TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE]

@casilya a korhatár 14 éves kor sajnos,lengyelb említette még valahol a poszt elején. :frowning: Kicsit szégyen,hogy itt beszélek erről,én 14 vagyok,örülök,hogy jöhetek mint ötletgazda. :slight_smile: Mikor tudnátok jönni? Délben a Harminckettesek terén gyülekezünk,onnan indulunk együtt a helyszínre. Aki nem tud odaérni délre,az 12:45kor a helyszínen csatlakozhat.Szerintem utána is be lehet futni,aki csak akkorra ér oda. :slight_smile:

Ohh, látom most már. Köszi :frowning:
@lengyelb 13 éves kissrác felügyelettel jöhetne? GG Gamingnél rákérdeztem, azt mondták nekik nem probléma, te vagy ez esetben a döntéshozó :slight_smile:

Ja, a lényegre nem válaszoltam. Elvileg délben végzünk a moziban és kocsival mennénk, szerintem 1-re a helyszínre érnénk még a parkolási szenvedésemmel is :smiley: Legkésőbb fél 2.

keletin belül hol lesz a találkozó és lesz táblásunk ? :smiley:

Szerintem nem bent lesz hanem előtte. Bent rohadt sokan szoktak lenni. Viszont a főbejáratot viszonylag kevesebben használják szóval szerintem a lépcsőnél valahol jó lenne.

Nos sajnos úgy alakult hogy dolgozok aznap, de csak reggel 7 ig így megyek, csak kicsit zombi leszek :smiley:

Illetve én szerintem vagy a Harminckettesek terére vagy közvetlen a helyszínre megyek mert Dél Buda felöl jövök

Kitartást! :slight_smile: Majd meghívlak egy kávéra,vagy franctudja :smile:

Majd egy akció játék felébreszt :slight_smile:

Aki a legkorábban érkezik csapat egy fotót a helyszínről/magáról és akkor a többi megtalálja :smiley:

Sziasztok, én sajnos nézőként sem tudok menni, nem sikerült szabaddá tennem a szombatom. Nektek jó szórakozást, hajrá Ninjonok :slight_smile:

Én lehet már 11-re beérek, és elmegyek ebédelni, ha valaki tud valami jó (olcsó és türhető) helyet, akkor várom az ötleteket. :wink:

nem tudom kinek mi az olcsó és ha városba vagyok ATTABOY burgerezőbe megyek pizza burger minden burger ha jól tudom 2000 ft de elég nagy és finom is biztosan megéri

De lehet kelek korábban és Debrecenből viszek az útra 2 mega burgert 1600Ft ért :smiley: azt már ismerem :stuck_out_tongue:

Sziaszrok sajnos én se tudok nézőként jönni mivel jövőhéten felelések és tzk várnak rám és muszály tanulnom de érezétek helyettem is jöl magatokat​:kissing_heart::kissing_heart::heart::heart:

Én tudok jó helyet :slight_smile:

Aki Harminckettesek terére megy, merre fogunk gyűlni!
Vagy keressek egy őrült brigádot és meglesztek? :slight_smile:

Elvileg lesz egy tábla hogy #wearethevr és azt kell keresni. :wink:

Figyelni kell majd ezt a topikot és lesz kép elvileg :smiley:

Pontban 12-kor én felemelem azt a táblát,és állni fogok,mint f*sz a lakodalomban. :smiley: mivel magas vagyok,szerintem nem lesz nehéz megtalálni. Amint odaértem,ki fogok rakni képeket is a fórumra.