TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE]

Az még mindig Magyarország :smile: S nem Románia

Nos,ez esetben tiéd a pont :smiley: Sajnálom,hogy nem tudsz eljönni. Úgy hallom viszont,hogy szervezésben van egy Erdélyi Comm találkozó:

nem tudom,hogy hogyan áll a szervezés,de ez a topic létezik,hátha érdekel :slight_smile:
Szép estét!

Szívesen megvágom ha lesz Vidi.

@boglarka97 hálás köszönet :slight_smile:

Emberek,talán valakit érdekel,hogy kb. hogyan néz ki a klub belülről,és talán kap plusz infót a posztokból:

Gyajj de nagyon várom máár!!El ne feledkezzünk szeptember 3tól megszavazni az időpontot! #HypeIsReal
Szerk.: Bocsi,hogy ilyen iszonyat prűd screenshottal oldottam meg a dolgot,az egyszerű megoldások híve vagyok. :slight_smile:

Hamarosan zárom a jelentkezést
és indul az időpont szavazás

Most láttam ezt a topicot. Pont meg akartam említeni a helyet, hogy egy 5v5-ös Rainbow matchet összerántsak a Fórumról, de ami késik nem múlik.
Nem jelentkezni szeretnék, csak elmondani pár véleményt a helyről, mert két hete voltam ott.

1. Először is jól megközelíthető: János Pál Pápa tértől 5 perc séta, 1 kanyar. Nem nagyon van kitáblázva, olyan mint egy random ház, de észrevehető, mert be vannak sötétítve az ablakok.
  2. Bementek, egyből a szemetek elé tárul az egész helység, mivel nem nagy maga a ház. Elég jó az elrendezése a gépeknek, egyből látszik a pult meg minden.
  3. Az ott dolgózók NAGYON rendesek! 3,5 órát voltam ott múltkor haverommal, R6S-t játszani. Sajnos valami ok folytán én nem tudtam játszani, mert a Steam állandóan kifagyott mikor elakartam indítani a gépet. Az ott dolgozó srác csomószor odajött és megnézte, hogy még mindig nem sikerült-e?! Sajna mire ez a probléma megoldódott jött egy ubisoft maintance is(kössz ubi!!! innen is b*sszátok meg:) ), úgyhogy én egy percet sem rainbowztam, de haveromnak semmi ilyen problémája nem volt, egyből ment minden mint a karikacsapás, elvileg én voltam az első, akivel ez történt, de nem voltam ideges, + a srác állandóan adta a +20 perceket ingyen(!!!) és bocsánatkérések közepette.
  4. A VIP részleg BŐVEN megéri, igaz ott 10 gép van, de az a 400.-/óra bőven megéri, jó kis mechanikus billek, razer fejes razer egér, 32’ monitorok, ami BRUTÁL.
  5. Van egy kis büfé, ahol főleg ázsiai kaják vannak, de nagyon jók! + gumicukor, ha valakinek ilyen perverziói vannak :smiley:
  6. ITT SZÓLNÉK, HOGY NE LEGYEN FÉLREÉRTÉS, NEM AKAROK MEGSÉRTENI SENKIT ÉS NINCS BAJOM EGY NÁCIÓVAL SEM!!!(#SAYNOTORACISM) Az ott dolgozók mind ázsiaiak ,de szuperjófejek, és ezt tényleg nem azért írom, mert fura vagy ilyesmi, csak hogy az ember számítson rá, ha esetleg ez gond lehet vagy mitttttudoménnna.
  7. A sima, nem VIP részlegen a fülesek annyira nem nagyszámok, de bőven el lehet velük lenni, vagy félrecsapja az ember és ott a real teamspeak. Max visz az ember sajátot.
  8. Egy csomó game le van töltve a gépekre, amik nincsenek megemlítve(R6S is le volt), viszont le lehet rántani mindent a saját Steam raktárunkból.
  9. Apropó ts. Nem kell mondani gondolom egyértelmű, de nincs a helynek saját ts szobája, szóval készítsetek be egy ip-t, amin majd mentek, vagy marad a skype, kinek mi…

Na ennyi lett volna a személyes tapasztalatom.
Nagyszerű hely, ehhez foghatót még nem láttam sajnos itthon, de nagyon remélem, hogy meg fog maradni és mindenkinek AJÁNLOM, HOGY MENJEN EL ÉS PRÓBÁLJA KI, mert jó a hangulat, kedvesek nagyon és maga a rendszer is jól működik és ilyen árakon nem tudom, hogyan tartják fent a helyet, de legalább mi ninjonok tartsuk fent, ha már van rá lehetőség! :smiley: :smiley:
Jó szórakozást az itt lévőknek!

Vááó :smiley: Köszönjük,hogy megosztottad a tapasztalataidat, nagyon jó,hoy egy megbízható,nem túlzó forrást biztosítottál! Jó hogy egy “külsős” (aki nem ott dolgozik ) a szemszögéből látjuk a dolgokat.
A rasszizmussal szerintem semmi gond nem lesz,mi nem olyan közösség vagyunk :slight_smile: ha esetleg mégis betévedne egy ilyen alja ember, akkor ott vannak a hatalom ottani képviselői, Kihanemen, és lengyelb, akik majd BANHammerrel arcon simogatják . :smile:
Köszönjük a hasznos infókat még1szer!

nem :smile:

Akkor csak óvatosan az olcsó poénokkal és a savanyú viccekkel.

Lezárult a jelentkezés, összesen 69-en jelentkeztetek!
Most az időpontot kell megbeszélni
itt lehet szavazni 1 hétig, h melyik időpont legyen

• Október 7.
  • Október 21.

0 egyedi szavazat

Figyelmeztetés! Ha valaki olyan szavaz aki nincs a 69 jelentkező között azt ahogy Jani mondaná az életből is BANolom!

A szavazást Szeptember 9-én éjfélkor lezárom!

Nekem mindkét időpont megfelel

Nem kötelező szavazni, ha neked mindkettő megfelel akkor előnyős helyzetben vagy :slight_smile:

Én is tudok menni mindkét időpontban. :slight_smile:

Nekem is megfelel mindkét időpont, szóval majd igazodok :slight_smile:

Október 7-én 13 órától 17 óráig Milyénk a helyszín

Találkozó Délben a Harminckettesek terén vagy 12:45kor a helyszínen!

További részletek hamarosan!

Örülök a helyszínek mert ott lakom. :slight_smile:

Pótágy van? Mert akkor kinéznék conra is :smiley:

Hát drága lenne az Kappa

Esetleg valami névsor arról, hogy ki játszik, és ki néző?
Akinek nincs meg annak ki ad accountot.