyen, fogyasztás fejében!
mit szóltok a helyhez?

14 Likes

Mi lett meghatározva fogyasztásnak? Vagy csak annyi a lényeg, együnk és igyunk? :slight_smile: Korábbi tapasztalatok miatt kérdezlek csak.

Targyalas folyamatban…

2 Likes

Meltdown, Barcraft nem játszik? ott hogy adnának oda egy termet? gondolom fogyasztás fejében mehet az is… És akkor ott lehetne kötetlenül iszogatni is kifulladásig

1 Like

Budapesten van egy helyszín, ahova korábban eljártam - Dr. Who rajongói találkozókat szervezték. Nyugati p.u.-hoz közel van - ha gondoljátok, beszélek a tulajjal.

beszélek velük

Barcraft 2-ben a konzolterem az ami jó lehetne nekünk. ott volt az otherworld-nek is bulikája és az is elégjó volt. Az a terem csak azé a rendezvényé volt, de amúgy meg nyitva volt a hely

3 Likes

November végén tudom meg hogy ott tudok lenni vagy nem :slight_smile:

2 Likes