TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE]

Ha LengyelB ott lesz akkor észreveszed, hidd el :smiley:

ott leszek :stuck_out_tongue:

Eddig paráztam a tömegközlekedéstől, de most nézem hogy bagóért a 24H-s jegy. így a nyugatiba megyek, de ha gondoljátok az alap 12kor a Keletinél talira ott leszek, csak előtte ebédelek. :slight_smile:
Sőt:

Keleti gyüjtőpont 12:00

Ha itt szeretnél csatlakozni akkor írj privátban hogy megkönnyítsük a dolgot.(Valósidejű pozíció vagy valami hasonló )

Találkozó Október 7-én 12:15-kor a Harminckettesek terén!

Én is délben ott leszek a Keletinél

Én már nem biztos, lekéstem az első vonatot… így kicsit késhetek, de majd pár óra múlva pontosítok.

@everybody
Mindenkinek,aki jön,üzenem:
EZT KERESSÉTEK A HARMINCKETTESEK TERÉN:

Nem vagyok valami ügyes kezű művész,ennyire tellett tőlem :smile: majd @TheVR_Jani szignójával szebben fog kinézni :smiley: Max elpostázzuk :smile:

Nem rosz, én majd selfit csinálok.
De amúgy meg
IC ON

Várható menetrend

11:39 Nyugati pu
11:40 Csoda
12:00 Keleti pu
12:10 indulás a GG Gaminghez

Akit érdekel,megvan a végleges lista,a játékokról,amikkel biztos fogunk játszani:

• Overwatch
  • R6S
  • PUBG
    A sorrend a közösség kívánsága szerint változtatható,de nem elfelejtendő,hogy @lengyelb nek volt egy olyan kérése,hogy a legelsőnek megszavazott játékkal játsszunk legutoljára. Ezt szerintem inkább a helyszínen beszéljük meg. :slight_smile:

Annyi kérdésem maradt, hogy van lehetőség tovább maradni? :smile: mert most jutott eszembe egy olyan játék amivel tudtommal mind játszhatunk egy szerveren, és van 1 órás demo. Nekem természetesen megvan csak érdeklődés hiányában elmaradt.

Szerintem van :smiley: csak 5 után már jöhetnek idegenek :slight_smile:

Balaton- nyugati csücsök: Reached :white_check_mark:

láttam az oldalukon ha pubg-be chicken dinner ért 8 óra játékidőt adnak

Legyen igazad bármit is jelentsen. Amúgy @fearless055 akkor menni kell kicsit korábban :wink:

Balatonon átúszva érkezik hozzánk, és most ért a túlsó felére. :smiley:

@fearless055 az az egész napos sessionöknél jó,amikor odamész kilencre,nyersz egyet,aztán ötik tolod :smile: ha viszont kisebb bontásokban felhasználható,az már kirány.

Csak szóló vagy szkvad is játszik? :smiley: mert akkor szólunk nassajnak is hogy délutánra kapja össze magát :joy:

ha jól értelmeztem a GG gaming "account"ra írják feltételezem részletekbe is fel lehet használni

Akkor biztos megoldható hogy 4en 2-2 órát használjunk de engem annyira nem érint, hisz én csak átutazok :stuck_out_tongue: