TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE]

Nagyon jo volt sracok! Koszonom/koszonjuk a lehetoseget, hogy kiprobalhattuk a PUBG-t, nos nem csalodtam :smile: Remelem nem ez volt az utolso :slight_smile:

7 Likes

Köszönöm az összes résztvevőnek,hogy ilyen orbitális hangulatot csináltatok,életem egyik legjobb napjává lépett elő a mai. Bizsergető érzés volt ismerős de mégis új arcokkal találkozni,a meveket arcokhoz kötni!
Szerintem ismét öregbítettünk a közösség hírnevén,és bizonyítottuk magunknak,hogy mi vagyunk a legjobbak az országon,világon!
Nagyon büszke vagyok a közösségre,hogy fiatal korom ellenére nem született előítélet ellenem,egyenrangúként kezeltetek,és ugyan olyan zseniális társaságot adtatok,mint ha én is a korosztályotok lennék,ugyan olyan jól el lehetett beszélgetni mindenkivel.
Azt hozzátenném,hogy hirtelen eltűnésem családi okokhoz köthető, hirtelen jött,nem volt tervebn,fájó szívvel hagytalak ott titeket. :frowning:
Köszönöm…köszönök mindent!
@wedleslie ezer hála azért,hogy dokumentáltad a programot,király operatőrnek bizonyultál,főleg azzal az ultimate-baszó állvánnyal! :smile: Sikíts virtuálisan,ha megtekinthető a videó,látni akarom az exhibicionista pofám :stuck_out_tongue:

11 Likes

Jelentem a helyszínen még mindig pörög a PUBG, 10en a mieinkből még kitartóan küzdünk! @boglarka97 best DUO

6 Likes

Fiúk-lányok, hát ez valami király egy összejövetel volt! Tényleg köszönet @lengyelb -nek, @bendeguse -nak és @Narugykivi -nek az ötletet, a szervezést, és mindenkinek a részvételt, még ha nem is tudtam mindenkivel megismerkedni.
Köszönjük @yeahunter, hogy kipróbálhattuk (volna :D) a custom game-et.
@wedleslie Neked meg a sok segítséget és az acc-odat.
Respect mindenkinek!!

6 Likes

Nyomjátok, csak a chiken dinner!!

Mi az isteeeen :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: ÁLLATOK VAGYTOK @Narugykivi !! @wedleslie is ott van,gyártja a kontentet? :smile: @boglarka97 azóta mennyit fejlődtél? :stuck_out_tongue: Vigyázz,még a végén @TheVR_Jani konkurenciát lát benned :joy:
#winnerwinnerchickendinner

3 Likes

Kaphatunk,mi,a lusta disznók akik elmentek,képeket? :smile:

2 Likes

The squad

Amikor újra belépsz, de már halott vagy XD

12 Likes

Sajnálom srácok hogy végül nem tudtam ott lenni a mai talin, pedig a fizum már tegnap megjött, viszont a haverom lelkét kellet ápolnom, hiszen pár hete elhunyt az egyik igen közeli hozzátartozója…viszont bizom benne hogy a következőn már nem jön közbe semmi és tudok veletek gangelni :frowning: :frowning:

2 Likes

Áááá itt van utólag is bennem a bizsergés,mint ha ott lennék! Istenem de király délután volt veletek!

3 Likes

Köszi a délutánt srácok, jó volt veletek találkozni. :slight_smile: Remélem lesz még hasonló alkalom. :smile:

4 Likes

Én nem fogom kibírni,muszáj lesz összehozni egy ilyet megint!!Ha gyalog is,de elmegyek Pestreeeeee
Vá pezseg a vérem

3 Likes

Az ugye sehol sincs meg felvételen,amikor gatyába elmentem a billenytűzettől? :joy:

3 Likes

Köszönöm én is a lehetőséget @lengyelb @Narugykivi @bendeguse remélem hamarosan lesz újabb ilyen összejövetel, nagyon jól éreztem magam! @wedleslie köszi a sok segítséget @predrog és Tremmi köszi a squad játékot! Akik még ott vagytok hajrá és további jó játékot! Meg mindenkinek jó hétvégét!

4 Likes

Öröm olvasni ezeket a sorokat Srácok :slight_smile: Igyekszem a videót hétfőre összegyúrni, még ha nem is lesz egy hosszú darab. Jó volt látni, hogy szinte az egész helyet megtöltöttük és amíg ott voltam 7 csirke vacsit jutalmaztak a GG-s Srácok :slight_smile: Kellemesen éreztem magam veletek újfent, biztos, hogy lesz még legközelebb is hasonló rendezvény! Ha valaki ott van még, tolja keményen, mindenki másnak pedig jó feltöltődést és pihenést :slight_smile: Pacsi

12 Likes

Én is Köszönöm a lehetőséget és a szervezést! Ritkán járok emberek közé de megérte elmennem, rég kapcsolódtam ki ilyen jól :slight_smile: A GG-seknek pedig nagy pacsi a helyért pöpec! :smiley:

4 Likes

De rég is volt, amikor Magus-oztam. Azok voltak a szép idők :smiley:

1 Like

SAM_3203|690x388

Jó volt ez fiúk :smiley:

11 Likes

Srácok, a videó kicsit késni fog, ugyanis a technika elkezdett szivatni… Vannak olyan felvételek, amik 60fps-sel készültek el és van ami 15-tel… Beállítások mindenhol a 1080p 60fps volt, úgyhogy nem tudom egyenlőre hol a hiba… igyekszem megoldani a problémát. Köszi a türelmet.

9 Likes

ugyan már :slight_smile: nincsenek határidők,már az is köszönetet érdemel,hogy önkéntesen nekiálltál ennek.
@lengyelb elpottyantott egy olyan infómorzsát,hogy megbeszéli Janival,és lehetséges,hogy fenn lesz a videó az egyik VR csatornán. De ez pusztán spekuláció :sunglasses:

1 Like