TheVR Regionális Találkozó - Budapest Mikulás találkozó [VÉGE]

Hat skacok en sajnos nem tudok jonni mert ma kaptam egy rossz jegyet meg projektet kell csinalnom a hetvegen de jo szorakozast es kepeket kivancsian varom

Sziasztok. Sajnos én se tudok menni, mégiscsak 9-én van a szülinapozás. Mondjuk egy időben kezdődik, így talán később, ha lesznek akik sokáig maradnak, akkor később mennék :slight_smile:

Sziasztok! Én is mennék! Ajándékozás akkor úgy lesz, hogy ott a helyszínen húz mindenki igaz? :slight_smile: Ez lesz az első találkozóm :smiley:

1 Like

Sziasztok! Nekem is ez lenne az első találkozóm szívesen jönnék :slight_smile:

3 Likes

Királyul hangzik ez a találkozó, nagyon szívesen mennék, de pont aznap van a nyelvvizsgám. Azaz holnaputánután. Ajjajajajj :sweat::sweat::sweat:

Sok sikert hozzá :blush: :man_student:

1 Like

Nem vagy egyedül :smiley:

Ha nem leszek rosszul akkor szerintem én is csatlakozok :smiley:

Sziasztok sajnos nem tudok menni😓!
Mennem kell dolgozni mindjárt itt a karácsony ès kötelező mennem mint ezt a kedves fönököm kifejtette !èrezzètek nagyon jól magatokat

kitartást :confused:

Óh, kitartást!

Bocsi Srácok mégsem tudok menni mert megfáztam és ki kell kúrálnom magamat mert holnap munka :persevere::sob:
De nektek nagyon nagyon jó szórakozást :blush:

2 Likes

Sajnálom hittmann :frowning: jobbulást

2 Likes

jobbulást minnél hamarabbit ^^"

1 Like

Benézek sztem :slight_smile: Helyileg hol van a barcraft 2 ?

Ott van fent!

A nyugatinál :slightly_smiling_face: Dechatlon melletti utca jobbra.

Köszi! Nem igérem fixre hogy jövök

Én megyek mindenképp, de kicsit késni fogok max félórát. Elnézést előre is🙄

Hangolodnom kellene mert hétfőtöl éjjeles leszek. Van is meg nincs is kedvem jönni, de ugyanezt éreztem ma mikor mondtam na akkor Justice League mozi