TheVR Regionális Találkozó - Nyíregyháza [VÉGE]

Sziasztok. Én szívesen megszervezem Nyíregyen a találkozót, ha nem probléma senkinek sem, hogy csak Augusztusban tudnánk találkozni. Természetesen szívesen, és egy hatalmas öleléssel várok mindenkit, főleg ha még segít is. :smiley:

UPDATE: A maradék hétvégéket beletettem egy szavazásba, hogy el tudjuk rendesen dönteni, hogy mikor legyen az esemény. Remélem ez így megfelel, de ha valami probléma van nyugodtan szóljatok.

• Augusztus 12
  • Augusztus 13
  • Augusztus 19
  • Augusztus 26
  • Augusztus 27

0 egyedi szavazat

Nagyon jó az ötlet. Ha tényleg meg tudod szervezni én biztos ott leszek csak mondj egy pontos időpontot ha meglesz. Nem nagyon értek a szervezéshez de szólj ha kell egy kis segítség.

WE ARE THE VR

Csináljuk, veressük! :slight_smile:

Pesti vagyok, de augusztus végén 27-29 megyünk Nyíregyházára a vadasparkba a párommal @nozikapitany-al. :slight_smile:
Ott leszünk 3 napot, ha akkoriban lesz a tali, akkor esetleg beeshetünk. ^^ Már ha nem gond. :stuck_out_tongue:

Várunk mindenkit szeretettel :smile:

Gyűlnek a Nyiregyi (vagy csak egy ideig Nyiregyen tartózkodó) NINJONOK!!:sunglasses:

Támogatom én is ezt a találkozót! :slight_smile:

Támogatom csapassuk :slight_smile: :slight_smile:

Örülök, hogy így gyülekezünk :blush: Ha bárkinek van valamilyen ötlete, hogy mit csináljunk én nyitott vagyok.

Hol tarthatnánk meg?

Én valami szabadtérire gondoltam, mondjuk a sóstói erdő, a sóstói tó, vagy esetleg a bujtosi tó. Az volt az elképzelésem, hogy piknikezhetnénk, meg esetleg sütök is valami kis sütiket.

Ja ezek jó helyek.:deciduous_tree::deciduous_tree:

A Bujtosi-tó nem lenne rossz hely, van sok zöld terület, ugye ott a víz is, meg relatíve közel van a városközponthoz, aztán akár lehetne csavarogni is a városban. :slight_smile:

Ja , lehet lesz valami proram aznap a Kossuth téren.:tada::grinning:

Akár ez is elképzelhető. :smiley:

Igazából a legelső gondolatom az volt, mivel oda simán el tudok menni biciklivel :smiley: A Kossuth téren pedig mindig van valami, ha viszont mégsem, akkor is beugorhatunk a Három Gráciába fagyiért.

Én a nem sokkal mellette lévő kézműves fagyiért vagyok meghalva :smile:

A bujtosi tavat támogatom én (is), -most önző leszek- mert csak azt tudom, hogy hol van (hiába Nyíregy mellett lakom :confused: ) :smiley:

Nem ismerem Nyíregyházát de a sóstónál szállunk meg. Ígyaz a körny€k ismerős lesz. ^^

A sóstó sincs messze, sőt még busz is jár arrafelé, csak egy kicsit gyalogolni kell hozzá. :slight_smile: