TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE]

Én még abban reménykedem hogy nem egyedül leszek nő ebben a partyban :slight_smile:

En is beszallnek!

2 Likes

októberben

2 Likes

lehet vinni sajátot

4 Likes

én is örülnék, Ninjon hölgyek hajrá :slight_smile:

1 Like

+1 ninjoninák előre :stuck_out_tongue:

1 Like

@gambleneverdie @mindenki itt van még egyszer; pár dolog azoknak,akik lusták elolvasni a cikket:

2 Likes

Adom, nekem elég erős a gépem de mindenképp egy teljesen más élmény. Külön hálás vagyok amiért lehet saját perifériát vinni :smiley:

És persze köszönöm a szervezőknek ötletadóknak hogy kitalálták ezt :wink:

#ugytűnik olvasni se tudom már xD

2 Likes

Örülök mert akkor már Pesten leszek.:slight_smile:

1 Like

@bendeguse
Olvastam a cikket, de hogy őszinte legyek ez elkerulte a figyelmem :S, igazából az egérrel van bajom mert az abyssus az szimmetrikus… Meg egy Deathadderhez képest kicsi.
Plusz nem tudom mekkora pad van hozzá… Én egy 500x450es “asztalterítőt” rendeltem anno kodiaktol… Arra szükség van :stuck_out_tongue:

@boglarka97
Gyerünk csak, akit tudsz hívj még, biztos hogy nem leszel egyedül.

2 Likes

(mikor a többiek megkerdik, hogy mi a francnak töltöd fel a configod cloudba…) neh ezért… Xd

A csgo config egy fájlban van, minden bindel, beállítással együtt…
A perifériák configjai a synapse-on vannak tárolva, ugyanis mindenem razer… És kész… Mintha csak otthon ülnék.

3 Likes

@gambleneverdie az komoly :open_mouth: szerintem mindez megoldható,bármit rátehetsz a gépekre,az újraindításnál mindent letöröl a gép ami nem volt ott eredetileg. :slight_smile:

1 Like

Az jó lesz akkor :slight_smile:

Sziasztok! Beférek még? Király lenne, ha részt vehetnék egy hatalmas LAN party-n, és közben megismerkedhetnék a pesti és Pest környéki ninjonokkal is! Valamint nagyon szeretném kipróbálni a PUBG-t is, mert az öregecske PC-n nem fut…^^

7 Likes

Szerintem simán beférsz :slight_smile:

1 Like

@lengyelb a hirtelen népszerűségnövekedést figyelembe véve,lehet,hogy szeptember 3 előtt kell lezárni a szavazást,mert betelik a 48 hely :slight_smile: nem mintha panaszkodnék :smile: minél gyorsabban gyűlünk,és minél többen,annál jobb!

Bár úgy lenne :slight_smile:
de nyugi. Figyelemmel kísérem a dolgokat!

2 Likes

Csak PUBG lenne?

2 Likes

Szerintem bármi, amit szeretnénk :slight_smile: Ha találsz rá partnert, akkor pedig főleg :slight_smile: Itt a közösségen van a hangsúly :slight_smile:

csak PUBG? Ezt meg hol hallottad? Én meg úgy tudom h pasziánszozni fogunk :smiley:
De komolyra fordítva, játékokról még nem esett szó!
Az ottani gépeken sok minden elő van telepítve, de pl ha valakinek (nekem) nem lesz pénze megvenni a PUBG-t egy alkalom miatt, mert ugye otthon nem fut el a játék, az még nem tudom mit csinál…
kitaláljuk majd még
Október messze van :slight_smile:

3 Likes