TheVR streamek segítése

Sziasztok! Előre is köszönöm ha végigolvasod a bejegyzésem.

A tegnapi HH-ban (jan 23) említették a srácok, hogy streamek alkalmával olykor-olykor megfájdult a hátuk, derekuk stb. Én is elég sokat szoktam játszani és tudom, hogy bizony elég kellemetlen érzés jöhet elő hosszabb idejű ülés után. Ezért arra gondoltam, hogy mi mint a nézők/közösség annyiban segíthetnénk Pistinek és Janinak, hogy kibírunk a streamek alatt (esetleg HH kivételével) mondjuk 2*5-10 perc szünetet.

Szerintem egyáltalán nem lenne megterhelő a számunkra viszont nekik lehet, hogy sokat jelentene a mostani és a későbbi egészségükre nézve is, hogy ki tudnank nyújtózni egy kicsit vagy tudnak járni egyet stb.

Remélem lesz olyan aki egyetért esetleg egy fórum szavazást lehetne tartani erről.

Ui: Olyan sok jót tettek már a srácok értünk, viszonozzuk mi is egy kicsit a kedvességüket. “Jobb adni mint kapni”

Jó ötlet. Maximálisan adok a véleményedre :slight_smile:

Támogatom az ötletet.
Az a 5 perc mindenkinek jól jön ,Pistinek és Janinak is és a nézőknek is kimehetnek egy picit az élő adás alatt, nyújtódhatnak.

Egyetértek :slight_smile:

Támogatom! :slight_smile: Nekünk is jobb, ha a Srácok teljesen rendben vannak! :slight_smile:

Teljes mértékben támogatom én is, nagyon jó ötlet és valóban hasznos lenne!

Nem árt egy kis Janijóga néha :slight_smile:

Támogatom az ötletet!
Szerintem bőven kibír mindenki 10 akár 15 percet is amíg a srácok nyújtóznak egyet, addig mi nézők is esetlegesen elintézzük folyóügyeinket, feltankoljuk ismét a készleteket (étel, ital) , aztán minden folytatódhat tovább. :slight_smile:

Most elképzeltem ahogy kimennek nappaliba és 10 perc TheVR Jóga stream… :joy:

Támogatom az indítványt :slight_smile: