TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE]

@Kihanemen te alapból benne vagy a 69 jelentkezőben!
Te vagy a 68-ik :slight_smile:

4 Likes

Áz én haverom már kb az első 20-ban bene volt de nem írja ki a nevét.
Ö benne van? Valkoka2000

nem tudom hol volt benne, de ő nem jelentkezett
valkoka2000 az időpont szavazáson vett részt, szabálytalanul
de a topik első szavazásán, a jelentkezésnél
NEM JELENTKEZETT!

Esetleg van hely neki?

Felirtam az idpontot, semmi se tarthat vissza :smiley:

így is a 48 helyre 69en jelentkeztek, ami nem baj de probléma mert a hely nem túl nagy!
jelezték h összesen 75en férnek el odabent és akkor már valószínűleg kényelmetlen lesz!
most csinálok egy felmérést amit remélem te is megkaptál, h menyien leszünk valójában.
ezután tudok többet mondani
de ő az első az extra jelentkező listán, remélem így rendben :wink:

2 Likes

Gondolom a 48 hely mellé esetleg ha valaki tud vinni laptopot akkor úgy növelhető a helyek száma nem?
Edit: Persze a játékok futtatására alkalmas laptopot :wink: )

2 Likes

ez jó kérdés
hamarosan válaszolok rá!

1 Like

Ha megfoghatom @yeahunter -t élőben, megyek !!! :sunglasses:

6 Likes

Twitch streamer simogatásra lehet lesz lehetőség :smiley: Kappa

1 Like

engem is érdekelne a dolog, nem tudom lehet e még jelentkezni :innocent:
nem 1000% mert messze van , illetve azon a héten levelezős hét van, és lehet be kéne menni ha zh van xd

Én azt mondom erről már lekéstél. @lengyelb meg azt mondja hogy olvasni kéne a dolgokat :smiley:

Egyeztetek, folyamatosan a GG GAMING-el!
Ma ezt az üzenetet kaptam tőlük :smiley: mennyire jó fejek már :smiley:

Szia! Úgy gondoltuk, hogy adunk nektek 15% kedvezményt illetve egy Balaton szeletet és 1 fél literes canada dry-t. Így fejenként számolva 2000 forintra jön ki az alsó szinten (38gép), a felsőn szinten (10 gép) 2700- forintra, 13:00 - 17:00 játékidővel.

16 Likes

Elképesztően jó fejek :smiley:

én is sokat beszélek velük messengeren,nagyon jó arcok! mennyire jófej dolog már tőlük ez! Ellátnak minket rendesen az ázsiai vendégszeretet minden jóságával! :wink: (nem viccnek szántam,a szó legjobb értelmére gondolok)

3 Likes

Ott leszek, már szabaddá is tettem azt a szombatot :smiley:

Srácok, vagyis igazából @lengyelb (csak mert tudom hogy te fogsz ezért “megszidni”) Az lenne a kérdésem hogy van még egy barátom aki szívesen jönne csak nem tudott róla csak miután már lezáródott a szavazás hogy ki jönne meg ki nem. :confused: Szóval, hogy már tutira nem tudunk neki helyet szorítani? Tudom így is sokan vagyunk csak bízok benne hogyha esetleg valaki visszamondta akkor szabadult fel hely. :confused:

@luke112p részemről rendben van :slight_smile: elég sokan visszamondták a jelentkezést, nem látom okát,hogy ne tudjon jönni. De erről a főszervező úrnak kell döntenie @lengyelb :wink:

ö a negyedik a várakozó listán
szombatig kiderül, h tudnak-e jönni!

2 Likes

Sziasztok! Úgy alakult, hogy sajnos nem tudok részt venni a bulin, mert rendszeres hétvégi teendőm akadt, ami prioritást élvez. @lengyelb Sajnálom, hogy így alakult. Gondoltam még időben szólok. Nektek nagyon jó szórakozást kívánok, és remélem, ha lesz következő alkalom, arra el tudok menni!

1 Like