TheVR Regionális Találkozó - Budapest Mikulás találkozó [VÉGE]

Fú srácok hát én nagyon eltüntem. De első dolgom volt megkeresni az infót,hogy mikor lesz tali. Mostmáraztántényleg megyek, be is írom a kis naptáramba. Jó kis ötlet ez az ajándékozás :blush:

4 Likes

9.-én lesz a PUBG DUO kupa elődöntője!
A Találkozó alatt ki az aki szeretné nézni?

• Igen, mindenképp
  • Mehet a háttérben de a társaság a lényeg
  • Nem fontos

0 egyedi szavazat

Ha minden jól megy, akkor én is ott tudok lenni végre már. :smiley:

1 Like

Szívesen megismerném a ninjon társakat személyesen is :blush:
Szóval énis megyek ha minden igaz :blush: :wink:

2 Likes

Sziasztok!

Nagyon jól hangzik, de nekem egy olyan problémám van, hogy nem épp a szomszédban lakom ezért egy kérdésem is lenne. Lenne e esetleg valahol egy üres kanapé 1 éjszakára, hogy egy messziről jött Ninjon is részese lehessen ennek a kis összejövetelnek? :slight_smile: Előre is köszönöm :slight_smile:

Én szívesen mennék, ha @wedleslie Papírcica pajtimmal nem jutunk tovább az elődöntőbe :smiley:

1 Like

Hajrá Hajrá @mark_a_rokalany és @wedleslie
ezek szerint remélem nem találkozunk és találkozunk 28.-án :slight_smile:

2 Likes

Dehogynem, mikor átvesszük az első helyezhetnek járó elismerést, utána :smiley: :wink:

1 Like

ahaaa tehát előre valami ötleteset ki kell találni ami fiúnak lánynak egyaránt jólehet és majd ott húzni? nekem alapból tetszik csak így odavész a személyessége :smiley: bár ha előre húzunk akkor meg olyat akit nem ismerünk :smiley: ez így nehézkes… hol lehet jelentkezni a poolba? mondjuk ha fix 2k ft re gondolunk akkor az is jó hogy egyforma kis csomagok lesznek kb :smiley: csak egyediségét ábrázolja hogy ki rakta össze :smiley:

1 Like

már megvan mit adok annak akinek a helyszínen kihúzom a nevét…
ha TheVR rajongó tetszeni fog neki :slight_smile:

1 Like

Jelentkezni majd a helyszínen lehet
azok akik hoztak kis kedvességet, azoknak felírjuk a nevét egy papírra és kihuzatuk egy “kalapból”

1 Like

én még nem biztos, hogy jövök, aki szokta olvasni a " Milyen napod volt?" topikot tudni fogja, hogy miért!

Elvileg cimborámmal is összefutok aznap, ha jövök akkor azt úgy is jelzem :slight_smile:
Jó lenne megint eljönni, múltkor is jó csapat volt :slight_smile:

2 Likes

nekem is majd csak most szombaton fog kiderülni, hogy mi lesz a programom 9-én :smiley:

1 Like

@lengyelb egy kérdés hány órakor kezdődik a party ? :wink: WearetheVR

Délután 4 kor

1 Like

Köszi @lengyelb megyek a batmobillal :wink:

1 Like

Sajnálattal közlöm, hogy én sajnos nem tudok elmenni az összejövetelre és sajnos 28. án sem tudok jelen lenni :confused: , sőt a további összejöveteleket, majd okosan kell szervezni, hogy eltudjak menni.
Jó szórakozást annak, aki megy! :slight_smile:

:frowning: sajnálom, emlékszek írtál valamit privátban a Fiúknak amire mondták h szurkolnak!
Majd egyszer elmesélhetnéd mi van veled… remélem semmi rossz!

titkos ügynök lettél vagy miaf***

Sziasztok!Én is ott tudok lenni már nagyon várom :slight_smile:

5 Likes