[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok! Teljesen mindegy, hogy milyen módra, de keresnék embereket (akár egy teamet is) huzamosabb időre lövöldözgetni. Ha lehet 18+. Nem vagyok pro, de vannak jó köreim, tanácsokat, mentorálást szívesen fogadnék. Discordon mehet a speak is.
Uplay nickem: nanaizsido (semmi racism, csak ez a becenevem real life)

[Rainbow 6 Siege] Csapattárs kereső

Sziasztok!
Black week alatt én is beszereztem magamnak a játékot. Sajnos a munkám miatt csak késő este (11 óra után) tudok játszani, így olyan embereket keresek akik szívesen jönnének ilyenkor. Elég nab vagyok még benne, szóval kérem ezt is figyelembe venni. Köszönöm :slight_smile:
IGN: Br33PH

Sziasztok!
Embereket keresünk játszani! Eddig ketten de valamikor hárman szoktunk játszani! KB. 2 hónapja kezdtük a játékot. Szóval még kezdők vagyunk.
Teamspeak van!!
Mód: Terrorist Hunt (ha pénzt farmolunk), de általában casual.
Olyan embereket is várunk akik benne lennének rankedben is. (Eddig csak solo rankedem volt de zsinórban 6 lose, úgyhogy nincs nagy rangom, a többiek meg még nem szerezték meg a rangot.)

Követelmény:
16+ életkor

Uplay ign:Kyuubi-Kurama

Sziasztok!
Jelenleg 101-es szintű vagyok, előző szezonban gold4 voltam. Hasonló tudású társakat szeretnék keresni rankedre. Akinek lenne kedve játszani, írjon nyugodtan.

Halika, én és a haverommal szeretnénk keresni 3 embert (vagy többet) magunk mellé, akikkel heti 1-2 alkalommal közös játszásokat tudjunk végrehajtani.Rólunk annyit érdemes tudni hogy 20 évesek elmúltunk, érett emberek vagyunk (legalábbis papírunk van róla), eléggé szókimondóak vagyunk, szeretünk káromkodni (persze csak kulturáltan) játéktudásunk valahol platinum szinten fekszik, szeretjük komolyan venni a játékot és szeretnénk nyerni benne, tehát olyan embereket keresünk akik egy picit komolyabban tudják venni a játékot az átlagnál, persze ha szereted az fps játékokat és szeretnél jobb lenni, akkor szívesen segítünk benne. Elérhetőségeim Uplay-en : S4_Kennymester

Bocsika, változott az Uplay felhaszáló nevem. A mostani Uplay nevem: Kennymester

Sziasztok,

Nemrég csaptam le a Siege-re a leértékelését követően. Kezdő játékos vagyok 21-es szintű, még tanulom a pályákat és ismerkedem a karakterekkel. Szívesen szereznék tapasztalatot és fejlődnék másokkal együtt. Általában hétköznap esténként szoktam játszani, valamint hétvégente.
Uplay ID: K_Zolka

Hali! Ismét elővettem a Siege-et és társakat keresnék hozzá. Még tanulgatom a pályákat mert egyedül nem sokat játszottam, mivel sokszor elveszi egy-egy rossz solo queue az ember kedvét. :slight_smile: Az elkövetkezendő napokban bármikor ráérek, de általánosságban délután/estefelé szoktam játszani. Ha van valakinek kedve társulni, akkor SakMahBrick néven megtalál Uplay-en. :slight_smile:

Sziasztok! Én is csapattársakat keresnék a játékhoz…:slight_smile: Uplay nevem: grrrita

Hello most elég sok időm van szabi miatt nem vagyok egy rambo de szeretek játszani és jo lenne magyarokal mert az orosz francia kombo nem igazan jo választás akit érdekel a nevem: molnatika :smiley:

Üdv!
Társakat keresek RANKED-re, akik kicsit komolyabban vennék a játékot csatlakozzanak, és meglátjuk mi sül ki belőle, ragelés megengedett de nem túlzottan előny! :smiley: Amit rólam tudni kell:
Korom:24
Béta óta játszok kisebb-nagyobb abba hagyásokkal de folyamatosan. 4season diamond, map ismeretek megvannak minimálisan :wink: Hasonló embereket várok jelentkezni!!

Bővebben infó. https://r6.tracker.network/profile/pc/raxed.

Uplay “raxed.”

Sziasztok!
Nem tul rég kezdtem a játékot kb 1 és fél honapja, 30 as szintű vagyok. A problémám az hogy kollégista vagyok és csak hétvégen tudok játszani, de akkor minden percet mikor rá érek.
Van pár barátom aki játszik de ritkán tudunk össze beszélni ezért keresek vkit aki tudna jönni játszani hétvégente!
Név: Apollo69HuN

Sziasztok! Csapattársakat szeretnék keresni. Ezek lennének az “elvárásaim”:
-Legyél legalább 85-ös szintű (én most vagyok 90, ps4-es profilommal 170 körüli lennék).
-Minimum legyél 13 éves (én 15 vagyok).
-Rankod nem érdekel, felőlem copper is lehetsz.
-Viszont ettől független szeress rankedzni!
-Discordon, Messengeren beszélhetünk.
Sajnos a sok tanulnivalóm miatt én inkább csak hétvégén tudok sokat játszani, de ha kedvet kaptál írj nyugodtan!

Sziasztok! Lelkes Copper IV kezdőként én is szívesen játszanék a Töváriék színeiben :slight_smile:

Rainbow nevem: FakeRO_2EZ4Lex
Ne kövezzetek meg, ez egy másik klán előtagja, indok nélkül sosem ez-zek :smiley:

Üdv,
Lex

Sziasztok,

1 éve vásároltam meg a játékot, és kezdem elkapni a fonalat. Egyre jobb köreim vannak, de szeretnék csapatban is játszani. Szeretnék egy olyan csapatot találni ahol nem feszítenek meg ha hibázok, és lehetőleg 20+ legyen a korosztály. Abszolút nem try hard-ra keresek még most csapatot, tartok attól hogy ennek nem felelnék meg. De ha van olyan csapat akik meló után szeretnek 1-2-3 órát játszani, akkor azok nyugodtan jelöljenek be, a uplay nevem: H3rcz3G

Sziasztok, én is hasonló helyzetben vagyok, mint sokan mások itt. Decemberi leárazáskor megvettem a Standard Edition-t, kb 30+ órám lehet a játékban, amit egyedül toltam bele, ismerkedésként. Nagyon szeretem, de magányosan játszani semmi értelme, a csapat általában full toxic mind2 oldalon (természetesen casual). Szívesen játszanék bárkivel aki középszerű vagy kezdő szinten van, lényeg hogy együtt játszunk, bőven van mit tanulnom nekem is, de nem mondanám magam noob-nak sem.
A steam nevem: Akmo_
25 éves, munka mellett meglehetősen ritkán tudok játszani és soha nincs fix időpont, mikor hogy…
Viszont ha igen, akkor 3-4 óra is simán jöhet.
Hogyan működik ez a csapat keresés itt? Van esetleges valami csoport ahová be lehet lépni? Discord szerver?

Sziasztok én nagyon szivesen benne lennek uplay nevem:DDMC07.GEM

Discord:DDMC07.GEM#6274

Sziasztok!
Én is szívesebben játszanék magyar csapatban. Uplay nevem: SlyassWeron
Viszonylag új vagyok a játékban és van még mit fejlődnöm, de nagyjából már ismerem a mapokat és azt a kevéske operátort akik meg vannak.