[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

rádkerestem és ezt írja: “ez a felhasználó már a barátod” csak nem tudtam róla

neked pedig elküldem a barátmeghívót

elfogatam

Hello srácok R6 klánt keresek akik komolyan veszik a rankedet és ESL re nyitottak. Gold1-Plat1 közöti csapatot keresek. Anyit rolam voltam Plat3 is de mindegyik seson ban gold1 tetejénél álltam meg pár pont hiányzót plat 3-rom ig. Szintem: 226
ESL tapasztalatom van. Ha bármelyik csapat figyelmét felkeltetem az Uplay-en: JackWell.GNE néven elértek.

Hello srácok R6 klánt keresek akik komolyan veszik a rankedet és ESL re nyitottak. Gold1-Plat1 közöti csapatot keresek. Anyit rolam voltam Plat3 is de mindegyik seson ban gold1 tetejénél álltam meg pár pont hiányzót plat 3-rom ig. Szintem: 226
ESL tapasztalatom van. Ha bármelyik csapat figyelmét felkeltetem az Uplay-en: JackWell.GNE néven elértek.

Heló! csapatot/emberet keresek akik gyakran játszanak rankedet és ismerik a legtöbb mapot. 80-as szintű vagyok és naponta/ 2 naponta játszok a játékkal 3-4 órát. 12 éves vagyok aki a saját korosztájával nem elégszik meg. Ha felkeltettem az érdeklődésed akkor jelölj be uplayen nevem: Zsibert. (versenyekre nem szeretnék menni és nem is komoly csapatot keresek inkább chillest akik nem randomokkal akarnak játszani)

Hello! Ha van még hely akkor érdekel a dolog.
Nevem: Senki_KK

még 2 embert keresünk fixnek
Ugyhogy még van hely

mi most is nyomjuk ha van kedved vagyis tervezzük nyomni

Hello akki akarja és bevenne a csapatába a Uplay nevem: Kaishi007

Sziasztok egy Rainbow Six Siege ESL csapatot szeretnék létre hozni. Elvárás:
-Gold1-Plat1 közötti játékosokat keresek.
-KD 1.1-1.0. vagy nagyobb.
Olyan játékosok jelentkezését várom akik készek a ESL-re csak nem volt csapatjuk hogy tudjon menni.
AZ lesz a célunk majd hogy elöször ESL re és utána Challenger League ba is tudjunk menni ha összeszokott a csapat.

Uplay-en: JackWell.GNE néven elértek.

Sziasztok jelenleg csapatot keresek komolyabb játékra lehetőleg 18+ életkor lenne az ideális
Rólam:
Silver 3
Legmagasabb rank; gold2
Van discordom ts-em ami éppen kell
Uplay name:elegantemoszat
Ha éppen klánba keres valaki embert nyugodtan írjon. :slight_smile:

Sziasztok! :slight_smile:

Keresnék pár bátor jelentkezőt aki akár streameléshez vagy stream nélkül szívesen alkotna csapatot velem és egy barátommal. A rankod igazából nem fontos, csak ha kell tudj komoly lenni és beszélgetni is lehessen veled :slight_smile:

Jelenleg Uplay KDA alapján 1.4-en állok win ratem 1.2. Ha úgy gondolod, hogy betudod vállalni akkor dobj egy üzenetet.

Peace :wink:

Szia.
A játékban jelenleg 45 óra pvp 36 óra terrorist hunt van.
63 a szinten 10 dlc s karakterrel.
Nem mondanám magam profinak de nem vagyok egy béna sem.
Jelenlegi rank gold 4.
Majdnem mindennap vagyok.
A jatékomat egy hyper x cloud 2 es fülhallgató segíti
(mellesleg for honor és gta5, fortnite is érdekel amenyyiben rendelkeztek vele.)

Barátaim szakadni szoktak rajtam amikor kiragelek de ha kell nyugodt és diszkrét tudok lenni.
Eletkor 14.
U play nevem : Iv3_G0T_Y0U.RS

logo
Sziasztok! Egy mostanában alapult klánt szeretnék bemutatni nektek!
A Lions Esport’s -ot!

Egy közép haladó R6S Klánt szerettem volna csinálni egy Gold IV,Gold III szintű embereknek!
És most végre megvalósítottam!

Ami a minimális elvárás:
>Gold IV(Ha Silver vagy de lövöd a goldot akkor elnézzük)
>0.75 K/D
>ESL tapasztalat(Nem baj ha nincs)
>Main operátorok nekem privátba!
>Az alap stratok ismerete.(Ez se baj ha nincs taxon majd megbeszéljük!)
>Napi aktivitás
>A Toxic és a Trash Talkos embereket azonnal elbocsátjuk

Amit mi nyújtunk neked:

>Ahogy összeszokik a csapat és meg lesz a Team Line Up eslre járás
>Kedves,barátságos közösség
>TAX,MEETING Hetente
>Gold szintű csapat
>Logó
>Discordunk:https://discord.gg/JA6PWMt

Ha felkeltettem az érdeklődést írjatok rám privátba discordon!(Nevem:NikoGaming.LNS)

Sziasztok!
Szívesen csatlakoznék bárkihez, kissé potato vagyok de a lényeg a fun :slight_smile:
jelöljetek be JOKEmRough

Hali, szívesen játszanék veletek, még én is kezdő vagyok.
Egy tizessel a kritérium felett…
nick: JOKEmRough

Sziasztok!

Társakat keresek R6S-ben. Kezdő és 25 éves vagyok ha érdekel valakit.

Uplay nick: TGtheFiRST

Üdv.,
TG

Küldtem felkérést

Rainbow credit-et operátoron kívül lehet értelmes dologra elkölteni?
600 creditem van amit alapból kaptam és nem szeretnék pluszba fizetni hogy feltöltsem x összegre