TheVR Regionális Találkozó - Nyíregyháza [VÉGE]

Vártam már erre a pillanatra hogy Nyíregyen is legyen! :slight_smile:

Igazából nekem teljesen mind1 hogy hol lesz, de 1 hétvége kedvező lenne.
Szívesen megyek illetve megyünk pár barátommal.

Kicsit régen voltam fórumon azért csak most írok ide.

Hétvégére gondoltam én is, de mindenképpen csak Augusztusban, mivel akkorra éren én is és a tesóm is haza.

Nekem is augusztus lenne a legjobb, mert egész júliusban gyakszin vagyok.:slight_smile:

1 Like

Ha kell tájékozódási segítség írj nyugodtan.

Ebbe a buliban szívesen veszek részt ha úgy van :wink:

1 Like

Ha mindenkinek megfelel, akkor tarthatjuk abban az időpontban amikor @Teegrah és kedves párja is ott lesznek a városban. :wink:

1 Like

Ez nagyon megtisztelő lenne, De csak miattunk ne legyen így. :slight_smile: Esetleg ha mindenkinek pont az jó véletlenül. :smiley: És akkor lehet meetelni ott a sóstónál. ^^

Augusztus 13-16 között a barátommal megyünk Nyíregyházára. Szívesen találkoznánk veletek :hugs::blush:

Sziasztok. Mivel már nagyon közel van az augusztus, úgy vélem ideje lenne megbeszélni egy pontosabb időpontot. :grin: Bárkinek van valami ötlete, írja le nyugodtan és a végén szavazást fogunk indítani.

Én is szívesen megjelenítem magam, ha összejön :smiley:

Nekem 10-edike utáni időpontok bármelyike megfelelne :smiley:

Sziasztok!

Ha csináltok időpont és helyszínszavazást, kérlek ezt is vegyétek bele. ^^ Nagyon köszi! ^^

1 Like

Szerintem a vadaspark nem is rossz ötlet! :smile:

2 Likes

Ha összejön akkor nagy valószínüséggel én is tudok menni, és a Vadasparkos ötletet én is támogatom. :slight_smile:

Én Mátészalkán lakok, így szívesen elmennék a nyíregyi találkozóra. Remélem olyan időpontban lesz, amikor itthon vagyok!

Fentre betettem egy szavazást, csak gondoltam szólok. :slight_smile:

Én és párom 27-28-29 leszünk ott, így a 27.ére szavazok. ^^ <3

na mizu?

Én még mindig 27.én megyek Nyíregyházára. :slight_smile: Ha akkor lesz találkozó, azon szívesen részt veszek. ^^

Sziasztok! :slight_smile:
Azért írok, mert 27.én vasárnap megyünk párommal Nyíregyháza Sóstóra és 29.én jövünk haza.
Ha éppen beleesik egy találkozó, azon nagyon szívesen részt vennénk! :slight_smile:
Az állatkert melletti “TúristáZOO”-ban fogunk megszállni.
Szeretném egyben a segítségedet is kérni ezzel kapcsolatban.
Ha “Sóstó” megállóhelyen szállunk le a vonatról akkor az pontosan hol is van a tóhoz képest? Mert a szállásra odatalálok (soha nem jártam még ott) de ahova a térkép jelöli a vasútállomást ott a képek alapján nincs semmi. ^^"
Kérlek segítsetek! :smiley:
@Gyjuhi, @AlianeDark, @wikijr, @kuronkensi, @Dohottya, @PeR0kEn, vagy bárki aki tud segíteni. :slight_smile: