TheVR Regionális Találkozó - Nyíregyháza [VÉGE]

@Teegrah Mikor érkeztek reggel?

Elméletileg 9.43kor ér be Nyíregyházára a vonatunk (Holló IC BP Nyugatiból).
Utána valsz 8as busszal megyünk Sóstóhoz. :slight_smile:

Akkor nekem a vasárnap 10 óra is ugyanolyan jó, mint a 15. :smile: A délutáni időpont annyiból lenne jobb, hogy reggel lustábbak az emberek, pláne vasárnap XD

Nekem az is jó. :slight_smile: Akkor legyen délután, hogy a lusták is jöhessenek. ^^
15.00kor tali a Sóstónál, a Hotel Dzsungel előtt.
Aztán majd kitaláljuk, hogy merre, hogyan tovább, nekünk már meg lesz a belépőnk, bemehetünk az állatkertbe is ha van kedvetek. :slight_smile:

UI.: Vagy VR-os táska lesz nálam, vagy NinjonQueen feliratú pólóban leszek bár ez időjárásfüggő. :smiley:
Szerintem nem korhatáros tali lesz ez, hiszen ahogy tudom ott a környéken nincs olyan intézmény ami ezt befolyásolná. :slight_smile:
A programot rábízom a helyiekre. :smiley: Én csak annyit tudok, hogy kiülhetünk dumálgatni ill hogy bemehetünk az állatkertbe. ^^ Jöjjön mindenki aki tud, és/vagy szeretne! ^^

@ernoc a 8 busz hol áll meg ott a legközelebb? Hol szálljunk le? :slight_smile:

Vagy a Vadasparknál, vagy a sóstói tónál (vadaspark utáni megálló, talán közelebb is van a szálláshoz… )l szálljatok le, alig pár perc séta.

Köszönöm!

Nem tudom, hogy dolgozom-e, de annak függvényében, ha gondotok van: 70/2001370. Csak, hogy legyen egy helyi összekötőtök.

Nagyon köszönöm, elmentettem, ígérem nem fogok visszaélni vele. ^^ De ha tudsz gyere el, szeretnék mindenkivel találkozni aki arrafelé él. :slight_smile:

@Teegrah jól mondta @ezredes84, vagy az állatkertnél, vagy az utáninál (Krúdy vigadó) kell leszállnotok. Utóbbi közelebb a szálláshoz, vagy legalább is nem kell körbemenni a fél állatkerten…
Engem is nyugodtan zaklathatsz (20/4477688) inkább legyen két telószámod, mint egy sem :wink: )

Rendben mentettem! De gyertek ám el! :smiley:

Én mindenképp ott leszek :slight_smile:

Ha valakinek van valami pokróca az szerintem jó ötlet, ha hozza. Amúgy szerintem sincs korhatár, terveztem, hogy sütök valami sütit, szóval ha valakinek van valami allergiája, vagy érzékeny valamire, azt kérem szóljon. Itt az én számom is esetleg: 30/5929599
Ha délután megyünk véleményem szerint akkor már késő az állatkertbe menni, de ez csak személyes preferencia. Én a 8as busszal fogok kimenni Sóstóra, szóval esetleg ha valaki azzal jön, kereshet nyugodtan. :smile:

@AlianeDark az állatkertezést szerintem megdumáljuk ott gyorsan, hogy ki akar, aztán aki akar majomkodhat bent :slight_smile:
Milyen sütit gondoltál?
Csak azért kérdezem, mert én is terveztem sütni, és akkor már legyen változatosság :smiley:

Én brownie sütit terveztem (tehát brownie csak rendesen kerek, mint a csokis süti), remélem mindenkinek megfelel :wink:

Amúgy @Teegrah ma kezdődik a Vidor fesztivál a Kossuth téren, nagy részében ingyenes koncertek, filmvetítések, és színdarabok.
Itt megtekinthető a program: http://vidor.eu/index.php/ct-menu-item-1

Akkor én már ne is gondolkozzak süti készítésében ??

@adigubik De!!!
Minél több a süti, annál jobban gurulunk majd amikor elköszönünk egymástól… XD
Viccet félretéve, csinálj te is nyugodtan, szerintem el fog fogyni. Ha nem, odaadjuk Teegrah-éknak :smiley:

Akkor csinálok valamit. Te milyet készítesz ? Csak hogy ne vigyünk ugyan olyat.

Őszintén megvallom nem tudtam eldönteni még, de szerintem gyümölcsös keverttésztájú süti lesz részemről.

Köszönöm, nézem!

Amúgy atyaúristen micsoda finomságok lesznek részetekről! :open_mouth: