[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

@adamgali89 Felvettelek ismerősnek :slight_smile:

Sziasztok, én is szívesen játszanék csapatban, Uplay név: Rejuvation.

Csapatot keresek R6S-re 65 ös szintű vagyok

uplay név: de_rankk

Akárki jöhet akár kezdő akár profi :smiley:

Sziasztok

Szívesen csatlakoznék én is lvl30 de még tanulni kell :slight_smile: Discord: Wr4t3#8689 Uplay: Wr4t3

Sziasztok!

Bárki aki szívesen játszana egy kezdővel aki szeretné megtanulni a játékot vegyen fel.

Üdv: Gerison_Johns

Sziasztok!

Keresek csapatot Gold IV - Gold I-ig Ebben a seasonba nincs rankom (még)
Lvl 142-es vagyok elégé sűrűn fent vagyok, számomra discod és ts is megfelel.

Akár itt, vagy Uplay-en: Wogrettsu néven megtaláltok :slight_smile:

Sziasztok!
Tegnap vettem a R6 Siege-t, szóval én is szintén kezdő vagyok, de nagyon, és szívesen játszanék csapatban, mert hát mégis csak könnyebb tanulni a játékot, ha közben segítenek.
Off: de benne vagyok pubg/sw bf 2-ben is.
Nickname: balugabi

Sziasztok! Kezdő Rainbow’s vagyok Xbox-on. Szívesen csatlakoznék kezdő játékoshoz, csapathoz. (mikrofonom van)
felhaszn.: BalazsGalambos

Délutánonként esténkét a public szobában összeverődik kezdőkből és tapasztaltabbakból álló embercsoport. Ha gondoljátok gyertek be nyugodtan, jókat szoktunk játszani főleg Casual megy és a hülyéskedés. :slight_smile:

Ez így van, sőt még napközben is :slight_smile:

Üdv: Wr4te

Sziasztok!

Én mint kezdő játékos keresnék társakat akik felvállalnak és segítenek a játékban :smiley: egy kis fun :slight_smile: Várom a jelentkezőket!
U.i: annyira kezdő hogy még csak most töltöm le a játékot :smiley:

Szia

Egy Uplay név nem ártana azért :slight_smile:

Dobj egy uplay nevet és segítek :slight_smile:

Hello, en is kezdo jatokos vagyok es szeretnek csoportban jatszani meg tanulni ha valakinek van kedve akor jeloljon.
nev:MiNiMaKeTT

Embereket keresek, hogy játszunk egy, két nap együtt. Silver-Gold körüli rangban.13-16 év között. Legyen discordod, hogy tudjunk egymással beszélgetni. Nyugodtan jelölj be Uplayen majd a többit megbeszéljük.Elsősorban szórakozás céljából, aztán elválik mi lesz ebből. Uplay nevem:Nagy386

Korban hozzám közel álló (22) társakat keresünk a barátaimmal. Ha valakinek lenne kedve jönni és tudna jönni discordon valamint Gold környéki a tudása akkor fasza csapatot összetudnánk hozni és közösen már élvezetesebb a játék is! Uplay nevem:KodelaK96

Sziasztok!
Kis csapatunkat bővítenénk, többnyire casual meccseket megyünk. Gyakorlunk rankedre, de nem akarjuk, hogy kopperbe soroljon, szimpla felkészülés és tapasztalat hiány miatt. Ezért olyan embereket keresünk, akik egyedül nem mennek rankedre, de már vágynak a kihívásra. 20 és plusszos a társaság, de ha nem nyávogsz és ragelsz, akkor gyere nyugodtan. #Ninjonok együtt. Többnyire silveres skillekkel vagyunk megáldva, de van aki előző szezon Gold Monti Main :smiley: Szórakozás Is ON. Vr discord public szobákban gyűlünk össze. Engem ugyanezzel a névvel Uplay-en megtaláltok. Jó frageket ninjonok. :smiley:

Na szóval :smiley: Bocsánat a késés miatt csak dolgozom is :smiley: Szóval floot86 néven megtaláltok :slight_smile: De csak az jelentkezzen aki türelmes és képes elbírni egy abszolút 1es szintűvel :smiley: Köszönöm Srácok :smiley:

Sziasztok. Nagyon Baszó lenne. Bár elég noob vagyok, azért kezdek ráérezni a játékra. XD
Uplay: xDrunkenjackalx

sziasztok egyedül nem olyan jo játszani és a baráti körömnek nem tetszik a játék szóval ha valakinek van kedve kezdő szinten játszani jelöljön be uplay :Danszik
steam: zuzdaporkolt