TheVR Regionális Találkozó - Budapest V. [VÉGE]

@wedleslie ? Te is jössz? :slight_smile:

Most nem tudok menni, de azért köszi az említést :slight_smile:

Sajnálom @wedleslie , hogy nem jössz!

Nekem ez most mégse fog összejönni. Majd a következő, meg ha jobb idő lesz. :wink:

Sajnálom :frowning:

Sajnos dolgozom, így ezt ismét kihagyom. Ti érezzétek jól magatokat :blush:

Kicsit szégyellem, hogy a kezdetek óta követem a srácokat, de még egy közösségi találkozóra se mentem. Az ideit nem hagyom, ki alig várom!

Jelen pillanatban úgy néz ki, hogy ez is elmarad nekem :frowning: De a remény hal meg utoljára

Remélhetőleg ott leszek:)

folytatása
Szombaton napnyugtakor (17) Mordor sötétjében összegyűlnek a tikos tűz szolgái. Megtisztítjuk a végtelent, az Infiniti bárt és felszabadítjuk Kazatdoom sötétjéből! Minden igaz Ninjont várunk Mordorban az ösi felvidék helyi lakosai előnyben. Minden információt megtaláltok a titkor rúnák fórumán, ahol minden kérdés válaszra vár. Gyertek el és segítsetek Pisti Mester szkeptikus de kifehérítjük a sötét várost!

Meddig tart a sör-virsli verseny? Mert én sajnos 19:00-ig melózom 26-án és 21:00-nál hamarabb valószínű nem érnék oda. :slight_smile:

nem tudom pontosan
de itt mindent megírok meg képeket is feltöltök majd :smiley:

Üdv mindenkinek.

Úgy tűnik végre én is el jutok egy találkozóra :slight_smile:

Nem tudom, hogy van e kötött program, de ha nincs és valakit érdekelne a társaságból( és hol máshol ha nem itt) akkor tudok vinni Dark Souls társast a bulira, nyilván arra nem sok esély van, hogy végig vigyünk egy miniboss-boss kört, de kipróbálni megnézni lehet, aztán ha úgy alakul össze lehet gyűlni ilyen céllal is. :slight_smile:

Yee boy!

Valószínűleg késni fogok de ott leszek!

örülök neked @predrog

Sajnos este 11ig fogok dolgozni, így nekem megint kimarad :frowning:

Én sem tudok menni sajnos. Nyelvvizsgám lesz. :frowning:

Én ott leszek.