They Are Billions

Úgy látom, csak nem érkezik az a mentés.
Mondjuk az is érdekes, hogy a magyar streamerek közül senkinek sem sikerült még az első pályát sem megcsinálni…

Javítom magam: Candyversium a Twitch-en többször is megcsinálta az összes pályát.
Az első már nekem is sikerült.

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne hogy felhuztam a falakat. Tornyokba beraktam a rangereket mégis be tudott lopakodni egy zombi a sátraimhoz. Ez hogy lehetséges?

Hali!

51 órám van benne,100-ason tolom,még csak a második pályával végeztem.
kope5: vannak zombik,amik áttudnak ugrani a falakon így behatolva a kolóniádba,vagy esetleg takarásban lévő szabad helyen beszivárogtak.

Néhány tippet szeretnék még mondani amik nekem bejöttek:

• -shockwave tower: sokáig nem használtam,de iszonyatosan effektívek, falak elejére,vagy akár a hullám elé külön a fal előttre lerakva nagyon megtudja fogni a hordát
  • stone tower: ugye van hogy túl sok falad van egy helyen,így nem tudod rendesen kitölteni a teret,ezekkel simán betömheted a lyukakat,falak mögé behelyezve meg nagyon megdobja az attackranget a snipereknek,simán átlőnek 3 szintes falon

• advanced épületek: alapvetően nem szeretem őket,mivel hatalmas az arany és az energia igényük, inkább terjeszkedj, és az alap fejlettségűekkel operálj,persze ha nincs sok lehetőség rá muszáj lesz valamit felfejleszteni

• sniperek: kb csak ezeket használom, a soldiereket teljesen kihagyom, rangereket meg earlygamben,meg nagyobb hordákat elhúzni ha muszáj

• thanatos: szerintem a legefektívebb egység a 3 elit közül,nagy pusztító erő,nagy range és kellően gyorsak átmozgatásnál

Amik előttem elhangzottak szintén érdemes megfogadni,ötleteket várok kinek mik jöttek be.Hajrá.

Ugye fixen kimaradt: a mayoroknál olyat kell választani ami permanens, vagyis olcsóbb valami vagy effektívebb,amik csak bonus dolgokat adnak azokat úgy is felépítenéd később,de ha 2-vel több workert adnak a házak az egyszerűen őrületes.

Sziasztok! Tudnám ajánlani ezt a stream-ert: Profi, jelenleg ha jól tudom világ rekorder a játékban. Nagyon sokat lehet tanulni tőle! https://www.twitch.tv/shad3less Emelett nagyon sokat magyaráz is, youtube-ra feltölti a régebbi videóit, szóval ott is kereshetitek. Jó játékot! :slight_smile: