TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE]

Szeretnék veletek megosztani egy ötletet.
@bendeguse ötletét:
Nyílt egy e-sport bár Budapesten, GG Gaming a neve (VIII. kerületben József u.50.)
48 (!!!) Gép van ott, i5-7400as CPU-kal, 1060-nal, cougar deathfire EX egérrel és billentyűzettel.
Mindegyik gép előre telepítetten tartalmazza a PUBG-t,a LoLt,az összes Battle.net-es játékot, Steam, Origin, Uplayt úgyszintén. A gépeken újraindításkor törlődik minden adat,visszaáll a default beállításokra.
Ételt italt szolgának fel, de semmi alkoholt nem adnak!!
Szerintem ezzel lehet kezdeni valamit :wink:

• Érdekel részt vennék rajta
  • Érdekel, de csak nézőként
  • Nem érdekel

0 egyedi szavazat

Ha 20 embert érdekel aki szeretne részt venni egy TheVR Community LAN partin akkor beszélek a hellyel és kezdhetünk szavazni az időpontról :slight_smile: (elméletileg fizetős lenne 600Ft/óra)
Szavazni Szeptember 3-ig vasárnap éjfélig lehet!

Az bizalmat, h engem keresett meg ezzel a fantasztikus ötlettel külön köszönöm @bendeguse -nak

25 Likes

Részemről a köszönet,hogy megszervezed ezt az egész programot :slight_smile:
Annak,aki lusta a linkre kattintani,és elolvasni a cikket,itt van néhány plusz infó:

• 1 gigás net fedi le az egész helyet
  • VIP emelet is van 2 géppel, 1000 Ft/h amitől viájpí;
    Konfigok ugyanazok
    Razer Blackwidow ultimate stealth 2016
    Razer Abyssus 2000 egér
    Razer Kraken füles
    Samsung 32" monitor (sima az 22")
  • szabadon lehet hozni saját perifériákat
  • Bárhova belogolhatsz,bármit letölthetsz,minden újraindításnál visszaáll a default settingsre a gép.
    Remélem összegyűlünk 20an,én már nagyon várom :slight_smile:
6 Likes

írok ide, hátha összegyűlik 20 játékos!

1 Like

Jó ötle,szerintem azért gyűltünk ilyen lassan,mert nem kapott prioritást a bejegyzés :slight_smile: Hajrá,jó buli lesz ez!

Emberek,húzzunk bele,nagyon lassan gyűlünk!
A probléma ott van,hogy nem vagyunk nagyon “hangosak”,nem hallanak meg minket.Lehet hogy csomó embert érdekelne a dolog,csak nem látják a bejegyzést. 7 nap alatt 143 megtekintés eléggé alátámasztja ezt.
Nem tudom mi segíthetne ezen,talán most hogy írtam ide bekerül a frissbe a Fórum kezdőlapon. Viszont ha valaki megemlítené happay hourban,netalántán fel is cheerelné,akkor azzal mindenképp felhívnánk a figyelmet. :slight_smile:
Gyűljünk,gyülekezzünk! Csak én vagyok bezsongva ettől a programtól?KÁMON GÁJZ

3 Likes

Jó ötlet. Sajnos én átsiklottam idáig felette. Mindenképpen jó móka lehetne :slight_smile:

3 Likes

Engem érdekelne nagyon. Kipróbálnám a PUBG-ot mert sajnos nekem nincs olyan erős gépem szerintem. Szóval várom nagyon.

5 Likes

Hasonló okokból jönnék :smile:

2 Likes

Engem is érdekel. Ugyanabban a helyzetben vagyok, mint @boglarka97 . Nem elég erős a vas (mondjuk nagyon semmihez se, de az más kérdés :D). Kíváncsi vagyok. :slight_smile:

4 Likes

@yeahunter Téged érdekelne egy kicsit interaktívabb szórakozás? :smiley:

1 Like

Szívesen elmennék, de akkor tudok biztosat, ha lesz időpont. És lehet nem is egyedül mennék. :slight_smile:

1 Like

MEGVAGYUNK 20-an MEGVÁROM MÉG A SZAVAZÁSI HATÁRIDŐ VÉGÉT, ÉS ELKEZDEK TÁRGYALNI A HELYSZÍNNEL, HÁTHA TUDNAK KEDVEZMÉNYT ADNI A 600FT/ÓRA DÍJBÓL A NINJONOKNAK :smiley:

10 Likes

Szépen alakul :smiley:

1 Like

Királyul hangzik az ötlet! :slight_smile: 48 gép az nem kevés. Az lenne csak a kérdésem hogy ezt korhatárosra tervezitek-e és ha igen mennyire?

1 Like

A helyszín korhatáros 14+

1 Like

Abba még beleférek :smile: akkor jelentkeznék én is ha lehet.

2 Likes

Csatlakozom hozzád. Nekem sem túl sok mindent futtat a drága ketyere. De amire nekem kell megfelel.

Na,felpörögtek az események!!! Szépen alakulnak a dolgok,jó nézni,büszke vagyok a közösségre! lengyelb-nek külön tisztelet és köszönet,amiért leszervezi ezt a dolgot :slight_smile:
Btw @lengyelb ki kéne valahogy emelni,hogy a korhatár 14+,nem? Vagy nincsen annyi 14 alatti ninjon, hogy legyen értelme? Dö csójsz iz jórz :smile:

1 Like

Mikor lenne az időpont?

Hát ha lehetne vinni saját egeret+padot, fulest akkor részt is vennék, amúgy viszont nézőnek csak.

2 Likes