TheVR Regionális Találkozó - Szolnok

Na valakik találkoztak?

Üdv Emberek! Helló Ninjonok!
Remélhetőleg a bejgli fulladásos emlékek is és a szilveszteri pezsgő mámora már mindenkiből kipárolgott :slight_smile:
Sajnos nem tudom, hogy sikerült a tavaly nyárvégi találkózó, de felvetném az ötletet egy újabb szolnoki találkozóra ha van kedvetek.
Személy szerint nagyon szeretnék már megismerni más theVR fanokat is, mert eddig lemaradtam róla mindig :confused:
Vissza olvasva a bejegyzéseket a Frei café lehetne kiindulási pont, onnan pedig a Szapáry u. ha megvan még arrafele az a hangulatos kis klubb (rég éltem ilyesféle vad éjszakai életet szolnokon, megoptam az emlékek :slight_smile: ) De persze nyitott vagyok az ötletekre.
Dátum és időpontot szerintem, ha persze másnak is volna kedve és kapva kap az alkalmon, akár egy strawpoll-on megszavazhatjuk.
Remélem másnak is lenne kedve erre a találkozóra.
Üdv peti ninjon

4 Likes

Üdv😀 Én még mindig nyitott lennék egy találkozóra😀

Heloo én is benne vagyok ha csak ketten akkor is jó megismerni mást a közösségből beszéljük meg és abbanapillantban lesz valamit

Jól látni, hogy vannak jelentkezők. Ha esetleg jelzi még pár ember ( de ha nem akár akkor is) nekiállok egy szervezéshez, ha kitart a lelkesedés. Terjesszétek az igét!

Nos srácok, @thebiggestninjon @flektorbaro ha benne vagytok, akkor március elején (első hétvégéje márc 3-4) akár lehetne egy találkozót ejteni Szolnokon az egyik italozó helyen. Konkrét helyet egyenlőre még nem tudnék mondani, de ha ti igen akkor ne tartsátok magatokban. Ha jó az időpont akkor abbanapillanatbandebrői és mehetünk is a részemről! (pl szombat délután/este mondjuk valamelyik sörözőbe a Kossuth téren / környékén)

Hát halo én nekem pont március 3 nem jó bocsánat esetleg március 10 este, vagy valamelyik vasárnap?

Nem para, felőlem áttolható másik napra/hétre, csak épp pont az jutott eszembe elsőre. De akkor legyen Márc 10. Akkor talán már az idő is jobb lesz.

Legyen akkor március 10. Én akkor ráérek még akkor @thebiggestninjon barátot várjuk.
Ott a Kossuth téren vannak jó helyek de ez majd még kialakul.

1 Like

Nos srácok, közeleg a márc 10. lassan fixálhatunk egy időpontot és egy helyszínt.
Összedobhatnánk egy facebook csoportot és ott mehet az ötlehetés. Ha dobtok egy nevet akkor szívesen csinálok egyet.

1 Like

Halo igen én is láttam már hogy ez a időpont jön eddig ketten vagyunk stabilan de meglátjuk mi lesz :slight_smile: . Én inkább chat csoportra gondoltam. Március 10 az jó, délelőtt vagy délután legyen?

Hello there! :smiley:
Én szolnoktól lakom egy 25 km-re, valahogy lemaradtam erről a topicról! :smiley:

@soulbund Te? :smiley:

Bocsi srácok, de 10-én nem érek rá. Tankcsapda koncert lesz!:joy::heart_eyes:

Lehet nekem is offos a 10.-e. Esetleg a nagy 4napos szünetben? ha nem tervez senki semmi komolyabb elutazást/ családi összejövetelt? egy ötletnek azért feldobom ( de ha későbbre tolódna el talán az se gond, legalább javul az idő) és talán más is csatlakozik. Terjesszétek az igét :wink:

2 Likes

10-e ugrott akkor legyen a hosszúhéltvégén. esetleg @papasyn nékkal lenne jó még egyeztetni örülnék minél többen jönnénk össze

1 Like

mindenképp egyeztessünk! :slight_smile:

nos halo srácok mi a mostani tényállás?

Hali, nekem elég kaotikus volt a hetem, meg a hétvégén, nem tudtam sajnos szervezni semmit egyenlőre :frowning:

Hali! Lett végül akár 1 tali is? :smiley: