TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE]

Amúgy ilyen esetekre fasza lenne csoportokat létrehozni csak annyit írnék hogy @BP_LAN és mindenki megkapná aki jelentkezett :slight_smile:
@lengyelb szerinted jó lenne? Esetleg majd írok a javaslatokba hátha a felsőbb körök is jónak tartják. :slight_smile:

Sziasztok, most indulok a vonatomhoz, negyed-fél egy fele ott leszek. Szép napot addig is.

3 Likes

Én szerintem fel 12 felé már a keletinél leszek.
Mondjuk lehet hogy a Burger kingben fogok ülni… Ma még nem ettem semmit.

4 Likes

Én már fornettiztem és van még 2 zsíros deszkám. :joy: Akkor majd téged kereslek.

Hol az az ott? Keleti, nyugati? Harmickettesek? Vagy a gg gaming? :joy:

1 Like

tolunk pubg be egy chicken dinnert és megvan a kövi lanra is a 3 óra játékidőnk :smiley:
szerintem mielött megyek énis kajálni beülök valahova azért majd érdekel a 28 “jövök” ből hányan leszünk

1 Like

Keleti Burger egyenlőre

Valszeg én baromi korán a harminckettesek terén leszek,szoval,aki egyedül érzi magát… Várom (KappaPride)
Majd sikítok ,ha ott vagyok :sunglasses:

1 Like

Én épp megfőztem az ebédet aztán pedig majd lassan indulás :smiley:

2 Likes

Na. Aki nagyon korán jön a keletihez az megtalál ha kijön a főbejáraton a metrólejáró mellett ezen a fa tákolmányon.

Én vagyok az a hülye aki mobilozás helyett inkább könyvet olvas…

3 Likes

Az olvasás az jó. Mi jót olvasol?

5 Likes

Budapesten vagyok,de még nem a harmincketteseknél :stuck_out_tongue: Én a kocsiban olvastam angolul orvosi krimit…Tiszta pszichopata vagyok.

1 Like

Mindenkinek vannak perverziói

1 Like

Dugóban pont a BarCraft mellett álltunk meg… ez jelent valamit :sunglasses:

1 Like

Én itt vagyok emberek :stuck_out_tongue:

A lipóti pékség elé beálltam,itt süt a nap :smiley: Kezdődik az 1 óra várakozás…

:slight_smile: Én most indulok

1 Like

Az tényleg korán akkor :smiley: Én most indulok, dél fele oda is érek a Harminckettesekre.

1 Like

Reggel mondom ‘á úgyis dugó lesz mindenhol,jobb ha hamar elindulok’… Hehe…