TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE]

@lengyelb Amúgy mi a helyzet azokkal akik esetleg csak a találkozó részére jönnének és nem igazán szeretnének “játszani”? Ők elférnének a GG-ben? :slight_smile: Lehet beszéltünk már róla, csak most hirtelen felmerült bennem :slight_smile:

Egyenlőre 24en igazolták h jönnek ez nagyobb baj, jelenleg!
de ha ilyen kevesen leszünk lesz rá mód h elférjenek!

1 Like

Nekem ha lesz ha nem lesz addig lakásom akkor is ott leszek. :smile: :sunny:

1 Like

@lengyelb esetleg az megoldás lehetne,hogy ide is bekukacolok mindenkit,és szépen megkérem,hogy mondja meg,hogy jön/nem jön? Kivéve azokat ,akik a rejtett topicban már jelezték,hogy jönnek/nem jönnek.

Hali, én is szeretnék jönni, esetleg van még hely?

1 Like

@cliffanevem felkerültél a várakozók listájára,úgy néz ki,hogy lesz hely,elég sokan visszamondták.
@Narugykivi mikor dől el véglegesen,hogy ki jön ki nem jön?
@lengyelb van még hely azon a listán? :smile:

1 Like

Gyere nyugodtan
nem vagyunk 48an így @cliffanevem jöhetsz nyugodtan!

Lesz valami dress code, hogy pl. miben kell menni vagy mindenkire rá van bízva?

1 Like

Dress code: none
:joy:

2 Likes

Én azt hittem vörös ledcsíkos ruha kell! :open_mouth:

4 Likes

Ha nagyon számít megkérdezzük @TheVR_Jani t és @yeahunter t mi az az öltözet amiben nem néznek prédának.

Ha esetleg böllér is van a résztvevők között sapka viselete kötelező.

3 Likes

Esetleg ghillie suit? Vagy weed suit? :grinning:

2 Likes

Szerintem ha mindenki felvenne egy eredeti,handmade, fűjeti jelmezt,akkor lenne tökéletes az összhatás. imageimageimage
viccen kívül,szerintem nem kell “egyenruha”,ki-ki maga dönti el,hogy akarja e jelezni az identitását. Én büszkén fogom hordani egy nyakbaakasztós táblán, hogy WEARETHEVR image

2 Likes

Én munkásruhában, vagy pizsamában megyek, de nem mondom el melyikbe :joy:

1 Like

Ha a helyszinen ugy alakul, hogy van meg gepes hely, akkor aki nezonek jelolte magat az is beszallhat? :slight_smile:

Sziasztok!
Nem tudok menni, de az a kérdésem - lesz-e valami közvetítés a helyszínről? Esetleg YouTube videó várható róla?

1 Like

@labzo youtube videót mindenképpen tervezünk csinálni,és szerintem megoldható egy Ticcs live is :slight_smile: Erről érdemes bővebben beszélni!

1 Like

@Narugykivi :smile:

1 Like

@bmmaci24 Ha nem leszünk 48an,akkor megoldható. De ebben a témában @lengyelb a főnök.

1 Like

jöhetsz @bmmaci24 nyugodtan

1 Like