TheVR Regionális Találkozó - Szolnok

Sziasztok Ninjonok, az a kérdésem hogy lenne-e igény egy találkozóra Szolnokon? Jász-Nagykun-Szolnok megye nem túl nagy és szerintem ez lenne a legjobb hely a találkozó megszervezésére. Az időpont és a hely majd a javaslatok alapján eldől.

9 Likes

Szerintem igény lenne, csak az a kérdés ki szolnoki, hogy tudjon valami okosságot mondani pontosabb helyszínre stb.

1 Like

Beülős helyet nem nagyon tudok, de van egy jó kis park ahol tudnánk piknikezni/beszélgetni.

2 Likes

Én szolnoki vagyok és én is valami kültéri helyre gondoltam. Abból sok van szépek is, meg nagyok.

Hát én JNSZ és Pest megye határán lakom úgyhogy még beleférek… De Szolnokra én is elmennék szívesen.

1 Like

Össze gyülnénk kb 15 en az már valamire való találka lenne. Hisz minden vasút Szolnokra vezet :smile:

2 Likes

Igen egyetértek és akkor a vasúton találkozhatnánk, nem? :smiley: Kinek mikor lenne jó? Gondolom egy hétvége lenne, nem?

1 Like

ja ez a vasutas találkozás jóm ötlet. Ha meglennénk 15-en akkor lehetne egy szavazás.

Én szolnoki vagyok,ha leszünk elegen akkor engem érdekelne a dolog

1 Like

ÜDV én földvári vagyok szóval ha lesz. ÉRDEKEL ::grin:

1 Like

Mezőtúr, engem is érdekel :smiley:

1 Like

Jászberényi jelentkezik, engem is érdekel :smiley:

1 Like

Szintúgy érdekel, Abonyi vagyok pár jó helyet én is tudok szolnokon

1 Like

Én is szívesen mennék, én is Szolnoki vagyok. Csak akkor hol találkoznánk, és mit csinálnánk? És mikor?

@faceistheonlyplace ez majd eldőlne a résztvevők számától☺️

Akkor srácok, akik jönnének kezeket a magasba kinek úgy nagy átlagban mikor lenne jó? (Hétvége, hétköznap, esetleg a mostani vagy a kövi hónap). Találka helynek még mindig az állomást mondanám, mert aki nem szolnoki az nem biztos, hogy oda találna ha helyszínt mondanánk. Valahova beülős vagy valahova kiülős @frenky9110 a piknikezést-beszélgetést jó ötletnek tartom.

1 Like

@thebiggestninjon jogos. Bocs reggel volt😂. @rissan23 szerintem ebben a hónapban kéne, mert én középiskolába járok, nekem a szeptember húzós lenne a suliszezon beálltával. Én inkább voksomat a hétköznapra tenném le. (Csak ne hétfő!)

Meló miatt a legalkalmasabb lenne a hétvége. Azon belül is vasárnap, mert lehet hogy szombaton melózok. Nem tudom ki hogy van vele de vasárnap tuti hogy mindenki otthon van és általában ráér. Lehetne délután, ha esetleg valaki szombat este nagy lábon élt.

Igen a meló miatt nekem is a hétvége lenne jó.

lehetne augusztus 27. Vasárnap.