TheVR Regionális Találkozó - Zalaegerszeg

Nálam mindegyik jó lesz,csak várom, várnám az esetleges résztvevőket.

Hát igen, ketten egy kicsit unalmasabb.

Nekem jelenleg olyan órarendem van, hogy a hétfők, a péntekek, a hétvégék és a szerda délelőtteim szabadok (durván 10-től, de van 6 olyan szerdám amikor van órám), így ezek az időpontok jók.

Hali :wave:

Talán most már én is eltudok menni egy találkozóra, sok dolog volt mostanság és kevés idő. Várom az ötleteket, nekem a hétvégéim általában szabadok, de azért az lenne a legjobb, ha egy héttel előbb jeleznétek és akkor biztos eltudok menni. :smiley:

Bocsi emberek, most jutottam géphez egy jó ideje. Ha van igény találkozóta egesrzegen akkor szívesen mennék. :slight_smile:

Most kezdek egy új munkahelyen. Eddig nem akartam szervezni. November közepe körül egy találka?

Lehet róla szó felőlem! :slight_smile:

Sajnos semmit nem tudok a novemberemről, pláne a közepéről… Nagyon remélem hogy ott tudok lenni.

Így hirtelen jónak tűnik.

Még nem kaptam meg a havi munkabeosztásomat, ha megvan, akkor lehet az időpontot tervezni majd.

Én is mennék egy zegi találkára igaz nem kimondottan zegi vagyok de közelebb úgysem lesz hozzám

Hovavalósi vagy?

Nagykanizsa? :smiley: Én ott születtem és ott jártam középsuliba. :smiley:

Kanizsára játam én is suliba. Jelenleg Szombathelyre járok de hétvégente haza látogatok. Kanizsa közelebb van mint Zeg

Én is Kanizsára járok, de benne vagyok egy Egerszegi találkában. :slight_smile:

Sajnos ebben a hónapban nem lesz jó egy hétvége sem, talán decemberben. De nélkülem is nyugodtan találkozhattok.

Sziasztok, megint nyár van, kellene egy találkozó szerintem. Jó lenne, ha nem csak ketten lennénk. Nekem június 23-tól bármelyik hétvége szabad.

Csináljuk! Könnyen alkalmazkodok, mostantól, eddig ki sem látszottam a munkából.

Akkor mindenki, aki jönne, egy dátumot írjon, és utána pontosítunk. Legyen például július 28.

Júli 28 OK!