TheVR Regionális Találkozó - Miskolc ll

Na akkor indítok még egy szavazást, mert szerintem többen azért szavaztak a januárra, mert nekik csak akkor jó(nekem is akkor lenne a legjobb), pedig attól még lehetne idén is még egy, és akkor utána lenne januárban is :smiley:

Legyen még egy VR tali idén, vagy maradjunk a januárnál?

• Legyen idén is egy :smiley:
  • Maradjunk a januárnál :smiley:

0 egyedi szavazat

1 Like

Sracok, nekunk nagyon besurusodott a december. :frowning: Megy a tanulas ezerrel, pedig meg csak szorgalmi idoszak van, de 2 het es vizsgaidoszak, aminek a decemberi resze mindossze 1 hetes lesz a karacsony miatt. Mi pedig szeretnenk letudni mindent deemberben, lehetoleg 5-osre (es a Halozatok meg a Valszam nem egy setagalopp :smiley: )
Szoval amennyiben ugyik leszunk, a karacsonyi idoszak nalunk nagyon csaladi, szoval megint nem igazan optimalis :frowning:
Ugyhogy reszunkrol januar ++++++++++

1 Like

Ezt sajna valahogy én is át tudom érezni… :smiley: Nekünk is elég sűrű :confused:

De mint mondtam, ez ne tartson vissza senkit, attól még ugyanúgy meg lehet szervezni egy talit idén is :smiley:

Az idén már csak összejön az a tali.
Csomó ötletem van. Pl múltkor kimentünk Lillafüredre. De az nagyon szabadtéri.
Azt kéne eldönteni… mihez lenne kedv?
És ahhoz alakítani a programot.

4 Likes

Nos, reszunkrol osszejott a lehetetlen! :smiley:

Szoval innentol barmire nyitottak vagyunk :smiley:

7 Likes

GG lilcsus :blush:

1 Like

Wow gratula!

1 Like

Koszonom ^^

Gratula :smiley: Ilyen szép eredményt sem láttam még neptunban… :joy:

1 Like

Gratu! :slight_smile:

Sziasztok! :smiley:
Bocsi, hogy csak most jelentkezem :confused: Sajna nekem nagyon elhúzódtak a vizsgáim, volt amiket még január közepén se tudtam hogy mikor lesz, de szerencsére a mai nappal letudtam már mindent sikeresen :slight_smile: Szóval most már én is szívesen besegítek a szervezésbe :smiley: Szerintem Lillafüred, amit @fatbee28 is említett, az jó ötlet lenne :smiley: Sétálhatnánk a környéken, meg beülhetnénk ott valahova, hogy ne végig kint legyünk, bár ez tényleg többnyire szabadtéri program lenne. Valakinek eszébe jutott azóta valami program? :smiley:

Sziasztok! Van valami fejlemény? Lesz a közeljövőben valami tali? Szívesen mennék, ha már nem jutottam el eddig egyre sem. :tired_face:

Még várjuk a meleget :wink:

3 Likes

A tavasz már a kertek alatt :slight_smile:
Lillafüreden időkérdése és kezd minden rügyezni. Azt hiszem korcsolyázni már nem fogunk de csónakokkal a tavon kirakhatjuk a V és R-t. ; )

4 Likes

Van úgy hogy a Tavasz azt mondja: HELLO! :smirk:

1 Like

Lassan a nyár is részegen a tavasz nyakába karolba hívogat…

1 Like

Na emberkék, arra gondoltam hogy 26.-án szombaton megeshetne a dolog… Kajazunk és iszunk ez a nagy, dee nemes program. Valakit megkernek írjon ki egy szavazást, hogy hányan leszünk és hogy akit ismertek mondjátok neki. Foglalok asztalt a Kajaldaba (bitang joe k.va jó a kaja) és a kocsmába is. Ha van igény rá szerintem meg tudom oldani, hogy mondjuk konzolt kössünk tvre vagy a fiúk videói menjenek. Válaszokat köszönöm :smiley:

3 Likes

Hmm na erről lemaradtam. :frowning: