[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok !

Most, hogy itt van nekünk a fórum, jó lenne ha a Vr-osok agyonvernék a külföldieket 6Siege-ben. Mit gondoltok ?
Annyi mindent tettünk már tönkre közösen, mi Vr-osok most a külföldiek idegeit kéne megbuzergálni.

Illetve ha bármilyen kérdés merülne fel a játékkal kapcsolatban, akkor szerintem ebben a topicban biztosan lesz valaki, aki tud segíteni.

UI: Nem számít ha valaki kezdő, a lényeg, hogy együtt nyomjuk. :sunglasses:

R6S csapattárs
Rs6 hoz keresek játékosokat kezdő vagyok
Rainbow six Siege Társkereső
[Rainbow Six Siege][PC] Csapattársakat keresek szórakozás céljából!
R6siege
Rainbow 6
Rainbow Six Siege-ha csapatot keresel(PC)
[Tom Clancy’s Rainbow Six Siege][PC] Casual Fun pajtikereső
[Rainbow 6 Siege] Csapattárs kereső
[Tom Clancy’s The Division] Csapattárs keresés
Rainbow six csapatot alapítás
Csapattagok keresése
Csapattagok keresése
[PUBG, R6S] [PC] Játékostárs kereső

Szia. Én benne lennék csak nem mindig megy jól a játék :smiley: . Felhasználó nevem : diliusz123456 :smiley:

Uplay, Steam, Origin, [Battle.net]

PaR4DoC[#2187]

Nyugodtan vegyél fel Egon_HUN

Van benne valami @par4doc, adjunk a külföldieknek! uplay: Naxorax Ma jött le a játék, kedden lesz 1060-om… Minden rendben lesz. XD

Sziasztok, en is szivesen jatszanak veletek sracok, de sajna elegge kezdo vagyok a Siegben, egy idelye mar tervezem hogy megvasarolom a jatekot de senki mast nemtudok ravenni a barati korombol hogy szinte vasaroljak meg es egyedul nem akartam :confused: a hetvegen free to play szal most kicsit kiprobalom :slight_smile:

Szevasztok! Nyomhatnánk, sajna még nincs headsetem, de lassan megrendelem, aztán küldhetjük. Addig is felhasználónevem: Mr__Peterson, mint kb. mindenhol. Vegyetek fel. Aztán ha lesz szólok és csapjuk neki! :smiley:
Szerk.: már van mikronom, szóval ez is meg van.

Szia, én is kezdő vagyok. Szóval együtt bénázhatnánk, kb egy óra és jönnék, ha lesz még kedved! :slight_smile:

Rainbow Six Siege csapattárs kerestetik. Toncsi33 Uplay

@kappy95 igen igen jatszatnank de meg nem csinaltam meg azokat a training missiokat ugysanis ma egesz nap a havat hordtam ki az udvarrol :confused:

Helló mindenki
én hétvégente szoktam fent lenni ha kellek egy csapatba a nevem usteasreda_hun

PvP 34h 13h PvE eddig

de folyton nő :slight_smile:

Hello, :smiley:
Én Xbox One-on tolom, akinek van kedve és szintén xbox-on nyomja a gamet az csatlakozhat ha van kedve. Xbox nevem: WestEndRiot97 (Majd besz@rt@m mikor először megláttam hogy Pistinek is majdnem ez a felhasználóneve XDXD)

Hello, én is játszanék magyarokkal :smiley: ! Uplay nevem:Xtreme433 1.3-as kd 1.0 w/l nyugodtan jelöljetek :smiley:

Nyomatjuk az Uplay nevem: VADY2017

Vedd meg nyugodtan :wink: Megéri

Hú ebben én is benne lennék :smiley: jól felidegesíthetnénk őket :smiley: uplay név: Bikhazokabel46

Bikhazokabel46-on nem talál meg csak Marcinator02-őn remélem jót jelöltem :smiley:

Szerintem is vedd meg, csak hagyj neki időt, és ne vegye el a kedved ha nem megy. :slight_smile:

Sziasztok! Engem is lehet jelölni aki akar kezdőnek nevezném magam hetente párszor szoktam neki ülni a uplay nevem Deucee77 :grinning:

Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy a sok plusz commander miatt nem lesz Pay2Win a játék? Másik kérdés, hogy megfelelő-e a balance a commanderek között vagy itt is van amolyan “Meta” commander pick ami jelenleg éppen erősebb, mint a többi? :smiley:

Véleményetek szerint akkor érdemes belevágni ebbe a kalandba? :slight_smile: Mert ha igen a válasz akkor lehet Én is jelentkeznék játszani [egy kis idővel persze, hogy meglegyen a kellő tapasztalat] :smiley: