[TheVR Regionális Találkozó] - Budapesti VII. Ninjon találkozó

Sziasztok Ninjonok!

Itt a 7. Budapesti találkozó. :slight_smile: gyertek gyertek!

A TheVR is 2020-ban tölti a 7. életévét!

részletek:

Időpont: 2020. január 25. 17:00 (szombat)

Helyszín: Infinity Esport Bár 1084 Budapest, Német u. 2

Januárban Találkozunk :wink:

4 Likes

Nem akarsz egy FB eventet csinálni rá lengyelb? Egyszerűbb lenne észben tartani, meg átláthatóbb is :slight_smile:

1 Like

Véget ért a 6. és már is itt a 7. találkozó! Nagyon jó volt a 6. Bp. Ninjon találkozó, twitterre felkerült a csoport kép! És már is itt a 7. mert sokan jelezték, h rossz gondolat volt vasárnapra tenni! Remélem Január 25-én még több ninjon összegyűlik Bp-en ! :wink: Készüljetek, újra lesz nyereményjáték!

3 Likes

Nem, mert nem szeretném ha félreértés lenne belőle, h esetleg valaki azt hiszi, h ott lesznek a srácok!

1 Like

Bele kell írni a leírásba, és nem nyitott, hanem zárt eseménynek megcsinálni :wink:

1 Like

zárt eseményként mi értelme?

Mondjuk mindenki átdobja neked a profilját, így meg tudod hívni, onnantól bekerül a naptárba, egyszerűbben lehet chatelni ha valakinek szállás kell stb. Nameg végre rendes neveket lehet kötni az arcokhoz, mert szerintem a többség marhára nem emlékszik :smiley:

2 Likes

Ohh köszi a plusz munkát, de nem kell!
De csak rajtad áll, csinálj egyet nyugodtan!
Nekem az a célom h Január 24-ig kb 4-5 alkalommal mondja el Pisti és Jani valamilyen streamben! Az elég reklám szerintem! Aki ebben tud segíteni azt megköszönöm! Cheereljünk egy párszor, h lesz ilyen, h minél több emberhez eljuthasson!

4 Likes

Asszem irhatok egy esemenyt a naptaromba

1 Like

Up, csak hogy lássák :slight_smile:

1 Like