TheVR Regionális Találkozó - Nyíregyháza [VÉGE]

Én biztos hogy megyek :slight_smile:

2 Likes

Akkor holnap (27-én ) találkozunk 15 óra körül a Hotel Dzsungel bejáratánál. :wink:

1 Like

Úton vagyunk! ^^ Már a vonaton.

Párom kérdezi hoz-e vki focilabdát. :smiley:
Mert ha hoztok lehet pötyögni. ^^

Nekem sajnos nincs itthon labdám, amit vihetnék,pedig vinnék szívesen :frowning:

Hazaértünk! :stuck_out_tongue: Nagyon jól éreztük magunkat! Köszi mindent! ^^ Otthonról küldöm majd a képeket! Pusssz!

1 Like

Mi is szépen hazaértünk, puszi mindenkinek :smile:

2 Likes

Jelentem az utasaim is biztonságban hazaszállítva! Danki für meghívás , és dupla danki für süti!!!

2 Likes

Hazaértem - még a vihar előtt, és síró gyerekek sem akartak a föld alá rántani.
:slight_smile:
Köszönöm a mai szép délutánt nektek <3
Noémi ^.^

1 Like

Én is hazakeveredtem. Nagyon jól éreztem magam remélem lesz még ilyen.

2 Likes

Vonaton hazafelé! ^^ Holnap jövök a képekkel!

1 Like

Fantasztikus minitalit sikerült összehoznunk Nyíregyházán! :smiley:
@nozikapitany-al a Hotel Dzsungelben szálltunk meg, és a tali kezdetét is oda tettük. Sikerült elintézni, hogy a hotel különtermében kapjunk helyet, ahol a hozott isteni finom süteményekből degeszre zabáltuk magunkat!
Köszönjük a sütiket, mindegyik fantasztikus volt. ^^
Megismertük egymást, jót beszélgettünk kötetlenül mindenféléről és utána estefelé sétáltunk egy nagyot amikor is egy szigeten kötöttünk ki. ^^
Az elválás nem ment egyszerűen, mindig akadt valami téma pluszban. :stuck_out_tongue:
Még több ilyet srácok! Büszke vagyok rátok! :slight_smile:

Képek: https://www.facebook.com/Teegrah/media_set?set=a.10210694325374296.1073741919.1233588510&type=3
Videó: https://www.youtube.com/watch?v=v9aBW98aM-I&feature=youtu.be

#WEARETHEVR

8 Likes

Danki für meghívás, képek und nagyon sok danki für SÜTI!!!

Sziasztok. Új fórum tag ként próbálom behozni a lemaradásomat. Én is szabolcsi vagyok és végig olvastam ezt a fórum topicot :slight_smile: Nagyon jó látni, hogy a közös érdeklődési kör összehozza a jó embereket. Én is szívesen részt vettem volna egy ilyen közös eseményen. Esetleg az őszre nem tervezünk meg egy új közönség találkozót? :slight_smile:

1 Like

Hali!
Nem tervezés, hanem szervezés kérdése. Mi lusták vagyunk tervezni, Teegrah volt oly kedves összefogni bennünket. A süti tuti voooolt azért… De amúgy lehet róla szó.

2 Likes

Idén alkotunk valami összejövetelt? :smiley:

2 Likes

Remélem igen. Most úgy is itt a nyár úgyhogy lesz alkalom.

3 Likes