[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok!Ez a komment azoknak szólna akik csapatot keresnek.A DRAGONS nevezetű teamünknek 3tagja van,sajnos a többiek munka illetve egyéb elfoglaltság miatt nemigazán tudnak lenni, ebböl adódóan nem tudnak velünk fejlődni.Csapatunk 3 tagjáról annyit kell tudnotok hogy mind a 3an 18évesek vagyunk,én most érettségiztem,a többiek pedig jövőre fognak.Most nyáron eléggé sokat tudunk lenni,így nagyon örülnénk hogyha csatlakozna hozzánk még 2ember.Mi egyébként goldosok vagyunk.Céljaink közé tartozna a platba való feljutás azomban ehhez elengedhetetlen a jó csapatjáték.Nagy elvárásaink igazából nem lennének,csupán ezek:
-szeresd a játékot
-legyen Gold a rankod
-a k/d legyen minimum 1.0
-tudj infózni
-legyél minimum 16éves
Hogyha esetleg felkeltettem az érdeklődésedet írj bátran.A kommunikáció az discordon történik.Azt is elnézzük hogyha egy kicsit toxic vagy,van olyan helyzet és pillanat amikor megtudjuk érteni.

Szia, játszanék veled szívesen, de uplayben nem talállak, ha gondolod vegyél fel! Uplay: rol_y

Szia, nem tudom, hogy áll-e még ez az egész, hogy 2 embert kerestek még. Én szívesen mennék esetleg ha tudnánk beszélni Discordon remek lenne! DC: KR3MX#7661

sziasztok társat/társakat keresek rainbow-ba kezdő vagyok még tudásom annyi amit streambe láttam a srácoktól :smiley: uplayem : D4n1ts

Hali! Keresek egy olyan csapatot, ahol hiányzik egy ember. Olyan haladó szintén játszok, nagyából lövöm silvert. Privátba várom a csapatokat.
Uplay: sztrapko
U.I.: A kis szint ne tévesszen meg senkit, PSen szereztem meg a játékot először, és ott lettem silver 3 és lvl 35. (tudom ez se nagy de, értitek, nem vagyok full kezdő)

Sziasztok! Van akinek lenne kedve most játszani 1-2 casu-t? Discord linket is kérnék ahova tudnék joinolni. :3

Sziasztok! A #MUUUUU team 3 embert keres (2 ember a teambe alapjátékosnak, 1 pedig cserének, de ezt természetesen mindig váltogatjuk). Rólunk, 14-15 évesek vagyunk, gold szinten játszunk. Ahoz hogy csatlakozz rendelkezned kell TS3-al vagy Discordal, Gold szinten kell játszanod, jól kell tudnod infózni és a pályákat ismerned kell! Egyenlőre ez egy Ranked team lesz amíg összeszokik a csapat, utána megpróbálkozunk 1-2 versennyel. Ha szeretnél jelentkezni akkor jelentkezhetsz itt vagy Uplayen bejelölsz és ott megbeszéljük!
Uplay nevem: WgenIeralN.MU

Hello! Szeretnék jelentkezni. Ebbe a korosztályba tartozom én is, és lövöm a Goldot. Nos, szintem rankedhez nincs meg még, de ahogy haza jövök a nyaralásból, egyből felviszem 20-ra. Azért van ilyen kis szintem, mert a játékot PS4-re szereztem meg először. Ott silver 3-ig jutottam, de goldokkal voltam egy teamben. És PC-n sokkal jobban megy mint PS-en. Remélem egy csapatban tudunk játszani.

Hello, Dani vagyok 16 éves, és ha még lehetséges, akkor szeretnék a csapatok tagja lenni. Uplay nevem: RampagePanda
Rangom: Plat 3
K/D: 1.2
W/L: 1.3
Aktív, barátságos, segítőkész vagyok.

Szia, Uplay-en nem talállak evvel a névvel. Ha esetleg lehetséges akkor megpróbálsz bejelölni? Nevem: RampagePanda
Rangom: Plat 3
16 éves vagyok

Sziasztok.
A para bellum seasonben gold 4 et sikerült elérnem, 14 éves vagyok. Jelenleg az öszzes operátor a kezemben van. 80 as szinten hasitok jelenleg. Pályaismeretem szinte teljes. (villán és az új herefordon vannak még problémák de dolgozom rajta.)
Alap taxokat ismerem(nagy részüket)
Csapatban voltam eddig de feloszlott a vezető elmenetele miatt.
Úgyhogy most csapatot keresek.
Ha bárkinek felkeltettem az érdeklődését akkor uplayen : Iv3_G0T_Y0U.AI néven talál meg🙂

Sziasztok, egy Csapatot szeretnék összehozni, Rankedhez és később akár Esl versenyekhez is.
Ahhoz hogy bekerülhess:
*14-16 éves kell hogy legyél.
*Pályák ismerete, info, higgadtság.
*Minimum Gold 2 kell hogy legyél.
*Hogyha kisebb a rangod mint Gold 2 akkor Custom game-ben egy kis felmérés, és hogyha alkalmasnak látlak akkor bekerülhetsz ( csak ha kisebb a rangod mint Gold 2 ).
Az én rangom Plat 3, 16 éves vagyok, barátságos, és segítőkész. (Dani).
Hogyha felkeltettem bárki érdeklődését, az bátran írjon Discordon: https://discord.gg/dKgTv6
Uplay-en és Discordon is a nevem: RampagePanda
Hogyha esetleg E-mailben szeretnél velem kapcsolatba lépni, akkor azt itt megteheted: ocsi.daniel@gmail.com

Aki akar vegyen fel steamen. Nick: nixcaptain

Játékok ~R6S, ~F1 2018, PUBG… Nem fontos a 18+ csak ne legyél retardált. Ja és Ts vagy Discord.

Üdv helló.

Szia, látom hogy csapatot keresel. Hogyha van kedved csatlakozni a Beasts csapatba, akkor bátran szólj akár Uplay-en vagy Discordon
(RampagePanda)
Megpróbállak bejelölni Uplay-en
Rólam: 16 éves vagyok, barátságos, segítőkész.
Plat 3 vagyok.
A csapatban már 3-an vagyunk, hogyha úgy gondolod és csatlakozol akkor már 4-en leszünk.
Hogyha esetleg E-mailben szeretnél velem kapcsolatba lépni akkor azt itt megteheted (ocsi.daniel@gmail.com)

Sziasztok!
Casualra keresek társakat. Jelenlegi rankom:S2,de azért még elég noob vagyok :smiley:
Általában aktív vagyok.
Uplay:R6-Grevolution
Jelöljetek nyugodtan! :slight_smile:

Sziasztok !

Jatekosokat keresunk az egyik legnagyobb magyar r6 Discord szerverre egy hatalmas barati kozosseget szeretnenk kiepiteni. Nagyon jol moderalt szerver,nincsenek toxic playerek,azonnal talaltok magatoknak rankedra ,casualra stb… playert.

Jelenleg 500+ player.

A kezdoket is tamogatjuk illetve nagyon szivesen latjuk. Segitokesz Admin es Moderatorok.

KLANOKAT IS SZIVESEN LATUNK,nekik kulon szobat tudunk biztositani,ahova csak ok tudnak belepni !

Letisztult,atlathato discord szerver !!!

Twitch R6 streamereket is nagyon szivesen varunk legyen az Youtube vagy Twitch (illetve kiemelt rangot kapnak) igy lehetoseg van szamukra is a nezo szam gyarapitasara illetve a csatornajuk hirdetesere.

A mee6 botnak koszonhetoen,amikor streamelnek automatikusan ! posztolodik a live r6 streamjuk !

Hamarosan inditunk egy versenyt a szerveren belul,reszletek hamarosan. Gyertek minel tobben :slight_smile:

Elso helyezes 90 napos renow booster.
Masodik helyezet 30 napos booster.
Harmadik 15 napos.

A kepre klikkelve tudtuk csatlakozni,a link nem jar le.

image

Egyeni szerver gif-ek erhetoek el (feltoltes alatt a tobbi)

giphy%20(2)

giphy

giphy_2

Heló.
Köszönöm a lehetőséget.
Igen jönnék.
Küldtem egy barát kérelmet :wink:

Hali van még esetleg hely a csapatban? :slight_smile:

Sziasztok!
Társat/társakat keresek Siege-hez. 1-2 hónapig még sajnos soloban kell játszanom, mert a csapatomnak idő kell a váltáshoz. Én 1 hete váltottam PS4-ről PC-re.
PS-en 223-as voltam, 977 órával, plat 2-1 környékén.
Egyedül nem az igazi…:slight_smile:
UPlay nevem: disastR.-HU
Akit érdekel, nyugodtan vegyen fel. :wink: Ha lehet, akkor 20 felett. Én 28 vagyok.

Sziasztok. Játszótársakat keresek R6-a. Tegnap kezdtem játszani vele, úgyhogy kb 2-3 óra van a játékban ( erőteljesen tanulom). Annyit tudok róla, amit a srácoktól láttam.
Ha van kedved, akkor:
Uplay: Beresbundy1989
Discord: Beresbundy
Köszi :smiley: