[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok, csapattársak hiányában mostanában hanyagoltam a játékot, de jó lenne új játékosokkal játszani. Délután esténként van időm. Én 33 vagyok, aki gondolja vegyen fel, uplay-en Lord_PN néven találtok meg.

OFF COMMENT:
Egy kis infó, ha valaki várná az olaszokat… :slight_smile:

Sziasztok!Kezdő vagyok a Siegebe és olyanokat keresnék akik hasonlóan kezdők mint én :smiley: uplayen:Shanyie05 vagyok megtalálható :slight_smile: ugyan itt PUBGre is ha úgy van

Sziasztok ma vettem meg a standard edition ( eddig a starter volt meg) elég kezdő szinten vagyok még , de szeretnék fejlődni ugye még no ranked meccsekkel de sokkal élvezetesebb lenne nem random emberekkel ha vki szeretne társulni vagy csak egy jót játszani jokykaa13 megtalál. +18 pici rage(állatába magamat szídom) :smiley:

Üdv jokykaa

Sziasztok, én is kezdő vagyok aránylag (most vagyok 20-as), squadban jobb lenne tolni, mert meg lehet beszélni a dolgokat. Az operátorok jó része megvan :smiley:

Sziasztok! Sokatokat már addoltam, de aki rátalál erre a posztra, engem is nyugodtan felvehet:
Uplay nick: redsovi-HUN-
22 (éves) vagyok, eléggé kezdő, igyekszem tanulni az operátorokat, mapokat, ahogy tudom :smiley:

XXXsomapetiXXX

Üdv, heló! Tisztelet a hölgyeknek és uraknak!
Játszani nem ma kezdtem, de az R6S-t ma szereztem be, ezért tapasztalatom eddig csak a letöltésével van :smiley:
Aki jelenleg kazuálban, vagy a gyémánt rankjának lerontásában gondolkodik, amellé szívesen betársulnék. Vagy ha valakiben pulzál a tanítási szándék, arra is vevő vagyok, gyorsan tanulok és felejtek egyszerre. 30+ vagyok szóval nyugdíjasok is felvehetnek. Uplayen th_adam néven találtok meg, néhányotokat már megjelöltem. Nem mellékesen szivárvány badgém is van a ticcsen :wink: Játszódjunk együtt, WeAreTheVR!!!

A már meglévő csapatoknak egy kisebb lehetőség arra, hogy kipróbálják magukat milyen jók/vagy nem

Ha van olyan aki érez elég bátorságot hogy részt vegyen ezen a versenyen akkor annak sok sikert.

https://play.eslgaming.com/rainbowsix/europe-pc/r6siege/open/paris-major-2018-ladder-5on5-europe/

Sziasztok!
Közvéleménykutatok épp… Az a helyzet, hogy az utolsó frissítés és az új szezon óta egyszerűen úgy érzem, hogy “nem adja”. Azelőtt is voltak persze ilyen szituk, de nem ekkora mrétékben és nem ennyire idegesítően. Egyértelműen vannak olyan szituk, amikor az ellent szarrásorozom, láttam, hogy vérzik is, majd lelő… a visszajátszásnál pedig nála semmi nyoma annak, hogy fröccsenne, vagy kapná. Valaki nem tapasztalt hasonlót? Mert persze vannak az embernek szar napjai, de azért az 1,0-1,2 körüli K/D arányt egy átlagosan közepes napomon is szoktam hozni, az utóbbi 1-2 napban pedig meccsenként jön össze 2-3 kill, tengernyi assziszt és sok-sok idegeskedés…

Nekem minden rendben van és jó meccseket szoktam tolni. Fejlövésre még mindig halnak rendesen, de a nem HS-nél sem tapasztaltam én ilyet amit írtál.

Hello lenne valamilyen csapatban esetleg felvétel 20 éves vagyok és lenne kedvem végre már rendes csapatban játszani :grinning:

Sziasztok!

Letudván a vizsgaidőszakot újra keresek csapattársakat.
Jelenleg 63 szintű vagyok és 77 órám van a játékban.
Az előző szezonban a 10 random emberekkel lejátszott meccsek után Silver IV rankom volt.
Szóval aki szeretne rankedezni vagy csak casual meccseket játszani az nyugodtan jelöljön.
uPlay: kristof.erdei

Azért ez a minimum a hét minden napján ktívnak kell lennie dolog elég keménynek hangzik. Aki a többi napon is aktív tud lenni az bónusz? :slight_smile:

(bocsi, biztos, csak félreírás vagy hasonló. :slight_smile: Nem gonoszkodni akartam, csak magas labda volt. :slight_smile: )

Hali csapatot keresek! Uplay nevem: Simi1337_HUN. Olyan csapatot keresek amelyik gyakran játszik. És van benne már pár tag. Közös gyakorlásra, tanulásra és egyénre hajlandó vagyok. Amit én nyújtok: napi aktivitás, ts és Discord használat, 14 éves életkor, 75ös színtű vagyok, gold-silver között mozgok egyszer voltam platinum, online kupákbra szeretnék jelentkezni a LAN Mecsek erdély környékén. Remélem valaki visszajelzéseteket előre köszönöm!

Hali van valmelyik csapatban esetleg felvétel szeretnék már végre csapatban játszni 20 éves vagyok :slight_smile: nem mondom hogy profi vagyok de néha néha jobban megy a game-akkor még én is meg lepődőm :slight_smile:

Cső!
Nálunk van felvétel.
A kritérium annyi hogy tűrd a rage-et (nem miattam hanem a másik csapattag miatt)
Jelenleg ketten vagyunk de keressük az embereket egy fix csapatba

Ha érdekel akkor írj privátban kérdezz bátran

Bárki aki szeretne csatlakozni ehez a csapathoz írjon bátran

Hello srácok R6 klánt keresek akik komolyan veszik a rankedet és ESL re nyitottak. Gold1-Plat1 közöti csapatot keresek. Anyit rolam voltam Plat3 is de mindegyik seson ban gold1 tetejénél álltam meg pár pont hiányzót plat 3-rom ig. Szintem: 226
ESL tapasztalatom van. Ha bármelyik csapat figyelmét felkeltetem az Uplay-en: JackWell.GNE néven elértek.

persze hogy érdekel itt a nevem HUN-David19 :slight_smile:

hello érdekelne létszi küld el az Uplay neved vagy jelöj be JackWell.GNE néven köszi utána ot mindent meg beszélünk.