TheVR Regionális Találkozó - Zalaegerszeg

KB 2-3 éve nem járok el már szinte semmilyen vendéglátó helyre. Most gyors keresgéltem egy két helyet ,de katasztrófa honlapokkal.Holnap-holnapután futkorászok egyet városban ,aztán majd meglátjuk. Ahogy nézem 4-5 n lennénk körülbelül.

Akkor egyszerűbb lenne, ha hoznánk egy páran laptopot, kiülnénk a főtérre és csókolom. Mondjuk jobb lenne, ha nem nekem kéne elhoznom a 300k-s gépemet. Vagy ez nem jó?

Das ist eine gute Idee! ,Tényleg Dísz Tér = ingyen wifi 4 órán át! (ha jól emlékszem annyi az időkorlátja)

Milyen gyors lehet ott a WiFi? Főleg, ha sokan használják egyszerre. Nem szólna ránk senki se, pont szombat délután? Vagy mindenki hoz magával fülhallgatót, csak elosztó kell, de akkor meg közben nem tudunk beszélgetni.

Meg se merem saccolni a sebességét, meg hogy egy szombati nap mennyien lehetnek ott általában főleg így nyáron, kb 1 percet töltök ott a téren ,amíg átmegyek rajta, és még egyszer sem ültem le ott amióta felújították.
Elvileg még a plázánál is van lehetőség ingyen wifire( csomó olyan hely ahova nem járok)

Néha elmegyek a Dísz tér felé, sokan vannak. Plázában sokat vagyok, még egyszer se volt jó a WiFi. Iskolában esetleg, vagy az hülyeség?

Sulikról nem tudom hogy vannak nyitva zárva, 2004 óta nem jártam egy darabban sem. Majd keresünk- keresek valamit.

Én kollégista vagyok Zegen, esetleg megkérdezem, hogy a közös terembe (ahol van kivetítő meg minden egyéb) lehetséges-e egy ilyen program. :slight_smile:

Az jó lenne, de amennyiszer bent voltam a kollégiumban (ott volt a tesink) egyszer nem volt jó. A sulik wifije meg egy rossz vicc, nálunk termenként volt 2 db wifi, de soha nem volt net egy őár helyen.

Te melyik koliról beszélsz? Mert én a BGE, Pannon Egyetem kolijára gondolok. :smiley:

BGE, de a nyári wifi erejét annyira nem tudom

En mindig nezem a stream-et itt. :slight_smile: De sajnos nem lehetseges itt nezni. :frowning: Bocsi sracok. :frowning:

Akkor mi legyen? :slight_smile: Otletek? :slight_smile:

Én is akartam kérdezni. Először is össze kéne írni, hányan leszünk. Ötletem nincs, mert ilyen beülős helyeket annyira nem ismerem. Két helyet ismerek, vagyis az egyikben voltam. Lucullus a Berzsenyin a vasút előtt, a Golfról csak hallottam, az az Ady iskola mellett van. Meg a Rákóczi úton is láttam valami pub szerűséget.

Na szép jó reggelt! én leszek , esetleg fussunk össze a Dísz téren aztán ha mindenki megjött keresünk valami helyet. Időpontra mire gondoltatok délelőtt-délután?

Sziasztok! :slight_smile: Ha úgy jön ki a lépés, én is szívesen csatlakoznék a kis találkozóhoz. Nem régóta vagyok Ninjon, de nagyon bírom Pistiéket:)

Dísz tér jó ötlet. Szerintem lehet már délelőtt is. Le is kéne fixálni az időpontot. A javaslatom: szombaton 9 vagy 9:30.

Szerintem meg inkább késő délután-kora este, akkor már nincs 800 fok kint.

Mivel én helybe vagyok ,nekem mindkét időpont megfelel, döntsetek, vagy megyek reggel is délután is.

Mi lenne akkor, ha néhányan már délelőtt összejönnénk, néhányan meg este csatlakoznak. A fórumra mindig írnám hol vagyunk. Magyarul mindenki akkor jön, amikor akar.