TheVR Regionális Találkozó - Miskolc ll

Az első találkozó élményére hivatkozva, #elmeny jo lenne 2. Miskolci találkozó… Aki benne lenne az szavazzon… Majd lesz szavazás ha gépnél leszek és józan. Jézus voltam köszö[poll type=regular public=true]

• Igen, f*sza lenne
    • áááá inkább kihagyom

0 egyedi szavazat

:smiley:

1 Like

Ezer hála @lengyelb :clap:

1 Like

@lengyelb a rutin meg az évek :smiley: na de befejeztem, majd írnak hozzaszolast az illetékes résztvevők :monkey: (csak mert tetszik ez a majom)

bocsi :slight_smile: h belejavítottam, de nem hagyhattam ki :slight_smile:
Sok sikert a találkozó szervezéshez, remélem sokan lesztek!!

Nem kell bocsánatot kérj, én köszönöm :smiley:

Simán. De legközelebb nagyobb hely kell, jobb kaja és több idő. :smiley:

2 Likes

Azon elmelkedtem, hogy vajon mikor nyit a kinti jegpalya :smiley:

Nem tudom, korcsolyázni se nagyon tudok :frowning:
Majd vidijózok
Témával kapcsolatban megidézem @attila096 @ennamesi @beridavid @thomasleft @m3bu30

1 Like

Ha tudok, akkor megyek mindenképpen. :smiley:
A jégpályától én is óvakodnék ha nem gond… :sweat_smile:

1 Like

Benne vagyok, bármi is legyen majd az, korcsolyában amatőr vagyok, de szépen el csúszkálok a jégen :smiley:

1 Like

Én se tudok sajnos korcsolyázni, szóval hacsaknem akarunk összedobni egy nagy nézettségű videót, én inkább kihagynám :sweat_smile::joy: De egyébként bármiben benne vagyok, és egyetértek fatbee-vel, találnunk kéne valamilyen nagyobb helyet a múltkorinál, valamint a talinak tovább kéne tartania, mert nekem legalábbis az első talinak nagyon hamar vége lett :smiley:

3 Likes

Igen. Decemberben úgyis költözök haza. Utána már a szervezésben is tudunk egyeztetni ha gondolod.

1 Like

Ahogy látom a kori kilőve :smiley: a piknik se túl aktual így tél közeledtével szóval inni kell szerintem :\

3 Likes

Lenne egy kérdés, ebbe a honapba vagy jövő hónapba legyen a cucc? :smiley:

Én december után érek rá. Majd legyen akkor is :wink:

1 Like

Nekem már decemberben jönnek a vizsgák :confused: Szóval nekem ez a hónap meg a november lenne jó, vagy akkor marad nekem is a másik tali december után valamikor :smiley:

Melyik hónapban legyen a 2. tali?

• Október
  • November
  • December
  • Január

0 egyedi szavazat

December 2 ünnep közt szabin vagyok :smiley:és valószínű egy másik dimenzióba iszom magam :\ de egyébként bármikor bárhol :smiley:

1 Like

Sziasztok! Lehet akkor mondjuk novemberben és januárban, már csak azért is mert a december az szerintem nekem is sűrű lesz.
Egy józanabb videós projektben attila096 benne vagyok :smiley: viszont… korcsolyázni én se tudok (még - muhaha :stuck_out_tongue_winking_eye: ).

1 Like

Haaah… Nekem ez a topic valahogy kimaradt :sweat_smile::sweat_smile:
Na de hogy mondjak is valamit akármi van én megyek!! :joy::joy::v:

1 Like