[Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands][PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok, most vettem meg a Wildlandset és szeretnék 1-2-3 csapattársat hogy végigtoljuk mert többen sokkal viccesebb :smiley:

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Pajtáskereső! [PC]
[Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands] [PC] - Full Military Game Játékos társkereső!
[Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands] [PC] - Full Military Game Játékos társkereső!

üdv…én csatlakoznék.ha kell még ember

rendben, vegyél fel steamen, este 8 után érek rá hétköznap

Az a helyzet hogy nekem uplayen van meg.

Az nem baj steamen jelölj be mert ott tudunk beszélni mivel uplayen nem vagyok bejelentkezve csak ha játszom

Értem…
Oké

RezioHUN néven jelöltelek

Helo, esetleg még aktuális, mert szeretnék csatlakozni? Már végigvittem a story módot, de azért még játszok vele, 1-2x játszottam coop-ot de nagyja részét egyedül toltam le.

Sziasztok. En Xbox-on jatszok. Ha van kedved nyugodtan vegyel fel. Xbox Live Gamer Tag: Farkas David01 .

Sziasztok!
A fent említett játékhoz keresek társaságot. Nem rég kezdtem el, 3 területen vagyok túl. Elsősorban a main game érdekelne, de persze a Ghost War is mehet! Beleegyezés szerint streamelném is. Nem tudom valaki játszik e még vele, de úgy gondolom ez is akkor igazán fun ha van társaság. 25 elmúltam, 17 felettieket keresnék elsősorban! Ha úgy gondolod csatlakoznál hozzám akkor Uplayen megtalálsz Renton92 néven! Ha kíváncsi vagy kivel állsz szemben nyitott könyv vagyok! Itt megtalálod a csatornát is!
https://www.twitch.tv/halogendroid

Haloooo hát hogyne toljuk :grin::grin: úgyis rég jatszottunk :thinking: @halogendroid

Vegyél fel aztán simán mehetne! Valóban rég játszottunk! :slight_smile:

Sziasztok én is most kezdtem el játszani (úgy KB tegnap) és szivesen játszanék valakivel

PS4 en tolja ezt valaki? :grin:

Halihó!

Nem tudom mennyien játszanak még a Wildlands-el, mindenesetre én most újra nagyon rákaptam, viszont rohadtul unalmas egyedül.
Olyan csapattársakat keresnék, vagy csatlakoznék valakikhez, akik Extreme nehézségen nyomják, és a sunyulós, lopakodós, kommandózós játékmenetet preferálják. Esetleg egy közös Ghost Mode végigjátszás is király lenne. Esetleg lehetne nehezíteni még HUD kikapcsolással is, viszont az már tényleg durva lenne

Ha bárki vevő ilyen Kommandós mókára akkor a Uplay nevem: Spimipapa

Mi is aktív tagokat keresünk a Weyland-Yutani Discord server-re. Sajnos főként hétvégénként tud csak igazán aktív lenni a kemény mag mivel mind dolgozunk hétközben…de persze ez nem azt jelenti, hogy délutánonként nincs pár kör hétköznaponként is.
Itt megy minden: PUBG, R6S, Division 2, GTA Online, Wildlands, Conan Exiles… vagy amire épp van kapható ember :slight_smile: