[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok!

Egy meglehetősen szar kezdő játékos vagyok de azért megpróbálom mindig a legtöbbet kihozni, ha ez nem is annyira észrevehető, tehát a lényeg, hogy jól jönne némi segítség az elején, mert egyedül unalmas a játék és jó lenne néha magyarokkal is beszélni.
uplay: Tropix22

Irj rám este aztán segítek :slight_smile:

Sziasztok!

Mióta HM megalakult, követem R6 Siege videókat, általában ez a pihentető programom :slight_smile: Tegnap elhatároztam magam és a gyerkőc mellett megvettem a gamet. Sajnos nehézkesen indul a pályafutásom, mert vmiért nem tudok optimális grafikai beállítást létrehozni, hogy fixen 30 felett legyen az FPS-em. Amit ki tudtam hozni az max 20-24 FPS. Szeretném kérni egy hozzáértő segítségét, ha lesz pár szabad perce. Highon 1900-as felbontásban 18-20, low grafikán 20-24. Ha leveszem a felbontást akkor sem megy 20-24 fölé, cserébe a kép elég gyenge. Nem akarom elhinni, hogy ennyit tud a gépem, amikor egy AAO PG fixen 95-100 FPS-el fut.

A gépem: ASUS ROG GL553VW 8 GB RAM 256 SSD

BF1 simán fut highon (ott nem mértem FPS-t, mert sosem volt probléma vele). Nvidia Experience-ben tegnap frissítettem, mindig az aktuális frissítés van rajta. Vezérlőközpontban beállítottam a nagy teljesítményű Nvidia videókártya használatát.

V-sync-et 1-esen használom (néztem, nincs különbség ha ki van kapcsolva és ha be van kapcsolva). 60 Hz az alapbeállítás, azt nem engedi módosítani sem.

Illetve nekem kicsit bugos a menü interface-e, néha villan és olyan mintha lassú lenne, a controll beállításoknál pedig csak a feléig tudok lemenni, tovább nem engedi :frowning:

Nagyon örülnék a segítségeteknek, mert tényleg fél éve várom hogy kirpóbáljam és sírva fakadok ha a 340ezres gép nem viszi.

Köszi
Balázs

@elbabazsa Szia Balázs!

Nem fogok tudni segíteni ezügyben ÉN neked, de tanácsot tudok adni, azért írom ezt a választ neked.
Pár hete valakinek szintén volt Ubisoft-os problémája, és én akkor azt tanácsoltam neki, hogy az Ubisoft oldalán a LIVE CHAT SUPPORT-ot indítsa el és ott kérjen segítséget, ugyanis akkor élőben tudsz chatelni egy UPlay moderátorral.

Neki mondd el részletesen a panaszaidat, és ahogyan régebben is mondtam: NAGYON kedvesek, segítőkészek és megértőek. Akinek legutóbb tanácsoltam ezt, vissza is írta, hogy megoldották neki is a problémáját.
Szóval én ezt tanácsolnám Neked, ők is fognak tudni tippeket adni neked ott, ebben biztos vagyok, amiket meg tudsz próbálni!

Fontos, hogy tudj angolul, de ha meg tudod rendesen fogalmazni nekik angolul, hogy mi a probléma (ahogyan most itt tetted), akkor kizárt, hogy ne tudjanak segíteni!

Szóval, hajrá! :wink:

Szia Noxter!

Köszönöm, futok vele egy kört. Őszintén megmondom, hogy eszembe sem jutott, azt gondoltam hardwares probléma lehet és én szúrok el valamit a beállításokban.

Köszi
B

@yo_immark Veled játszottunk ma este vagy az egy másik im_Mark volt? :smiley:

Kezdo vagyok de itt az uplay nevem: STORM- -

Sziasztok! @tmsndor és jómagam keresünk kezdő játékosokat magunk mellé. Ő most kezdi a játékot, én sem játszottam vele sokat (sajnos az összes haverom legalább 150-es szintű és gold 1-es, velük csak a matchmaking-et rontanánk).
Annyi a kritérium, hogy 18+ legyél.

Sziasztok!

Keresek csapatot leginkább közepesen kezdőket. 86-os szintű vagyok.
Uplay: Devt0r

SzIasztok!

Csapatot keresek, most kezdtem újra a játékot néhány hónap kihagyása utánn.
Uplay nevem:MatykoHUN

Hali! Tegnap vettem meg a játékot, 25 vagyok, elvileg a kritériumoknak megfelelek :sweat_smile: szivesen csatlakoznék majd :slightly_smiling_face:

Free hétvégén játszottam pár órát, illetve most még a situations-okat csinálom

Szia, Tolna a nevem, Uplayen ! :smiley: adj bátran !

alieninhungary , ha van kedve valakinek/valakiknek csapatban. Üdv

Sziasztok!

Új játékos vagyok, főleg a HM streamek hatására kezdtem el a játékot, nagyjából egy hónapja.

Ha van szabad hely, hívjatok bátran! Állandó csapatba is szívesen beszállok ha van lehetőség!

(Láttam előkerültek itt életkor korlátok is, elmúltam tizennyolc.)

Uplay: QwinNix

Sziasztok mi is csapattagokat keresünk öcsémmel pár hónapja játszunk az R6-al én 67 es szintnél járok öcsém pedig 48 as szintnél. Mi 30 év felettiek vagyunk tehát leginkább ilyen korosztállyal szeretnénk játszani. Hétköznap az esti órákba szoktunk játszani hétvégéken változó. Uplayen RGabesz144 vagyok.

Sziasztok!

Pc-n még újnak számítok, de Ps4-en a legjobb rangom Diamond volt. Általában Plat szinten vagyok. Kb 700+ órám van a játékban, úgyhogy pár dolgot és tak-tix-ot ismerek :smiley: Pc-n nincs még játékostársam, sokszor kiégek a random casual tryhardoktól :smiley:

28 éves vagyok, korban hasonló emberekkel játszanék.

Ha bárkinek is felkeltetem az érdeklődését nyugodtan jelölj be uplayen: warriorHUNd-_-b

WeAreTheVr!

Hali! Én is benne vagyok :smiley: Egyedül elég szar játszani :smiley: Uplay-en Maci13-ként vagyok fent.

Sziasztok!
2-3 embert kerersünk csapatba. Követelmények discord, +15, egy normális mikrofon.
Olyan embereket várunk akik LAN-ra tudnának jönni nyáron.

Név: MatykoHUN, matiasz21

Sziasztok! Nem rég kezdtem el újra játszani a HM streamek hatására. Ha valakinek van kedve játszani jelöljön bátran. Leginkább rankedezni szeretnék, mert ott a többi random játékos is egy fokkal komolyabban veszi (talán). Név: Roxor951