TheVR Regionális Találkozó - Zalaegerszeg

Valószínüleg ez lenne a legjobb megoldás.

1 Like

Aki délelőtt jönne, 9:30 a Dísz téren?

1 Like

Egy piros “Én vagyok a JANI” pólóban leszek, arról fel lehet ismerni.

Én lehet, sőt majdnem biztos, hogy most suombaton nem leszek ott a találkán. Max képzeljezek oda :frowning: . Utána egésez nap falun leszek, csak pár napja tudtam meg. Shit has just happened.

Majd legközelebb. Azért írtam, hogy amikorra lesz igény, összefutunk.

1 Like

Na,itt vagyunk Dísz téren,ketten valaki esetleg még jön. @stofi69 ?

1 Like

Elindultunk a térről, plázában leszünk.

nem tudom menyien vagytok, de csináljatok egy csoportképet a TheVR találkozóról Ninjonok :slight_smile:

1 Like

Persze, csinálunk

Vége a találkának. Csak ketten voltunk, hamarosan a képeket is felteszem.

1 Like

5 Likes

Sajnálom, én is mentem volna, de nem voltam otthon. :frowning:

Segáz, van még annyi hétvége előbb utóbb úgyis összehozunk valami nagyobb talit, egyébként hárman voltunk! @nope_cheeseman mondta, hogy képzeljük oda úgyhogy ő is ott van valahol a képen…

3 Likes

Persze, elbújt valamelyik bokorban. :grin:

2 Likes

Nagyon fontos kérdés következik. Lesz még itt Zegen VR tali?

Ha szervezünk akkor lesz…

@palfijanos1988 @AndrasB @renma95 @mat1772 @bryan7716 és még aki betéved és környékbeli vagy szívesen jönne írhatna. Csak össze tudunk hozni valamit.

2 Likes

Szivesen mennek. :slight_smile: Es en is remelem ossze tudunk hozni valamit, csak fiatal korom ellenere eleg suru lett az az ősz. :smiley:

1 Like

Egy kicsit várjunk szerintem míg belenéznek a többiek is a topikba, jó lenne ha többen lennénk.

1 Like

én talán most eltudok menni :smiley: az a baj hogy későn vettem észre hogy volt ilyen :frowning:

2 Likes

Októberben jelenleg bármelyik szombat jó. Szerintem azt írjátok le, melyik hétvége nem jó.